PDA

Επιστροφή στο Forum : Αιτηση ADSL



Panvas
31-12-06, 07:54
Καλημερα παιδια θα ηθελα να μου πειτε στο περιπου τουλαχιστων ποσες μερες θα παρει να ενεργωποιηθει η ADSL μου απο τον ΟΤΕ?Εχω στειλει την αιτηση στην Forthnet η οποια με την σειρα της την εστειλε στον ΟΤΕ πρωχθες.ΣΗΜ. Στο καταστημα απο το οποιο προμηθευτικα το πακετο μου ειπαν οτι περιπου σε 15 εργασημες θα ενεργωποιηθει!THANKS ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ!!!!

Panvas
01-01-07, 08:12
Παιδια καλη χρονια γεματη υγεια και ευτυχια!!!
Εχω στειλει μια αιτηση πριν μια βδομαδα στην 4net μπηκα στο Site της στις 29/12 και μου αναφερει οτι με την σειρα της την εστειλε στον ΟΤΕ καταστημα απο το οποιο την προμηθευτικα μου ειπαν οτι θα ενεργοποιηθει σε 15 εργασημες και λεω οτι θα ειμαι και τυχερος αν γινει σε τοσες μερες!!!Θα ηθελα να μου πειτε απο την εμπειρια σας ποσο περιπου θα παρει?:hmm:
Σημ Εχω παρει ADSLιn α box plus φοιτητικο 768 και με τα παραπονα που βλεπω νοιωθω και μια ευγνομοσυνη στον θεο που δεν πηρα μεγαλητερη ταχυτητα,οσο Χρησιμοποιουν οι Εταιριες το δυκτιο του αλλου Θεουλη του Ο.Τ.Ε δεν υπαρχει σωτηρια!!!Υπομονη εντος αυτου του σωτηριου ετους μπορει να αλλαξουν πολλα και ελπιζω να μην αποδειχτουν ονειρα θερινης νυχτως αυτα που μας ταζουν οι Εταιριες Ευρηζωνικων Υπηρεσιων!!!:)

nnn
01-01-07, 20:18
Περίπου 15 με 20 μέρες όπως σου είπαν.
Χρόνια πολλά καλώς ήρθες.

manoulamou
01-01-07, 21:08
Καλως ορισες Panvas:)
Ευχομαι πολυ συντομα να συμπληρωσεις και τα υπολοιπα στοιχεια
του προφιλ σου με το ADSL Info!
15 ημερες ειναι ο μεσος τυπικος χρονος, εξαρταται και απο τις διαθεσιμες πορτες,
τωρα ακομα δεν εφυγαν τα καλικατζαρακια:lol: Βλεπε ο,τι προλαβαινεις
και δεν θα χασεις ξεκινωντας απο εδω (http://www.adslgr.com/forum/showpost.php?p=891615&postcount=1009) και συνεχιζοντας εδω (http://www.adslgr.com/features/ADSLgr_info/info.php)...

BigLion
04-01-07, 16:58
Καλως ήλθες Panvas, και σου εύχομια συντομα να σερφάρεις με ADSL, θα σου φανεί μέρα με την νύχτα.....:p

Γενικά γύρω στις 15-20 μέρες θα πάρει όπως σου είπαν και τα παιδιά
Επίσης καλή επιλογή είναι και τα 768 που έκανες , καθώς είναι αρκετά γρήγορα και δεν νομίζω να έχειςτις απώλειες που έχουν μεγαλύτερες γραμμές συνήθως....(πχ 2Mbit)

Panvas
10-01-07, 23:09
Ισως ειμαι πολυ τυχερος καθως η Adsl μου ενεργοποιηθηκε μεσα σε 7 μερες σας ευχαριστω που ασχοληθηκατε με το Θεμα μου!!:)

BigLion
11-01-07, 00:00
Ισως ειμαι πολυ τυχερος καθως η Adsl μου ενεργοποιηθηκε μεσα σε 7 μερες σας ευχαριστω που ασχοληθηκατε με το Θεμα μου!!:)

Καλά κατεβάσματα! ;)

Πως σου φάνηκε? Καμία σχέση με dial-up, έτσι? :p

No-Name
11-01-07, 00:02
Πάντως ο ΟΤΕ πλέον κατα μέσο όρο σε 2-7 μέρες ενεργοποιεί χαλαρά γραμμές

@ ADSLgr.com All rights reserved.