PDA

Επιστροφή στο Forum : Έλληνες δολοφόνοι???



RoosterGR
09-06-04, 09:32
http://www.greekmurderers.net/ :roll:

έλεος...

Tony_Ts
09-06-04, 09:51
Ο καθένας είναι ελεύθερος να λεει ό,τι θέλει. Όποιος γνωρίζει έστω και λίγη ιστορία ξέρει και δεν χρειάζεται παρόμοια sites για να του μάθουν τι συνέβη και πως. Εξάλλου είναι εντελώς παράλογο να λες δολοφόνους ένα λαό που είναι υποδουλωμένος και εξεγείρεται για την ελευθερία του!

ikonsgr
09-06-04, 10:46
Στην μάυρη προπαγάνδα οι Τουρκοι δεν παιζονται. Εδώ έχουν "μουσείο Ελληνικής βαρβαρότητας" στην κατεχόμενη Κύπρο. Αλλά τι να λέμε τώρα, την ώρα που οι "δικοι" μας απλώνουν "χείρες" φιλιας και χορευουν ζεϊμπέκικα, οι "φιλοι" μας απέναντι διεκδικούν την μιση Ελλάδα,επιδίδονται σε ασύστολες παραβιάσεις και προκαλούν συνεχώς. Τι να πεις, φωνάζει ο.... βάρβαρος-κλέφτης να φύγει ο νοικοκύρης :?

aesir
09-06-04, 10:52
Και μετά μου ρωτάνε γιατί στα ειδικά σώματα στρατού θέλαμε να μαζέψουμε τούρκικα αυτάκια... :evil: :evil: :evil:

Born_loser
09-06-04, 10:58
Να πω και εγώ κατι;Ολα τα ελληνικά forums εχουν κανει ποστ αυτο το site και εχει αποκτήσει hits που δεν θα φανταζόταν ούτε στα πιο τρελά του όνειρα,στο τελος θα εχει και χορηγους!

ΣΒΗΣΤΕ ΤΟ LINK :evil:

George978
09-06-04, 10:59
lol, εγω οταν ειχα παει φανταρος στην τουρκια οπυκαι να πηγαινα τσαι με κερνουσανε και καρνταση με φωναζανε. Δεν ειναι ολοι οι τουρκοι ετσι, ισα ισα θα ελεγα η πλειοψηφια ειναι φιλικοι, αλλα υπαρχει και η μειοψηφια και ειναι οργανωμενη. Μην σας παραξενευει, την ιστορια την φτιαχνει ο καθενας οπως θελει και του βολευει , τους τουρκους αυτα του βολευουνε και αυτα θα λενε, οπως τα τουρκικα μνημεια της Εφφεσου ΛΟΛ

ogenikos
09-06-04, 11:10
Οι δολοφόνοι Ελληνες σε αυτή (http://www.greekmurderers.net/balkan_greece02.htm) τη σελίδα τήν 13 April 1879 κλέψαν 500-600 πρόβατα και τα πήγαν στην Ελλάδα..... :mrgreen: :lol: :|

aesir
09-06-04, 11:22
Εγώ έχω περιέργεια αν θα μπει ποτέ η Τουρκία στην ΕΕ με τα μυαλά που έχουν, γιατί κάποια πράγματα δεν αλλάζουν ποτέ...

ikonsgr
09-06-04, 13:53
George978, το πρόβλημα δεν το έχουμε με τον λαό της Τουρκίας που εδώ που τα λέμε, στην συντριπτική τους πλειοψηφία είναι οτιδήποτε άλλο εκτος απο Τουρκοι!
Δυστηχώς όμως, την εξουσία στην γείτονα χώρα δεν την έχουν τα "καρντάσια" οπως χαρακτηριστικά λες, αλλά το στρατιωτικό-φασιστικό καθεστός των κεμαλιστών-στρατηγών.Άλλο πράγμα το συναίσθημα και οι σχέσεις μεταξύ των λαών, και άλλο οι πολιτικές που ακολουθούν οι εκάστοτε κυβερνήσεις και που με βάση αυτές θα έπρεπε να καθορίζουμε, ως κράτος, την συμπεριφορά μας απέναντι στα άλλα κράτη. Με την ανοχή και την υποχωρητικότητα που δείχνουν τόσα χρόνια οι Ελληνικές κυβερνήσεις σ'αυτήν την κεμαλική Τουρκία,το μόνο που καταφέρνουν είναι να ενισχύουν αυτό το απαράδεκτο,φασιστικό,καταπιεστικο καθεστός που υπάρχει δίπλα μας. Να δείτε που τον Δεκέμβριο οι μόνοι ευρωπαίοι που θα λέμε ΝΑΙ στην ένταξη της Τουρκίας θα είμαστε εμείς και οι βρεττανοι!! :roll: Που καταντήσαμε ρε παιδιά....

zouzouni
09-06-04, 14:20
Τι να πρωτο-σχολιάσει κανείς?
Ότι η Μπουμπουλίνα παρουσιάζεται σαν αιμοσταγής δολοφόνος?
Χειρότερη κι από τον Μπαρμπαρόσσα, τον κουρσάρο! :shock:
Πάλι καλά που δεν έχουν κάνει ειδική καταχώρηση για κάθε έναν από τους μεγάλους αγωνιστές της Επανάστασης!
Και μια ενδιαφέρουσα σύμπτωση....... :wink: μέσα στα links που δίνουν να υπάρχει κι ένα που γράφει camerian_volunteer, δηλαδή "εθελοντές για την Τσαμουριά! :twisted:
Μήπως πρέπει να ειδοποιήθεί το ΥΠΕΞ, τα κανάλια, οι εφημερίδες, κλπ?
Λέω τώρα.... :roll:

George978
09-06-04, 14:32
ελατε ρε παιδια που θα ειδοποιησουμε και το ΥΠΕξ, η σελιδα ειναι για πολλα γελια. Ικονς δεν ειπα οτι ειναι φιλοι μας οι τουρκοι απλα εκανα ενα διαχωρισμο μεταξυ λαου και κυβερνησης, ηθελα να τονισω το χασμα. Σαφως και ειναι γελοια και εξοργιστηκα αυτα που γραφονται.

@ ADSLgr.com All rights reserved.