PDA

Επιστροφή στο Forum : Windows Activation Backup



Σελίδες : [1] 2

stelios4711
09-11-12, 03:05
Εντάξει πήραμε τα νέα μας windows 8 σε προσφορά από την microsoft και είμαστε ευχαριστημένοι
Ωραίο πράγμα οι ψηφιακές αγορές, να φανταστείς ότι το ίδιο DVD αν το αγοράσεις από φυσικό κατάστημα έχει διπλάσια τιμή και στην ουσία απλά αγοράζεις το ίδιο προϊόν απλά έχει όμορφο περιτύλιγμα (θήκη DVD εξώφυλλο με φωτογραφία κλπ)
Ενώ με την ψηφιακή αγορά απλά και όμορφα παίρνεις το κωδικό στο email που συνήθως βέβαια πάει στα spam αλλά ούτε αναμονές στα καταστήματα λιγότερα λεφτά και...
Ωπα ωπα για κάτσε... στα spam είπαμε; χμμμ καί όταν σβηστεί το email τι γίνεται;
Βέβαια μπορείς να πάρεις τηλ στην Microsoft τις εργάσιμες μέρες και ώρες φυσικά και εκτός Σαββάτου και Κυριακής να τους πεις το πρόβλημα σου να αφήσεις στοιχεία και τηλ να διασταυρώσουν και να σε πάρουν αυτοί τηλέφωνο για να σε βοηθήσουν
Δυστυχώς αυτό δεν μας καλύπτει πάντα
Στο εξοχικό μου δεν έχω Internet αλλά ούτε καν τηλέφωνο, έχω όμως υπολογιστή και άφθονη ώρα να καταναλώνω στο αγαπημένο μου παιχνίδι, άλλωστε διακοπές είμαι.
Δεν είναι κρίμα να μην έχω windows;
Έβαλα τα windows σε virtual machine για να τα δοκιμάσω πρώτα, και μου αρέσανε, πώς θα τα περάσω τώρα σε πραγματικό υπολογιστή αφού έχασα τον κωδικό;
Αυτές είναι μερικές από τις πολλές ερωτήσεις που έρχεται να δώσει απάντηση το
Advanced Tokens Manager
Ένα πρόγραμμα πολύ απλό στην χρήση του που απλά μας λύνει τα χέρια
Μπορεί να πάρει backup το activation των windows 7 & 8 αλλά και από ms office 2010
Δεν χρειάζεται εγκατάσταση απλά πατάς πάνω στο εκτελέσιμο αρχείο και ανοίγει το παρακάτω παράθυρο της εφαρμογής :

Απλά επιλέγετε το κουμπί Activation Backup και το πρόγραμμα δημιουργεί έναν φάκελο με όνομα Windows Activation Backup στο σημείο που το εκτελέσαμε που μέσα περιέχει τρία αρχεία
Με τον ίδιο απλό τρόπο τρέχουμε το πρόγραμμα σε υπολογιστή που δεν έχουν ενεργοποιηθεί τα windows και απλά επιλέγουμε restore
Αυτό ήταν ! τα windows ενεργοποιήθηκαν

Το πρόγραμμα είναι δωρεάν και μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ (http://www.joshcellsoftwares.com/2011/09/AdvancedTokensManager.html)

cool11
09-11-12, 09:24
Τρομερο τοπικ, μπραβο φιλε!
Αν δουλευει αυτο, μας ελυσε τα χερια!

Αυτο σημαινει οτι με τους ιδιους κωδικους, μπορουμε να κανουμε οσες εγκαταστασεις - activation θελουμε στα μηχανηματα μας;

rexdimos
09-11-12, 11:19
το δοκιμασε καποιος σε αλλον υπολογιστη με τον ιδιο ομως κωδικο? και με clean install?

nnn
09-11-12, 11:23
Το hard copy του κλειδιού σε χαρτί ή σε άλλο ψηφιακό μέσο δεν το σκέφτηκε κανείς ?
:whistle:

cranky
09-11-12, 11:40
Το hard copy του κλειδιού σε χαρτί ....
Το πιό απλό απ' όλα.

vasileios13
09-11-12, 12:12
Εντάξει πήραμε τα νέα μας windows 8 σε προσφορά από την microsoft και είμαστε ευχαριστημένοι
Ωραίο πράγμα οι ψηφιακές αγορές, να φανταστείς ότι το ίδιο DVD αν το αγοράσεις από φυσικό κατάστημα έχει διπλάσια τιμή και στην ουσία απλά αγοράζεις το ίδιο προϊόν απλά έχει όμορφο περιτύλιγμα (θήκη DVD εξώφυλλο με φωτογραφία κλπ)
Ενώ με την ψηφιακή αγορά απλά και όμορφα παίρνεις το κωδικό στο email που συνήθως βέβαια πάει στα spam αλλά ούτε αναμονές στα καταστήματα λιγότερα λεφτά και...
Ωπα ωπα για κάτσε... στα spam είπαμε; χμμμ καί όταν σβηστεί το email τι γίνεται;
Βέβαια μπορείς να πάρεις τηλ στην Microsoft τις εργάσιμες μέρες και ώρες φυσικά και εκτός Σαββάτου και Κυριακής να τους πεις το πρόβλημα σου να αφήσεις στοιχεία και τηλ να διασταυρώσουν και να σε πάρουν αυτοί τηλέφωνο για να σε βοηθήσουν
Δυστυχώς αυτό δεν μας καλύπτει πάντα
Στο εξοχικό μου δεν έχω Internet αλλά ούτε καν τηλέφωνο, έχω όμως υπολογιστή και άφθονη ώρα να καταναλώνω στο αγαπημένο μου παιχνίδι, άλλωστε διακοπές είμαι.
Δεν είναι κρίμα να μην έχω windows;
Έβαλα τα windows σε virtual machine για να τα δοκιμάσω πρώτα, και μου αρέσανε, πώς θα τα περάσω τώρα σε πραγματικό υπολογιστή αφού έχασα τον κωδικό;
Αυτές είναι μερικές από τις πολλές ερωτήσεις που έρχεται να δώσει απάντηση το
Advanced Tokens Manager
Ένα πρόγραμμα πολύ απλό στην χρήση του που απλά μας λύνει τα χέρια
Μπορεί να πάρει backup το activation των windows 7 & 8 αλλά και από ms office 2010
Δεν χρειάζεται εγκατάσταση απλά πατάς πάνω στο εκτελέσιμο αρχείο και ανοίγει το παρακάτω παράθυρο της εφαρμογής :

Απλά επιλέγετε το κουμπί Activation Backup και το πρόγραμμα δημιουργεί έναν φάκελο με όνομα Windows Activation Backup στο σημείο που το εκτελέσαμε που μέσα περιέχει τρία αρχεία
Με τον ίδιο απλό τρόπο τρέχουμε το πρόγραμμα σε υπολογιστή που δεν έχουν ενεργοποιηθεί τα windows και απλά επιλέγουμε restore
Αυτό ήταν ! τα windows ενεργοποιήθηκαν

Το πρόγραμμα είναι δωρεάν και μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ (http://www.joshcellsoftwares.com/2011/09/AdvancedTokensManager.html)

Ωραίος..........

21706
09-11-12, 12:15
χμμμ καί όταν σβηστεί το email τι γίνεται;


Αν σβηστεί το email μετά την ενεργοποίηση και δεν έχεις
σημειώσει κάπου το κλειδί γράψε find windows product key
στο google και θα σου δώσει ένα σωρό λύσεις.

cool11
09-11-12, 12:39
Αν σβηστεί το email μετά την ενεργοποίηση και δεν έχεις
σημειώσει κάπου το κλειδί γράψε find windows product key
στο google και θα σου δώσει ένα σωρό λύσεις.

Αν υπαρχει live επικοινωνια με servers της ms, υπαρχει προβλημα με αυτα τα product keys, ετσι δεν ειναι?

21706
09-11-12, 12:45
Αν υπαρχει live επικοινωνια με servers της ms, υπαρχει προβλημα με αυτα τα product keys, ετσι δεν ειναι?

Σου έστειλαν το κλειδί και το έχασες ή δεν σου το έστειλαν ακόμα;

cool11
09-11-12, 12:48
Σπαζομαι με ολες τις online μ@@@ιες!
Δεν μου ηρθε τιποτε! Εχω ξεσκιστει να κοιταζω το mail μου.
Θελω να βαλω win8 σε τρια τεσσερα μηχανακια, και αν δεν ολοκληρωσω επιτυχημενα activation επ αοριστον σε ενα μηχανακι, δεν θα το κανω.
Εχω κολλησει.

nnn
09-11-12, 12:50
Ποιός κωδικός δεν σου έχει έρθει ?

21706
09-11-12, 12:52
Σπαζομαι με ολες τις online μ@@@ιες!
Δεν μου ηρθε τιποτε! Εχω ξεσκιστει να κοιταζω το mail μου.
Θελω να βαλω win8 σε τρια τεσσερα μηχανακια, και αν δεν ολοκληρωσω επιτυχημενα activation επ αοριστον σε ενα μηχανακι, δεν θα το κανω.
Εχω κολλησει.΄

Ή θα περιμένεις ή θα τους τηλεφωνήσεις. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος.

goku
09-11-12, 13:30
Ωραίο πράγμα οι ψηφιακές αγορές, να φανταστείς ότι το ίδιο DVD αν το αγοράσεις από φυσικό κατάστημα έχει διπλάσια τιμή και στην ουσία απλά αγοράζεις το ίδιο προϊόν απλά έχει όμορφο περιτύλιγμα (θήκη DVD εξώφυλλο με φωτογραφία κλπ)Στα φυσικά καταστήματα είναι ακριβότερα τα προιόντα γιατί πρέπει να πληρωθούν και οι πωλητές που θα σε εξηπηρετύσουν.
Το hard copy του κλειδιού σε χαρτί ή σε άλλο ψηφιακό μέσο δεν το σκέφτηκε κανείς ?
:whistle:Έλα ντε, δεν το σκέφτηκε κανείς; Παίρνεις ένα αυτοκόλητο από αυτά που κολλάς πάνω στα τετράδια για να γράψεις τα στοιχεία σου, γράφεις το κλειδί και το κολάς πάνω στον πύργο.

sonic
09-11-12, 13:35
Αυτό αξίζει μόνο για pre activated μηχανήματα, γιατί έχει άλλο κωδικό από αυτόν αναγράφεται στο στικερ, και χρειάζεται ενεργοποίηση.

goku
09-11-12, 13:41
Αυτό αξίζει μόνο για pre activated μηχανήματα, γιατί έχει άλλο κωδικό από αυτόν αναγράφεται στο στικερ, και χρειάζεται ενεργοποίηση.Παντού αξίζει, εξάλου όταν κάνεις φορμάτ και καθαρή εγκατάσταση από το μηδέν, αν δεν έχεις εύκαιρο 2ο υπολογιστή για να μπεις στο email σου ή στο αρχείο που έχεις αποθηκεύσει το κλειδί, απλώς κοιτάς στον πύργο και τελείωσε η υπόθεση.

cool11
09-11-12, 13:41
Ποιός κωδικός δεν σου έχει έρθει ?

Για windows media.

21706
09-11-12, 13:42
Παίρνεις ένα αυτοκόλητο από αυτά που κολλάς πάνω στα τετράδια για να γράψεις τα στοιχεία σου, γράφεις το κλειδί και το κολάς πάνω στον πύργο.
Το οποίο κλειδί σου το στέλνουν με email.
Αν έχεις χάσει το email αλλά έχεις κάνει την ενεργοποίηση
χρειάζεσαι ένα προγραμματάκι (πχ siw) για να βρεις το κλειδί.

nnn
09-11-12, 13:44
Για windows media.

Αυτό καθυστερεί, αλλά δεν παίζει κάποιον ρόλο στην διαδικασία του activation του λειτουργικού.

cool11
09-11-12, 14:00
Αυτό καθυστερεί, αλλά δεν παίζει κάποιον ρόλο στην διαδικασία του activation του λειτουργικού.

Παιζει γιατι θελω να κανω ενεργοποιηση επ'αοριστον, και απο οσα εχω διαβασει, αυτο το κλειδι ειναι αναγκαιο γι αυτο τον λογο.

nnn
09-11-12, 14:01
Καμιά σχέση.

vasileios13
09-11-12, 15:21
Παιζει γιατι θελω να κανω ενεργοποιηση επ'αοριστον, και απο οσα εχω διαβασει, αυτο το κλειδι ειναι αναγκαιο γι αυτο τον λογο.

Link,αυτού που διάβασες φίλε..........................

stelios4711
09-11-12, 18:09
Εντάξει μπορούμε να συνεχίσουμε να σκεφτόμαστε με αναλογικό τρόπο και να να γράφουμε τον κωδικό με μολύβι και χαρτί
Μπορούμε να γράφουμε και τα password σε sticker και να τα κολλάμε στο monitor
Σε τελική και τα κείμενα μας μπορούμε να τα γράφουμε σε τετράδιο και όχι σε word
Έχω μια φίλη που όταν με παίρνει τηλέφωνο να με ρωτήσει κάτι για τον υπολογιστή ψάχνει ένα χαρτί για να σημειώσει αυτά που της είπα, ενώ θα μπορούσε απλά να ανοίξει ένα txt αρχείο
Υπάρχουν εταιρίες που ακόμη ζητούν fax και όχι email, online shop που απαιτούν τηλεφωνική επικοινωνία για να ολοκληρωθεί η αγορά, γιαγιάδες που θέλουν καταθετικό βιβλιάριο για να τα βλέπουν γραμμένα κλπ

Όλα τα παραπάνω εγώ τα θεωρώ λάθος
Νομίζω οτι στον 21 αιώνα πλέον θα πρέπει να μάθουμε να σκεφτόμαστε ψηφιακά

Το πρόγραμμα έχει μεγάλη χρησιμότητα αν σκεφτόμαστε με σωστό τρόπο

Μπορεί να πέσει ο server της microsot ή να του επιτεθούν οι anonymus (εδώ γελάμε)
Μπορεί να απολυθεί ο διαχειριστής δικτύου που χειρίζεται τον KMS server της εταιρίας για intranet activation (και εδώ γελάμε)
Μπορεί να πέσει η σελίδα του columbia university (http://cuit.columbia.edu/software-downloads/operating-system-software/windows-8-enterprise/windows-8-activation) ή προς Θεού να συλληφθεί ο lunar21 (δεν γελάμε καθόλου)

Σε ένα τεχνολογικό forum νομίζω ότι πρέπει να γνωρίζουμε όλους τους τρόπους που μας οδηγούν στο να μάθουμε περισσότερα για τη νέα αυτή ψηφιακή εποχή

cranky
09-11-12, 18:12
Ανοίγεις ένα πρωΐ τον υπολογιστή, και ανακαλύπτεις οτι έχει καεί ο δίσκος (εκεί να δείς, γέλια).

sdikr
09-11-12, 18:13
Εντάξει μπορούμε να συνεχίσουμε να σκεφτόμαστε με αναλογικό τρόπο και να να γράφουμε τον κωδικό με μολύβι και χαρτί
Μπορούμε να γράφουμε και τα password σε sticker και να τα κολλάμε στο monitor
Σε τελική και τα κείμενα μας μπορούμε να τα γράφουμε σε τετράδιο και όχι σε word
Έχω μια φίλη που όταν με παίρνει τηλέφωνο να με ρωτήσει κάτι για τον υπολογιστή ψάχνει ένα χαρτί για να σημειώσει αυτά που της είπα, ενώ θα μπορούσε απλά να ανοίξει ένα txt αρχείο
Υπάρχουν εταιρίες που ακόμη ζητούν fax και όχι email, online shop που απαιτούν τηλεφωνική επικοινωνία για να ολοκληρωθεί η αγορά, γιαγιάδες που θέλουν καταθετικό βιβλιάριο για να τα βλέπουν γραμμένα κλπ

Όλα τα παραπάνω εγώ τα θεωρώ λάθος
Νομίζω οτι στον 21 αιώνα πλέον θα πρέπει να μάθουμε να σκεφτόμαστε ψηφιακά

Το πρόγραμμα έχει μεγάλη χρησιμότητα αν σκεφτόμαστε με σωστό τρόπο

Μπορεί να πέσει ο server της microsot ή να του επιτεθούν οι anonymus (εδώ γελάμε)
Μπορεί να απολυθεί ο διαχειριστής δικτύου που χειρίζεται τον KMS server της εταιρίας για intranet activation (και εδώ γελάμε)
Μπορεί να πέσει η σελίδα του columbia university (http://cuit.columbia.edu/software-downloads/operating-system-software/windows-8-enterprise/windows-8-activation) ή προς Θεού να συλληφθεί ο lunar21 (δεν γελάμε καθόλου)

Σε ένα τεχνολογικό forum νομίζω ότι πρέπει να γνωρίζουμε όλους τους τρόπους που μας οδηγούν στο να μάθουμε περισσότερα για τη νέα αυτή ψηφιακή εποχή

είναι σίγουρα ενας πολύ καλός τρόπος για να κρατάς ενα αντίγραφο, αλλά θα πρέπει να έχεις και το κλειδί κάπου, γιατί το αντίγραφο θα πρέπει να το κάνεις σίγουρα κάθε φόρα που αλλάζεις κάποιο υλικό, καθώς και το ότι μετά απο κάποιες αλλαγές πάλι θα ζητάει activation, πάλι ms server ή τηλέφωνο.

stelios4711
09-11-12, 18:15
Ανοίγεις ένα πρωΐ τον υπολογιστή, και ανακαλύπτεις οτι έχει καεί ο δίσκος (εκεί να δείς, γέλια).

Αλλάζεις τον δίσκο που κάηκε από την συστοιχία RAID όπου κρατάς τα backup σου

21706
09-11-12, 18:22
Εντάξει μπορούμε να συνεχίσουμε να σκεφτόμαστε με αναλογικό τρόπο και να να γράφουμε τον κωδικό με μολύβι και χαρτί
Μπορούμε να γράφουμε και τα password σε sticker και να τα κολλάμε στο monitor
Σε τελική και τα κείμενα μας μπορούμε να τα γράφουμε σε τετράδιο και όχι σε word
Έχω μια φίλη που όταν με παίρνει τηλέφωνο να με ρωτήσει κάτι για τον υπολογιστή ψάχνει ένα χαρτί για να σημειώσει αυτά που της είπα, ενώ θα μπορούσε απλά να ανοίξει ένα txt αρχείο
Υπάρχουν εταιρίες που ακόμη ζητούν fax και όχι email, online shop που απαιτούν τηλεφωνική επικοινωνία για να ολοκληρωθεί η αγορά, γιαγιάδες που θέλουν καταθετικό βιβλιάριο για να τα βλέπουν γραμμένα κλπ

Όλα τα παραπάνω εγώ τα θεωρώ λάθος
Νομίζω οτι στον 21 αιώνα πλέον θα πρέπει να μάθουμε να σκεφτόμαστε ψηφιακά

Το πρόγραμμα έχει μεγάλη χρησιμότητα αν σκεφτόμαστε με σωστό τρόπο

Μπορεί να πέσει ο server της microsot ή να του επιτεθούν οι anonymus (εδώ γελάμε)
Μπορεί να απολυθεί ο διαχειριστής δικτύου που χειρίζεται τον KMS server της εταιρίας για intranet activation (και εδώ γελάμε)
Μπορεί να πέσει η σελίδα του columbia university (http://cuit.columbia.edu/software-downloads/operating-system-software/windows-8-enterprise/windows-8-activation) ή προς Θεού να συλληφθεί ο lunar21 (δεν γελάμε καθόλου)

Σε ένα τεχνολογικό forum νομίζω ότι πρέπει να γνωρίζουμε όλους τους τρόπους που μας οδηγούν στο να μάθουμε περισσότερα για τη νέα αυτή ψηφιακή εποχή

Και η απάντηση σε όλα αυτά είναι το πρόγραμμα Advanced Tokens Manager;

stelios4711
09-11-12, 18:38
Και η απάντηση σε όλα αυτά είναι το πρόγραμμα Advanced Tokens Manager;

Εντάξει ήταν χιουμοριστική τοποθέτηση, μάλιστα αντί να βάλω smileys έγραψα «εδώ γελάμε»
Άλλωστε σαν topic starter έπρεπε να "υπερασπιστώ" το topic μου δίνοντας απαντήσεις

villasg
09-11-12, 19:46
Εγω παλι το παιζω "μερακλης"
Οποτε εκαψα σε ενα εκτυπωσιμο δισκακι το λειτουργικο .
Και μετα του εκανα μια εκτυπωση με ενα ομορφο label και τον κωδικο μου πανω
Απλα πραγματα


111768

cool11
09-11-12, 20:16
Εγω παλι το παιζω "μερακλης"
Οποτε εκαψα σε ενα εκτυπωσιμο δισκακι το λειτουργικο .
Και μετα του εκανα μια εκτυπωση με ενα ομορφο label και τον κωδικο μου πανω
Απλα πραγματα


111768

Ντεμοντε! Ακομη καις cd και dvd!

villasg
09-11-12, 20:24
Ρε γμτ δεν εχω βρει πρινταβλε usb stick

rexdimos
09-11-12, 23:25
<<σε υπολογιστή που δεν έχουν ενεργοποιηθεί τα windows και απλά επιλέγουμε restore >> το restore που ειναι στο προγραμμα και δεν το βλεπω?

cranky
09-11-12, 23:52
Οποτε εκαψα σε ενα εκτυπωσιμο δισκακι το λειτουργικο .
Και μετα του εκανα μια εκτυπωση με ενα ομορφο label και τον κωδικο μου πανω
Πώς θα δείς τον κωδικό να τον πληκτρολογήσεις όταν στον ζητήσει, αφού το dvd θα είναι μέσα στο drive ;

villasg
10-11-12, 10:27
Ε μα καλα ετσι σκετο το εχω ?
στην θηκη του δισκου ( σκληρη οχι αστεια ) ειναι και εκει γραμενο με στυλο παρακαλω

airbus
10-11-12, 11:31
Τρομερο τοπικ, μπραβο φιλε!
Αν δουλευει αυτο, μας ελυσε τα χερια!

Αυτο σημαινει οτι με τους ιδιους κωδικους, μπορουμε να κανουμε οσες εγκαταστασεις - activation θελουμε στα μηχανηματα μας;

πολυ καλο util δεν ηξερα οτι υπηρχε.
καλη ερωτηση αν παρεις ενα backup ενος pc και το βαλεις σε αλλο δουλευει?

21706
10-11-12, 11:39
πολυ καλο util δεν ηξερα οτι υπηρχε.
καλη ερωτηση αν παρεις ενα backup ενος pc και το βαλεις σε αλλο δουλευει?

Εννοείς το Advanced Tokens Manager;

airbus
10-11-12, 11:47
Εννοείς το Advanced Tokens Manager;

ναι αυτο
επισης υπαρχει και αυτο το util που ελεγχεις κλειδια...
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=11936
http://blogs.technet.com/b/askcore/archive/2010/09/13/title-of-blog-how-to-verify-or-check-your-kms-mak-product-key.aspx

villasg
10-11-12, 12:01
Εγω πιο παλια που καποια στιγμη ηθελα να τσεκαρω κατι μετα απο upgrade που εκανα στα home 7 που ειχα σε pro βρηκα αυτο

http://i.imgur.com/xSH4H.jpg

απο http://antoniocampos.no-ip.com/software-works/windows-key-finder/

21706
10-11-12, 12:02
ναι αυτο
επισης υπαρχει και αυτο το util που ελεγχεις κλειδια...
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=11936
http://blogs.technet.com/b/askcore/archive/2010/09/13/title-of-blog-how-to-verify-or-check-your-kms-mak-product-key.aspx

Έχεις δοκιμάσει κανένα από αυτά;

cool11
10-11-12, 14:48
Ενω τα windows ειναι activated, οριστε τι μου βγαζει εμενα το προγραμμα:

111782

Γιατι?

rexdimos
10-11-12, 23:47
τελικα το restore αν φορτωσουμε τα windows σε αλλο υπολογιστη πως γινεται?

21706
11-11-12, 00:12
τελικα το restore αν φορτωσουμε τα windows σε αλλο υπολογιστη πως γινεται?

Εννοείς να τα φορτώσεις με τον ίδιο κωδικό;

airbus
11-11-12, 00:23
Ναι αυτο ρωταο;

21706
11-11-12, 00:25
Ναι αυτο ρωταο;

Δεν κατάλαβα την ερώτηση...

airbus
11-11-12, 00:27
Να φορτωσο τον ιδιο κωδικο σε αλλο pc

21706
11-11-12, 00:30
Όχι δεν μπορείς να έχεις σε δύο υπολογιστές
τον κωδικό που αγόρασες από την ms.

dimitri_ns
11-11-12, 00:35
Αντε να πω κι εγώ

Σημειώνω σε χαρτί, αλλά ότι θέλω να βρίσκω εύκολα (πχ φωτοτυπία ταυτότητας) το στέλνω στο gmail στον εαυτό μου

Ο thunderbird έχει πολύ καλό search

stelios4711
11-11-12, 03:20
Μάλλον κάτι δεν καταλάβετε καλά
Τι σχέση έχει αν το serial το έχετε σε χαρτί ; πάλι δε θα χρειάζεται ενεργοποίηση αν βάλεις το serial χειροκίνητα;
Το πρόγραμμα δεν λέγεται serial Backup αλλά Activation Backup με λίγα λόγια την ενεργοποίηση αποθηκεύεις όχι τον serial

blade_
11-11-12, 04:29
να φανταστω ενω εχεις κανει φορματ κ βαζεις τον κωδικο σε νεα εγκατασταση,ψαχνει να βρει αν ειναι καπου ονλαιν εκεινη την ωρα ο ιδιος κωδικος?δλδ η προηγουμενη σου εγκατασταση?

21706
11-11-12, 10:12
Μάλλον κάτι δεν καταλάβετε καλά
Τι σχέση έχει αν το serial το έχετε σε χαρτί ; πάλι δε θα χρειάζεται ενεργοποίηση αν βάλεις το serial χειροκίνητα;
Το πρόγραμμα δεν λέγεται serial Backup αλλά Activation Backup με λίγα λόγια την ενεργοποίηση αποθηκεύεις όχι τον serial

Είναι τόσο δύσκολο να την κάνεις χειροκίνητα;

airbus
11-11-12, 10:30
Καλα που το διευκρινησες. Αλλο νομιζα και εγω

@ ADSLgr.com All rights reserved.