PDA

Επιστροφή στο Forum : Απορια για ενα μηνυμα...



Micka
15-11-12, 21:13
Παιδια καλησπερα, μολις εκανα λογαριασμο στην paypal( που ελπιζω να ειναι αξιοπιστη =, γιατι δεν εχω ιδεα και θελω τη γνωμη σας και γι'αυτο), αλλα εχω το εξης θεμα: με το που παω να κανω απο το μαιλ μου επιβεβαιωση λογαριασμου, με πηγαινει στη σελιδα της paypal και μου βγαζει το εξης μηνυμα:

We have detected an error in the link that you just used. This error is often caused when a link is split between two lines. To function properly, the full link must be entered into your browser window.

To properly enter the link:

Copy and paste the first line of the URL into the address bar of your browser window.
Copy and paste the second line in the address bar of the same browser window, directly after the first line.
Make sure there are no spaces in the newly formed link.

Message 3019

βρε παιδια, δεν καταλαβαινω τι μου ζηταει να κανω, μπορει να μου πει καποιος τι πρεπει να κανω?
σημειωση: το λινκ που μου λεει, στο εμαιλ μου το εχει με υπερκειμενο με τη φραση "activate my account" οποτε δεν ξερω πως να κανω ψοπυ παστε του συνδεσμου... :(
ευχαριστω εκ των προτερων..

XronisR
15-11-12, 22:07
Δεν θυμαμαι ποτε ειχα κανει ενεργοποιηση στο paypal:p αλλα λογικα δεν δουλευει το direct Link οποτε ανοιγεις μια καινουρια καρτελα, κανεις copy-paste το πρωτο λινκ απο τα 2 και το βαζεις στον browser.Aμεσως μετα κανεις copy paste το δευτερο λινκ και το βαζεις στον browser.

Micka
16-11-12, 02:56
τη μεταφραση του μηνυματος την καταλαβαινω, απλα το θεμα ειναι οτι στο email που μου εχουν στειλει υπαρχει μονο ενα λινκ μεσω ενος υπερκειμενου με τιτλο "activate account". δεν υπαρχουν δηλαδη δυο λινκ...

- - - Updated - - -

επισης μπορει κανεις να μου εξηγησει που και πως θα βρω το paypal code?

@ ADSLgr.com All rights reserved.