PDA

Επιστροφή στο Forum : 2η Σύνδεση wind σταθερή στο ίδιο όνομα



mobile_32
24-11-12, 14:37
Καλησπέρα, έχω ήδη κινητό + σταθερό (double play L) στο όνομα μου (με την ανάλογη έκπτωση στο λογαριασμό του κινητού) και θέλω να "βάλω" άλλη μια σύνδεση σταθερής (wind telephony L) πάλι στο όνομα μου.
Γνωρίζει κανείς αν κάνουν καμία προσφορά επειδή ήδη έχω κινητό +σταθερό?
Από το 13800 μου είπαν ότι θα με καλέσουν πίσω γιατί πολλές φορές κάνουν και κάποιες extra προσφορές! Πράγματι με πήραν τηλέφωνο (εξωτερικοί συνεργάτες από ότι μου είπαν) αλλά νόμιζαν ότι θέλω να κάνω νέα σύνδεση σταθερού ή κινητού ή stick με 1,5gb/μήνα στα 10€.
Ξανά μίλησα με το 13800 και περιμένω να με καλέσουν εκ νέου.
Να περιμένω καμία προσφορά όπως π.χ. να μη χρεωθώ το τέλος σύνδεσης για τη νέα γραμμή ή να μη πω τίποτα μήπως και πάρω μεγαλύτερη επιδότηση στο κινητό όταν λήξει το συμβόλαιο?

mobile_32
29-11-12, 11:03
Η μόνη τηλεφωνική προσφορά που μου έγινε (απο εξωτερικούς συνεργάτες της wind απο οτι κατάλαβα) είναι το Telephony L με δώρο ένα καρτοκινητό wind με 600 λέπτα χρόνο ομιλίας/μήνα προς κινητά wind για ένα χρόνο, χωρίς να χρειάζεται ανανέωση

stathistaxi
30-11-12, 08:44
Θα το στείλουν στο αρμόδιο τμήμα θα σε πάρουν κ.τ.λ Το ακούω 2 μήνες.....ακόμα πέρνουν απλώ περιμένουν να λήξει το συμβόλαιο να τρέξει ένας μήνας σαν να μην έχεις καθόλου προσφορά και αργότερα βλέπουμε......Δεν πας καλύτερα αλλού ????

@ ADSLgr.com All rights reserved.