PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με νέα συνδεση vdsl cyta 30/3



Darth Revan
14-01-13, 22:06
Καλησπέρα.σήμερα ήρθε ο τεχνικός της cyta να ενεργοποιήσει νεα γραμμή double play vdsl.Απο κάτω αρχισαν τα προβλήματα,δεν συγχρόνιζε σε vdsl.Με τα πολλα το βάλανε σε adsl path μεχρι που το ρίξανε στα 4Mbps.Μου είπε πως δηλώθηκε βλάβη στον ΟΤΕ και σε 3 εργάσιμες θα έχω απάντηση.Το router συγχρόνισε αλλά ενω δείχνει πως έχει δικτυο δεν μπαίνει στο internet.Δεν έχει κάποιο πρόβλημα το pc.Επίσης δεν δουλεύει ούτε η τηλεφωνία.Πολύ απογοητευμένος μέχρι στιγμής...

CytaRep
15-01-13, 11:14
Καλησπέρα.σήμερα ήρθε ο τεχνικός της cyta να ερεγοποιήσει νεα γραμμή double play vdsl.Απο κάτω αρχισαν τα προβλήματα,δεν συγχρόνιζε σε vdsl.Με τα πολλα το βάλανε σε adsl path μεχρι που το ρίξανε στα 4Mbps.Μου είπε πως δηλώθηκε βλάβη στον ΟΤΕ και σε 3 εργάσιμες θα έχω απάντηση.Το router συγχρόνισε αλλά ενω δείχνει πως έχει δικτυο δεν μπαίνει στο internet.Δεν έχει κάποιο πρόβλημα το pc.Επίσης δεν δουλεύει ούτε η τηλεφωνία.Πολύ απογοητευμένος μέχρι στιγμής...

Αγαπητέ Πελάτη,

Για να εξετάσουμε το ζήτημα που αναφέρετε, παρακαλούμε πολύ όπως αποστείλετε τα προσωπικά σας στοιχεία ή όπως αναρτήσετε τον κωδικό Πελάτη.

Παραμένουμε στη διάθεσή σας

Darth Revan
15-01-13, 17:23
Εστειλα τα στοιχεία μου με προσωπικό μήνυμα,οτι αλλο χρειάζεται μου λέτε.

CytaRep
21-01-13, 17:17
Εστειλα τα στοιχεία μου με προσωπικό μήνυμα,οτι αλλο χρειάζεται μου λέτε.

Αγαπητέ Πελάτη,

Εκπρόσωπος της εταιρείας μας έχει ήδη επικοινωνήσει μαζί σας για την επίλυση του ζητήματός σας.

Παραμένουμε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνιση

@ ADSLgr.com All rights reserved.