PDA

Επιστροφή στο Forum : extra λογαριασμός οτε



androu
07-06-04, 12:18
Λοιπόν ήρθαν2 δελτία αποστολής που έχει το ένα το modem και 1 alcatel διαχωριστής pstn και το άλλο έχει ενα alcatel pots distributed filter εγώ χρησιμοπποίησα μόνο φίλτρο.. όχι splitter.. Ποιο απο τα 2 είναι λάθος?

nedo2
07-06-04, 15:43
το: 1 alcatel διαχωριστής pstn

androu
07-06-04, 15:45
ΟΚ σ'ευχαριστώ

ALiTiS
07-06-04, 17:02
τιποτα σωστο δεν θα ερθει σε αυτη τη χωρα?

krge
07-06-04, 17:05
@ ALiTiS
Μπα δεν το βλέπω...

moralas
07-06-04, 17:21
μα αυτα ουτως η αλλως δεν τα δινει τζαμπα ο οτε ?

GnG
07-06-04, 18:04
moralas, Ετσι ήξερα και εγώ.Τουλάχιστον εγώ δεν πλήρωσα για splitter...Εκτός αν πήρε 2 φιλτράκια οπότε πληρώνει το ένα...

Ducklord
07-06-04, 18:28
Μοράλα, τι είπες; "τα δίνει ΤΖΑΜΠΑ ο ΟΤΕ";;;
Ναι, βέβαια. Στα δίνει δώρο, συνοδεία του παγίου των €5 το μήνα...

;-)

ΆΑΑααααααασε μας στον πόνο μας! €650 πλήρωσα την ενεργοποίηση / εγκατάσταση πριν ένα χρόνο, και ΑΚΟΜΗ πληρώνω και το Τζέτσπηντ! Αλλά, βέβαια, μου έκαναν δώρο το σπλιτεράκι / φιλτράκι. Να` ναι καλά τα παλικάρια...

Φιλικά
Παπιάρχοντας

Υ.Γ. : Όπως ίσως κατάλαβες, η επίθεση δεν πήγαινε προς εσένα. Αφορμή πήρα απο το ποστάκι σου. Ε, τους χαμένους, που μας κάνουν και... δωράκια!

sdikr
07-06-04, 18:31
ΆΑΑααααααασε μας στον πόνο μας! €650 πλήρωσα την ενεργοποίηση / εγκατάσταση πριν ένα χρόνο, και ΑΚΟΜΗ πληρώνω και το Τζέτσπηντ! Αλλά, βέβαια, μου έκαναν δώρο το σπλιτεράκι / φιλτράκι. Να` ναι καλά τα παλικάρια...

εμένα ένας λογαριασμός μου έμεινε και το ξεχρεώνω!! (το jetspeed)

nnn
07-06-04, 22:08
και εγώ άλλον ένα έχω.
τι να πουν και οι νέοι για τις χρεώσεις. :mrgreen: (νέοι στο adsl φυσικά)
πληρώσαν αυτοί το jetspeed 240€ ?
δεν το πλήρωσαν.

androu
07-06-04, 22:10
Ναι 2 φίλτρα είχα πάρει.. Τελικά ήταν μια λεπτομέρεια που δεν την είχα δει. Δεν εχουν χρεώσει το splitter μόνο το φίλτρο. Τo splitter εχει μηδενική τιμή δεν ξέρω γιατι το έβαλαν ίσως να το έφαγε ο ποτετζής (γιατι ήρθε σπιτι και δεν κρατούσε φίλτρα είχε splitter.. και ξανάρθε την επόμενη μέρα και μου φερε τα φίλτρα..)
Οκ μπορεί να κλειδωθεί το topic.

@ ADSLgr.com All rights reserved.