PDA

Επιστροφή στο Forum : Τιμές Shared llu??



apostolt
02-01-07, 12:59
Με τις share llu τι θα γινει τελικα, θα πεσουν οι τιμες?
Ειναι λιγο χαζο να πληρωνω οτι και οι χρηστες των full.
Εμας θα μας σκεφτει η εταιρεια ή μας ξεχασε με την προσφορα του ζηστο??(καλα θα μου πειτε εδω σε ξεχασε οταν εκανες αιτηση για ζηστο τωρα θα σε θυμηθει???):hmm::hmm::hmm:

greekzero
02-01-07, 13:49
Πολύ καλά τα λες.Σκεφτόμουν σήμερα τo πρωί άντε ας παω και εγώ από Shared σε Full αλλα με αυτό τo support και τις καθυστερήσεις τις τελλας λέω άσε ας κάτσω στα αβγά μου μην μας κόψουνε και αυτό που έχουμε όπως έπαθε ένα άλλο παλικάρι με Shared LLU.

ermis333
02-01-07, 13:52
Πολύ καλά τα λες.Σκεφτόμουν σήμερα τo πρωί άντε ας παω και εγώ από Shared σε Full αλλα με αυτό τo support και τις καθυστερήσεις τις τελλας λέω άσε ας κάτσω στα αβγά μου μην μας κόψουνε και αυτό που έχουμε όπως έπαθε ένα άλλο παλικάρι με Shared LLU.

Δεν υπάρχει περίπτωση να σας κόψουν αν έχετε shared, το άλλο παλικάρι νόμιζε ότι είχε shared, το μπέρδεψε με το ΑΡΥΣ. Τα νεύρα θα σας σπάσουν από την υπομονή μόνο.

Οι τιμές θα ανακοινωθούν σύντομα.

greekzero
02-01-07, 14:04
Ερμη τo άλλο άτομο που σου λέω τo ξέρω προσωπικά και έχει Shared,κάτι άλλο έχει γίνει με την δικη του περίπτωση με την τελλας που ακόμα τo ψάχνουνε.

BoGe
02-01-07, 14:18
Με τις share llu τι θα γινει τελικα, θα πεσουν οι τιμες?
Ειναι λιγο χαζο να πληρωνω οτι και οι χρηστες των full.
Εμας θα μας σκεφτει η εταιρεια ή μας ξεχασε με την προσφορα του ζηστο??(καλα θα μου πειτε εδω σε ξεχασε οταν εκανες αιτηση για ζηστο τωρα θα σε θυμηθει???):hmm::hmm::hmm:

Θέλουν να σας πιέσουν, ώστε να πάτε στο Zisto, με νέο συμβόλαιο από την αρχή.
Όταν θα αρχίσει να πλησιάζει ο καιρός που θα λήγουν τα πρώτα συμβόλαια shared, να δεις για πότε θα αρχίσουν οι τιμές να πέφτουν.

apostolt
02-01-07, 15:57
Θέλουν να σας πιέσουν, ώστε να πάτε στο Zisto, με νέο συμβόλαιο από την αρχή.
Όταν θα αρχίσει να πλησιάζει ο καιρός που θα λήγουν τα πρώτα συμβόλαια shared, να δεις για πότε θα αρχίσουν οι τιμές να πέφτουν.

Ναι και εγω αυτο καταλαβαινω.Κατα τον Μαρτη δηλαδη.
Αν ειχαν βγαλει ολοκληρωμενα πακετα οι Hol ή Forthnet κατι θα γινοταν, αλλα και αυτοι αργουν μωρε ...

sto_psito
02-01-07, 17:42
Θέλουν να σας πιέσουν, ώστε να πάτε στο Zisto, με νέο συμβόλαιο από την αρχή.
Όταν θα αρχίσει να πλησιάζει ο καιρός που θα λήγουν τα πρώτα συμβόλαια shared, να δεις για πότε θα αρχίσουν οι τιμές να πέφτουν.

Το θεμα ειναι οτι απο την Tellas το θεμα shared llu εχει ληξει.οποτε αν δε μεταβεις στο zisto δε νομιζω να ασχοληθουν (να μειωσουν τιμες)με μια υπηρεσια που πλεον δεν προωθειται γιατι απλα δε χρειαζεται....
ουτε την εκπτωση του ΟΤΕ της 1/1/2007 δε μπορουν να δωσουν:twisted:

@ ADSLgr.com All rights reserved.