PDA

Επιστροφή στο Forum : Εθνκή Ελλάδας, τι πιστεύετε; (δημοψήφισμα 3 ημερών)



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8

DarthVader
09-06-04, 00:39
Ξεκινάω ένα μικρό επίκαιρο δημοψήφισμα τριών ημερών ζητώντας τη γνώμη σας για το πως θα πάει η Εθνική Ελλάδας στο Euro της Πορτογαλίας. Η δική μου η γνώμη είναι ότι αν καταφέρουμε να μαζέψουμε 3 βαθμούς στη πρώτη φάση θα είναι μεγάλη επιτυχία. Ετσι ψηφίζω 1-3.Περιμένω γνώμες και από αυτούς που δεν ασχολούνται με το άθλημα.

Υ.Γ. Δε δουλεύω σε αθλητική εφημερίδα. :)

papdoux
09-06-04, 00:45
Βασικα και εγω αυτο πιστευω...(1 εως 3) επειδη ειναι και μεταγραφικη περιοδος, πολλοι ξενοι θα θελουν να δειξουν το κατι παραπανω....ευχομαι να ειμαι λαθος και να παμε καλυτερα αυτη τη φορα :!: :!:

AC9800PBA
09-06-04, 00:51
Αν και δεν ασχολούμε πολύ...σας εμπιστεύομαι και λέω 1-3! :roll: :wink:

guru
09-06-04, 01:07
Θα είναι επιτυχία αν καταφέρουμε να νικήσουμε τη Ρωσία. Αν κάνουμε και κάτι με την Πορτογαλία, ακόμα καλύτερα. Πάντως στόχος είναι να μη διασυρθούμε, να κάνουμε μια αξιοπρεπή εμφάνιση -- όχι σύστημα 4-4-2 στο Μουντιάλ του '94.

Slammer
09-06-04, 01:24
Δυσκολευομαι να δω πόντο με Ισπανια-Πορτογαλλια... μακαρι να βγω ψευτης! Αντε και τσιμπισουμε ενα ποντακι απο τη Ρωσια... Τελικα ψηφιζω 0-1 :cry:

lazar
09-06-04, 01:29
Κι εγώ στους απαισιόδοξους. 0-1

WAntilles
09-06-04, 02:00
Για να μην το ψάχνετε, εγώ ψήφισα Τοτό διότι θεωρώ ότι δεν έχουμε σοβαρή εθνική ομάδα.

dantouan
09-06-04, 02:55
Μεχρι 3 ποντους μας εχω ικανους, απο εκει και πανω θα δειξει... :roll: :roll: :roll:

DarthVader
09-06-04, 09:43
Για να μην το ψάχνετε, εγώ ψήφισα Τοτό διότι θεωρώ ότι δεν έχουμε σοβαρή εθνική ομάδα.


Εσύ ήσουν; Και εγώ που νόμιζα ότι ήταν ο Ρεχάγκελ :mrgreen:

chrispen
09-06-04, 10:05
καλα να αγνοείτε όλη την μεγάλη ρωσσία αλλα απο εκεί θα σας έρθει.. !! Παίζει μπαλάρα όποιος την έχει δει την Ρωσσία , αν είναι να φάμε κανα ποντάκι ίσως κανα Χ στο πρώτο παιχνίδι ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝΕ ΟΙ BOOKS όπως έγινε στο mudial.

spiros19
09-06-04, 13:23
εγω ψηφισα 3-6, γιατι θα κανουμε ΣΙΓΟΥΡΑ μια νικη! α ρε ελλαδαρα αθανατη. ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ εχουμε ρε! :D :D

kubiak
09-06-04, 14:28
το Μουντιάλ του 92... τι μου θύμησες τώρα...
τότε που είχαν πάρει στην Εθνική (και) το Σαραβάκο ενώ είχε σχεδόν τελειώσει την καριέρα του (ή την είχε τελειώσει;).
Τότε που τραβάγανε του ποδοσφαιριστές από εκδήλωση σε εκδήλωση της ομογένειας και δεν τους άφηναν σε ησυχία... (ή μήπως την είχαν υποψιαστεί και είχαν πάει για διακοπές;)

για να δούμε πόσο έχουν αλλάξει τα πράγματα σε 12 χρόνια... (αν και δεν είναι Μουντιάλ)

(φήφισα "0-1" αν και θα ψήφιζα ακόμα και "0" σκέτο γιατί έχω απογοητευτεί με το Ελληνικό ποδόσφαιρο. ΖΗΤΩ ΤΟ WRC ακόμα και αν δεν έχουμε Ελληνική εκπροσώπηση)

φιλικά...

ALiTiS
09-06-04, 15:00
ψηφισα 6-9 αν και ηθελα να ψηφισω μονο το 9 αλλα τι να κανουμε δεν πειραζει 8)
ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΓΕΡΑ :D

stamiak
09-06-04, 15:43
Ρεαλιστικά:

1. Χάνουμε από την Πορτογαλία γιατί ακομα κι αν μπορούσαμε να πάρουμε 1 βαθμό (το πολύ, λόγω διαφοράς στο ταλέντο και τη δυμαμικότητα των μεμονομένων ποδοσφαιριστών) η διαιτησία θα είναι 70-30 υπέρ των Πορτογάλων και θα το δούμε αυτό όσο κι αν κάνουμε όνειρα.

2. Χάνουμε από την Ισπανία λόγω διαφοράς κλάσης και γιατί τα θαύματα γίνονται 1 φορά.

3. Με την Ρωσία δεν παριστάνω τον μάντη, όντως όλα τα αποτελέσματα είναι μέσα 1Χ2


Γενικά λέω πως,

- αν δεν χάσουμε από τη Ρωσία και πάρουμε 1 βαθμό στα παιχνίδια με Πορτογαλία και Ισπανία, αποτελεί αξιοπρεπέστατη παρουσία.

- αν δεν χάσουμε από τη Ρωσία και πάρουμε 2 βαθμούς και πάνω στα παιχνίδια με Πορτογαλία και Ισπανία είναι επιτυχία είτε προκριθούμε είτε όχι.

chrispen
09-06-04, 16:38
παιδιά το muntial έγινε το 94 όχι το 92

ibok
09-06-04, 16:57
Ψήφισα " Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις;" Βέβαια πολύ θα ήθελα να κάνουμε ΟΧΙ μόνον αξιοπρεπή εμφάνιση αλλά και κάτι περισσότερο αλλά επειδή το εχω δει το έργο (οπως οι περισσότεροι απο εμάς που ειναι στα 2α αντα) άπειρες φορές ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ αλλη μιά φορά θα γίνουμε ρεζίλι.
Αυτά και μακάρι να βγώ ψεύτης.ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!

enwsitis21
09-06-04, 18:27
Ε ρε και να κάνουμε το 3 στα 3, να σας δώ μετά....

The_StarGazer
09-06-04, 21:37
Ετοιμαστε σημαιεεεςς κορνες καπνογονα και αγριοφωναρες που σας λεωωωωωωω.

Για αλλη μια φορα μας εχουνε Γ.Τ.Π.
Θα τον εισπραξουνε ξανα Ισπανοι και Πορτογαλοι ετσι για να το εμπαιδοσουνε(το σκοτωσα???) καλλυτερα.

Τους αλλους πως τους ειπαμε :twisted: :twisted: :twisted: ???

3-6 βαθμουλακους

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΕΛΛΑΔΑ--ΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

chrispen
09-06-04, 23:49
έτσι έτσι Ελλανάρες , υπεραισιοδοξία στην αρχή και μετά κατσούφια μαρασμός και αποδοκιμασίες. Όλοι προπονηταράδες μετά βέναια...

New Bee
10-06-04, 00:17
Η μπάλα είναι στρογγυλή βέβαια και όλα γίνονται, αλλά η λογική λέει ότι θα υποστούμε μεγάλη ξεφτίλα. Δεν παίξαμε μπάλα της προκοπής σε κανένα παιχνίδι των προκριματικών και σχεδόν όλες οι νίκες ήταν με την ψυχή στο στόμα (ειδικά με την Ισπανία εκτός, πρέπει να κοιμήθηκαν όλοι οι Θεοί). Και στα φιλικά ακόμα, για να κάνουμε ευκαιρία πρέπει να κοιμηθούν οι αντίπαλοι.

Όχι μόνο αυτό, αλλά η λογική λεέι ότι δεν πρόκειται ΠΟΤΕ (στη δική μας ζωή τουλάχιστον) να δούμε μια αξιόλογη εθνική Ελλάδας, επειδή:

1) Δεν έχουμε παράδοση
2) Δεν έχουμε μεγάλο πληθυσμό για να παράγουμε πολλούς παίκτες
3) Δεν έχουμε ποδοσφαιρική υποδομή στα σχολεία
4) (το σημαντικότερο) Δεν έχουμε γήπεδα

Αυτά βέβαια τα ξέρει όλος ο κόσμος, αλλά ως συνήθως οι γνωστοί καραγκιόζηδες δημοσιογράφοι (και όχι μόνο) καλλιεργούν φρούδες ελπίδες. Το ωραίο είναι ότι ακριβώς οι ίδιοι παπάρες θα είναι οι αδέκαστοι κριτές και τιμητές των πάντων σε περίπτωση αποτυχίας.

Αλλά είπαμε, η μπάλα είναι στρογγυλή και αυτό τους δίνει την ελευθερία να μας κάνουν τα αργίδια τετράγωνα.

New Bee
10-06-04, 00:39
Επίσης:

Αυτό που με τρελαίνει είναι όταν ακούω το γνωστό "αν το πιστέψουν οι παίκτες όλα είναι δυνατά". Μάλιστα. Αν το πιστέψει ο Ζαγοράκης μπορεί να γίνει Zidane, και ο Βρύζας δεν είναι Van Nistelroy μόνο και μόνο επειδή δεν το πιστεύει.

Αν το πιστέψω κι εγώ μπορεί να τρέξω 200 με τον Κεντέρη και να τον κερδίσω...

Πάντως προσωπικά εναποθέτω τις ελπίδες μου στη θεά Τύχη (ή τη θεά Γκαντεμιά για τους αντιπάλους).

wizardsl
10-06-04, 01:28
Πάλι καλά που έχουμε Σειταρίδη Λάκη και Παπαδόπουλο και αν είναι στη μέρα τους μπορεί να κάνουμε καμιά έκπληξη..

Επίσης έχουμε Κατσουράνη, Γιαννακόπουλο.. ε δεν είμαστε του πεταματού!! Φυσικά δεν έχουμε Φίγκο, Σιμάο και Κριστιάνο αλλά με λίγη τύχη μπορούμε να πάρουμε θετικό αποτέλεσμα.

odd
10-06-04, 03:14
0-1 για αυτά που ειπώθηκαν. Δεν παίξαμε μπάλα στα προκριματικά. Θυμίζω η Ολλανδία στο ρελαντί μας έριξε 4 και δεν περάσαμε (σχεδόν) τη σέντρα. Άμα ακούς το Παπαδόπουλο (το πιο φορμαρισμένο φορ αυτή τη περίοδο και πιτσιρικάς) να είναι 3η αλλαγή καταλαβαίνεις τι γίνεται...

υγ. Τελικά θα παίξει με 2 κεντρικούς αμυντικούς;;

The_StarGazer
10-06-04, 18:12
έτσι έτσι Ελλανάρες , υπεραισιοδοξία στην αρχή και μετά κατσούφια μαρασμός και αποδοκιμασίες. Όλοι προπονηταράδες μετά βέναια...



Μάλιστα. Αν το πιστέψει ο Ζαγοράκης μπορεί να γίνει Zidane, και ο Βρύζας δεν είναι Van Nistelroy μόνο και μόνο επειδή δεν το πιστεύει.

Ααααχχχ Αυτη η ηττοπαθεια θα μας φαει....
Κανεις δεν τους ζητησε να γινουν Zidane - Del Piero - Henry - Beckham - Thuram - Totti και τοοοοοοσοι αλλοι.

Το μονο που ζηταμε ειναι οταν μπουν στο γηπεδο να μην κλασουν μαλλι και χεστουνε νομιζοντας οτι παιζουν με τον Superman τον Batman και τον Captain America αλλα να τους κοιταξουν στα ματια αυτους τους απο πανω και να παιξουν την μπαλιτσα τους και αν μπορεσουν, να δωσουν κατσούφια μαρασμό και αποδοκιμασίες στους αντιπαλους.
Ας φανε 3 γκολακια. Αρκει να προσπαθησουν.Εγω αυτο θελω. Αυτος που ξερει απο Ποδοσφαιρο δεν θα τους πει τιποτα.
Η καφριλα της κοινωνιας ομως θα αρχισει ΠΑΛΙ τα "Γιατι δεν πηρε τον Α-Β-Γ.."

Θα συμφωνησω με τον wizardsl,

Νικοπολιδης (ΟΣΦΠ ελπιζω η απραξια να μην τον επηρεασει)
Σεϊταριδης - (Πορτο οπως ολα δειχνουν :( )
Φυσσας - (Μπενφικα)
Δελλας - (Ρομα)
Καψης - (ΑΕΚ)
Γιαννακοπουλος - (Μπολτον)
Μπασινας Παπαδοπουλος - (Παναθηναικος)
Καραγκουνης - (Ιντερ)
Γεωργιαδης - (ΟΣΦΠ)
Τσαρτας - (ΑΕΚ)
Λακης - (ΑΕΚ)
Νικολαιδης - (Ατλ. Μαδριτης)
Χαριστεας - (Μπ. Ντορτμουντ)
Βρυζας - (Περουτζια)

και αλλοι τοσοι. Ειπατε τιποτα ??

Αντε Γερα (Clopyright by Kadronarxis)

Καντε μας Μαγκες!!!

UGF_GreekMind
10-06-04, 18:14
Κι εγώ με τον "Τοτό" είμαι...

Πιστεύω ότι αν ελπίζεις ψιλά, κάποτε θα έρθει !
(Καααααααααποτε !!!)

gmk7
10-06-04, 19:31
μακαρι να κανουμε κατι αλλα δε το νομιζω :roll: .Για μενα και 3 βαθμους να παρουμε στον ομιλο κοντρα στη ρωσια θα ναι επιτυχια,αν αναλογιστουμε τι παιχτες εχουν οι ισπανοι και οι πορτογαλλοι ακομα και οι ρωσοι σε συγκριση με τους δικους μας :shock:

kubiak
11-06-04, 08:24
φαντάζομαι ότι η ερώτηση είναι "τι πιστεύετε" και όχι "τι εύχεστε".

δε νομίζω να εύχεται κανείς μας να πάμε σε 0-1 βαθμούς, άλλο η πραγματικότητα όμως.

και δεν είναι ηττοπάθεια. ΗΤΤΟΠΑΘΕΙΣ είναι όλες αυτές οι ΦΥΛΛΑΔΕΣ που μια ζωή μας ζαλίζουνε:

"Κληρωθήκαμε με τα μεγαθήρια, ΜΑΡΣΕΪΓ, ΑΡΣΕΝΑΛ κλπ"
"Γαλαξίας αστέρων η ΡΕΑΛ"
"Τα ΠΑΝΤΣΕΡ προσγειώνονται στην Αθήνα"
"Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ της μπάλλας δεν αφήνει πολλά περιθώρια στην ομάδα μας"
και τόσα άλλα...

δηλαδή, όλοι εμείς αλλά και οι ποδοσφαιριστές που διαβάζουνε όλες αυτές τις κομπλεξικές αηδίες αποκτούμε τη ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ του ΜΙΚΡΟΥ, τη ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ του ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥ, και έτσι μπαίνουμε μια ζωή μέσα στα γήπεδα. (υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλά γενικά το κλίμα είναι περίπου έτσι).

όχι ότι δεν αναφερόμαστε σε όμάδες με μεγάλους προϋπολογισμούς και πολύ καλούς παίκτες, ΑΛΛΑ έλεος πια, μη θεωρούμε τους εαυτούς μας ΧΑΜΕΝΟΥΣ από χέρι πριν ακόμα μπούμε στο γήπεδο.

όσον αφορά το "0-1" που ψήφισα έχει να κάνει πιο πολύ με τη στατιστική και τις πιθανότητες και όχι με το τι εύχομαι...


παιδιά το muntial έγινε το 94 όχι το 92
ναι όντως το μουντιάλ στη Αμερική έγινε το 1994...

φιλικά...

New Bee
11-06-04, 11:48
Άλλο ηττοπάθεια, άλλο ρεαλισμός και άλλο υπεραισιοδοξία. Το να βγαίνει ο βοηθός του Ρεχάγκελ και να δηλώνει ότι πιστεύει πως θα περάσουμε, είναι υπεραισιοδοξία στα όρια της λαλακίας. Και πάλι επαναλαμβάνω ότι μπάλα είναι και όλα γίνονται, αλλά κάτσε ρε μεγάλε... κράτα και μια πισινή... δεν παίζεις με το Πακιστάν και το Τσαντ. Ο Ραούλ μόνο κάνει όσο όλη η Εθνική μαζί και κάτι παραπάνω. Εκτός κι αν οι τιμές είναι πλασματικές για να υποβαθμίσουν το ανερχόμενο ελληνικό ποδόσφαιρο επειδή το φοβούνται :lol:

Απ'ότι μου λένε κάτι παππούδες τα ίδια και χειρότερα ακουγόντουσαν και το '71 με το Γουέμπλεϊ. "Μειώθηκαν οι αποστάσεις", "οι Έλληνες παίκτες είναι πλέον ισάξιοι των Ευρωπαίων" κτλ, κτλ. Για σκεφτείτε τί επιτυχίες έχουν ΟΛΕΣ οι άλλες Ευρωπαϊκές χώρες (εκτός από κάτι Μάλτες, Λουξεμβούργα κτλ) είτε σε συλλογικό είτε σε εθνικό επίπεδο, για να δείτε πόσο "μειώθηκαν οι αποστάσεις". Μόνο τις χώρες με παρόμοιο (ή και μικρότερο) πληθυσμό από μας να πάρετε, τα συμπεράσματα είναι απογοητευτικά. Πορτογαλία ? Ολλανδία ? Βέλγιο ? Σουηδία ? Δανία ? Νορβηγία ? Κροατία ? κτλ...

Dslmaniac
11-06-04, 13:47
Όπως με τον Παναγούλια που είχε δει όνειρο τελικό με τη Βραζιλία...

The_StarGazer
11-06-04, 21:38
[quote] Εκτός κι αν οι τιμές είναι πλασματικές για να υποβαθμίσουν το ανερχόμενο ελληνικό ποδόσφαιρο επειδή το φοβούνται[\quote]

Ετσι ακριβως. Η παντοκρατορια τους τελειωνει και με καθε τροπο προσπαθουν να σταματησουν τους καινουργιους Αρχοντες της Ευρωπης :lol:

Βγαλε το υπερ ασε μονο την αισιοδοξια και ειμαστε ΟΚ. Απλως κανουμε και λιγη πλακιτσα στα πλαισια του ψυχολογικου πολεμου προς τους αντιπαλους.

2 ισοπαλιες και μια νικη με τους αλλους τους "πως τους λενε" (το βιολι μου εγω εεε?? :twisted: ) δεν νομιζετε οτι δεν ειναι και τοσο απιθανο ???

ΑΑααα και για να μην το ξεχασω.... Ολοι εδω μεσα αρχιστε απο τωρα τη γυμναστικη.
Η ΚΟΥΠΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ !!!!!! :lol: :lol: :lol:

odd
11-06-04, 23:54
Ναι είναι βαριά, αλλά κάναν προπονήσεις με τον Ιακώβου :D

Bla1r
12-06-04, 01:02
και γω 0-1 ψήφισα, αλλά ουσιαστικά ψηφίζω μόνο 0. Ο οποιοσδήποτε αντικειμενικός άνθρωπος που ξέρει ελάχιστο ποδόσφαιρο θα δει οτι η επίθεση μας είναι σχεδόν ανύπαρκτη. Καταρχάς δεν υπάρχει Έλληνας επιθετικός που θα βγει μόνος του τετ-α-τετ με το τέρμα και θα το βάλει. Είτε από άγχος είτε από ανικανότητα, σίγουρα θα το χάσει. Ένα αυτό. Δεύτερον, η άμυνα μας, δεν λέω, καλή είναι, αλλά πιστεύω ότι στο Euro θα παίξει ρόλο η κλάση των αντίπαλων παιχτών. Μην ξεχνάμε ότι δεν παίζουμε πια με αρμενίες και ουκρανίες. Νομίζω ότι δεν το γλυτώνουμε το γκολ. Ε και άμα φάμε γκολ, πάει, θα καταρεύσει όλη η ομάδα μετά(βλέπε με ολλανδία).

Αυτό που με προβληματίζει είναι οι δηλώσεις των παιχτών μας. Τί την έχουν δει; Παιχταράδες επειδή πέρασαν στο Ευρώ( :P ) Για να ηρεμήσουν λίγο γιατί δεν τους βλέπω. Τέσπα, άλλωστε τέλειωσαν τα ψέματα, αύριο(ή μάλλον σήμερα) ξεκινάει. Λέτε να παίξουμε 4-3-3 αυτή τη φορά; :D

lazar
12-06-04, 01:26
1) Δεν έχουμε παράδοση
2) Δεν έχουμε μεγάλο πληθυσμό για να παράγουμε πολλούς παίκτες
3) Δεν έχουμε ποδοσφαιρική υποδομή στα σχολεία
4) (το σημαντικότερο) Δεν έχουμε γήπεδα


Στο 2 δεν συμφωνώ. Γιατί η Πορτογαλία τι πληθυσμό έχει;

potis21
12-06-04, 20:35
ΓκκκΚΚΚΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛ!!!! (*2)

potis21
12-06-04, 20:54
2-1 τελικο. ειπατε τπτ? :mrgreen: :mrgreen: 8) 8)

Bla1r
12-06-04, 21:02
Μάιστα. Ευτυχώς βγήκα τελείως λάθος :)

George978
12-06-04, 21:06
Ελλαδαρα μου επιτελους γελασε το χειλακι μας, ζητω η Ελλαδα μας αντε να ανεβουμε λιγακι

potis21
12-06-04, 21:08
στο Euro θα παίξει ρόλο η κλάση των αντίπαλων παιχτών


Ναι. επαιξε ρολο το αρωμα της μεντας.

XTCgr
12-06-04, 21:11
έχει πλάκα να δικαιωθούν αυτοί που ψήφισαν "τοτό" !!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

potis21
12-06-04, 21:29
Φτιαξε αυτην την υπογραφη, βρε Worshipper! Τρια κουμπακια ειναι!

{LCF}
12-06-04, 21:49
ΓΕΡΑ !!!!



http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/EURO/190801_BIGLANDSCAPE.jpg

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/EURO/190812_BIGLANDSCAPE.jpg

George978
12-06-04, 21:51
δεν εχουμε ωραιες φανελες? πολυ το ευχαριστηθηκα ρε παιδες , μπραβο ρε ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΑΣ ΕΛΛΑΣ

ibok
12-06-04, 21:54
Τελικά ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ και ομολογώ δεν το πιστεύω τους ΞΕΣΚΙσαμε!!! :P :P :P :D

The_StarGazer
12-06-04, 22:22
ΕΤΣΙ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΕΤΣΙ. ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!!!!
Αυτοι θα εχουν το αγχος τωρα. Μην σταματατε


ΦΑΤΕ ΤΟΥΣ ΡΕΕΕΕΕ!!!

Υ.Γ. Και να φανταστειτε οτι το 0-2 το εμαθα οταν ειμουνα μεσα στην εκκλησια στο γαμο ενος φιλου μου.

Salvador
12-06-04, 22:50
παντως ο Κολινα εκανε ΓΑΜΩ την διατησία..Μην πω οτι επαιξε υπερ Ελλάδας :wink:

ima
12-06-04, 23:26
Ε οχι και υπερ μας. 50-50 επαιξε και τους ξεσκισαμεεεε

morfeas-dsl-
13-06-04, 00:19
καλα ρε οι Ελληνες ειμαστε καταπληκτικοι.αν χαναμε θα το ριχναμε στη διαιτησια τωρα που κερδισαμε παλι τα ιδια!!
αυτοματα λογω γκαλοπ βγηκε εξω το 71%.μενει να δουμε ποιο ποσοστο θα δικαιωθει.ασχετο αλλα ειπαν στις ειδησεις οτι επεσε και η αποδοση μας στο στοιχημα και πως μπηκαμε στις 8 ομαδες που ειναι φαβορι για να το παρουν!!απο 81 πηγε 30.ΨΥΧΡΑΙΜΙΙΙΙΑΑ και καλα θα παμε

chrispen
13-06-04, 00:52
καλα να αγνοείτε όλη την μεγάλη ρωσσία αλλα απο εκεί θα σας έρθει.. !! Παίζει μπαλάρα όποιος την έχει δει την Ρωσσία , αν είναι να φάμε κανα ποντάκι ίσως κανα Χ στο πρώτο παιχνίδι ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝΕ ΟΙ BOOKS όπως έγινε στο mudial.


έπεσα έξω στο αποτέλεσμα , μέσα στο σπάσιμο του άσου. παίδες με την νίκη της ισπανίας όμως τι γίνεται ; υποθετικά αν κερδίσει η ισπανία εμάς και οι πορτογάλοι τους ρώσσους πάμε
6 ισπανία
3 ελλάδα
3 πορτογαλία

και μετά έχει παιχνίδι ισπανία - πορτογαλία. Λέτε να το δώσουν οι ισπανοί και να προκριθούν αυτοί με τους πορτογάλους ? Γιατι εμείς μετά θέλουμε μόνο νίκη και άποντη τη Ρωσσία λίγο χλωμό το κόβω... βέβεαια μπορεί να κάνω και λάθος..

Bla1r
13-06-04, 02:08
αν όμως κερδίσουν οι πορτογάλλοι τους ρώσους και εμείς χάσουμε από τους ισπανούς, τότε πίστευω στον τελευταίο αγώνα οι ρώσοι δεν θα τα δώσουν και όλα γιατί θα έχουν αποκλειστεί ενώ εμείς θα καιγόμαστε για την νίκη και άρα μάλλον θα κερδίσουμε. οπότε θα έχουμε τριπλή ισοβαθμία στους 6 βαθμούς(αν οι ισπανοί "δώσουν" το παιχνίδι στους πορτογάλλους) από την οποία λογικά βγαίνουμε εμείς κερδισμένοι αφού κερδίσαμε την πορτογαλλία. Ίδωμεν

gerokost
13-06-04, 08:06
παντως ο Κολινα εκανε ΓΑΜΩ την διατησία..Μην πω οτι επαιξε υπερ Ελλάδας :wink:

:shock:
Μιά χαρά έπαιξε..Το υπέρ Ελλάδας πού το είδες?Στην κίτρινη του Καρακγούνη ή στο χέρι του Figo στην περιοχή?Ή στην κίτρινη που ΔΕΝ έδωσε σε μαρκάρισμα στο Κρέας, εεε Χαριστέα, συγνώμη.

Κατα τη γνώμη μου έπαιξε 60-40 τους γηπεδούχους, και έτσι έπρεπε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.