PDA

Επιστροφή στο Forum : Βάσεις για ηχεία?



weakwire
06-01-07, 15:32
παιδιά ψάχνω βάσεις για ηχεία creative.Τα ηχεία είναι δορυφόροι και ψάχνω 2 stands.Αν γίνεται γνήσιες creative οι βάσεις και απο ελληνικό κατάστημα.
Τα φώτα σας...

spanaks
06-01-07, 18:03
Παλιότερα είχε το Πλαίσιο...
Γιατί όχι online?
http://gr.europe.creative.com/shop/product.asp?product=282

deniSun
06-01-07, 18:15
Δεν νομίζω να βρεις στην Ελλάδα πλέον και μάλιστα γνήσιες. Καλύτερα από Internet όπως γράφει και ποιο πάνω.

spanaks
07-01-07, 14:01
Επίσης μπορείς να αυτοσχεδιάσεις...

Αν θα μπουν π.χ. τα ηχεία κοντά σε τοίχο μπορείς να τα βάλεις σε ραφάκια...
Αν θα μπουν χύμα στον χώρο μπορείς να χρησιμοποιήσεις τριποδάκι φωτογραφικής μηχανής (το χα κάνει παλιά)

Θάνος
07-01-07, 16:16
Κι εγώ στο πλαίσιο είχα βρεί και τα αγόρασα αλλά 3 χρόνια πριν περίπου. Τέλος κι αυτά ε? :hmm:
Μπορείς να δοκιμάσεις δική σου κατασκευή με ευθύγραμμη χαλκοσωλήνα και ταφάκια χαλκού.

Tafkapa
07-01-07, 23:21
Φίλε μου θα σε δυσαρεστήσω. Πονεμένη ιστορία είναι οι βάσεις...τουλάχιστον για μένα. Οι τελευταίες τρεις αγορές ηχείων που έκανα ήταν creative. Παλια υπήρχαν βάσεις στο Πλαισιο...αλλά παλιά (...δεν τις πρόλαβα). Τώρα να φανταστείς έχω τα Gigaworks 7.1 και η μόνη λύση και ίσως η πιο πρακτική, τουλάχιστον για μένα που αυτό έκανα, είναι κάποια να τα κρεμάσεις στον τοίχο και κάποια να τα βάλεις σε βάσεις που θα αγοράσεις από ΙΚΕΑ. Είναι καλές και πρακτικές. Αλλη λύση δεν νομίζω να βρεις εκτός αν πετύχεις από από το site της creative. Εγώ όταν το επιχείρησα ήταν out of stock για πολύ καιρό.

@ ADSLgr.com All rights reserved.