PDA

Επιστροφή στο Forum : αριθμοδοτηση απο hol!!!! διαβαστε να πειτε την γνωμη σας!



Boise Bee
03-01-13, 12:10
καλημερα και χρονια πολλα , εχω ζητησει στην δαφνη νεα αριθμοδοτηση απο νοεμβριο 2012 και εχουμε φτασει 2013 ιανουαριο και με εχουην τρελανει απο τον οτε για την κατασκευη βροχου στις αναβολες!!!

η Ηολ λει οτι φταει καθαρα ο οτε....

ελα ομως που ειδα φορτηγακι του οτε στην περιοχη μου την προηγουμενη αναβολη αλλα οταν μιλησα με την hol την ιδια μερα μου ειχαν κανει παλι αναβολη ..

Δεν ξερω τι να κανω τους λεω θα παω στον οτε να μου το βαΛΕΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ...και αυτοι μου λενε σου κανουμε δωρο 3+1 παγιο για να μεινεις μαζι με 15 % μειον ολο το υπολοιπο ετος μολις ενεργοποιηθω...

απλα απορω ο οτε μπορει να κανει οτι θελει διχως κυρωσεις μιλαμε για 7 αναβολες!!!! κατασκευης βροχου!!!

Boise Bee
05-01-13, 19:07
ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

Vitruvian78
05-01-13, 20:33
Καταγγελια στην ΕΕΤΤ με περιγραφη του ζητηματος με παραληπτες τον ΟΤΕ και τη hol. Μονο ετσι βρισκεις ακρη τελικα!

akilleas
05-01-13, 23:59
Καταγγελια στην ΕΕΤΤ με περιγραφη του ζητηματος με παραληπτες τον ΟΤΕ και τη hol. Μονο ετσι βρισκεις ακρη τελικα!

Συμφωνώ.

Boise Bee
16-01-13, 22:14
παιδια και καταγγελια εκανα αλλα ακομα περιμενω τον οτε με 10η αναβολη απο σημερα για 2 μερες μετα αλλα καλα σημερα λογω καιρου εδω απο τον νοεμβριο εδω δεν ηρθαν τις καλες μερες λεω θα ερθουν σημερα με ττην βροχη.... χαχαχ πηραν απο την hol σημερα και μου ειπαν για να βαλω γραμμη οτε και να κανω φορητοτητα στην χολ αφου δεν ερχετε ο οτε!να κατασκευασει τον βροχο τι τους λες???

απιστευτο δεν φτανει που δεν κανουν τιποτα σαν εταιρια προς τον οτε αλλα και να χρεωθω διπλα κιολας???? ειλικρινα εγω απογοητευτει! και βαλτε κανα μνμ της προκοπης με ουσια και οχι συμφωνω καταγγελια και τετοια !!!

valen_gr
16-01-13, 22:46
ουσία σαν τι δηλαδη?

Vitruvian78
17-01-13, 01:01
Εδω η hol που θελει να σε κανει πελατη της δεν μπορει να βρει τροπο να πιεσει τον ΟΤΕ να σου κατασκευασει τη γραμμη, εμεις θα σου βρουμε τη μαγικη λύση;;; Απο πού κι ως πού;; Ή κάνεις υπομονή και τους ταραζεις στα τηλεφωνα ή ακυρωνεις μαζι τους, κανεις αιτηση στον ΟΤΕ και μολις αποκτησεις γραμμη κανεις φορητότητα στη hol. Ισως ετσι ξεμπερδεψεις γρηγοροτερα

Boise Bee
17-01-13, 20:09
ΜΑΛΙΣΤΑ δηλαδη με λιγα λογια να χρεωθω διπλα!??? 35 + `1 παγιο στον οτε? + την hol + να περιμενω αλλες 15 μερες μετα την φορητοτητα!

- - - Updated - - -


Εδω η hol που θελει να σε κανει πελατη της δεν μπορει να βρει τροπο να πιεσει τον ΟΤΕ να σου κατασκευασει τη γραμμη, εμεις θα σου βρουμε τη μαγικη λύση;;; Απο πού κι ως πού;; Ή κάνεις υπομονή και τους ταραζεις στα τηλεφωνα ή ακυρωνεις μαζι τους, κανεις αιτηση στον ΟΤΕ και μολις αποκτησεις γραμμη κανεις φορητότητα στη hol. Ισως ετσι ξεμπερδεψεις γρηγοροτερα

οπως δειχνει το πραγμα Ο ΟΤΕ κανει οτι θελει αυριο περιμενω να δω τι θα γινει ! εχω αυριο υποτιθετε κατασκευη βρογχου! απο τον οτε αυτο ειλικρινα δεν το καταλαβαινω δεν εχει ξαφνικα τεχνικο προσωπικο?

γιατι κατι μου λεει οτι μολις παω στον οτε θα ερθει ο οτε την επομενη ως δια μαγειας να μου την βαλει την γραμμη !

bill27
17-01-13, 20:10
να ακυρωσεις την χολ και μετα να πας στον οτε

@ ADSLgr.com All rights reserved.