PDA

Επιστροφή στο Forum : Τελικά θα περάσει η Εθνική Ελλάδας;



iron_gr
13-06-04, 19:11
ΝΑΙ ΡΕ!

dantouan
13-06-04, 20:27
Φιλε ,υπαρχει ηδη και αλλο δημοψηφισμα και post με το ιδιο θεμα :idea:
Πες την αποψη σου εκει :mrgreen:
http://www.adslgr.com/forum/thread7306-98181.html#98181

iron_gr
13-06-04, 22:15
Φιλε ,υπαρχει ηδη και αλλο δημοψηφισμα και post με το ιδιο θεμα :idea:
Πες την αποψη σου εκει :mrgreen:
http://www.adslgr.com/forum/thread7306-98181.html#98181

Φίλε, στο post που λες έχει τελειώσει το δημοψήφισμα και έχει και άλλο θέμα :roll: . Το είχα δει πριν. Εγώ κάνω δημοψήφισμα για το αν θα περάσει η Ελλάδα στους 8. Τώρα αν εσύ νομίζεις ότι είναι το ίδιο, εεεε πρέπει να αλλάξεις γνώμη... :lol:
Δε θέλω μόνο να πω τη γνώμη μου. Θέλω να κάνω δημοψήφισμα! :twisted:

dantouan
13-06-04, 23:46
Δε θέλω μόνο να πω τη γνώμη μου. Θέλω να κάνω δημοψήφισμα!


Οκ no problem :!: :!: :!: :mrgreen:

moralas
14-06-04, 17:31
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :!: :!: :!:

spiros19
15-06-04, 01:45
Μας δινω περιπου 10% να περασουμε... τα μυαλα μας παραπηραν αερα, και σιγα μην ειναι ευκολοι αντιπαλοι οι ισπανοι και οι ρωσοι... :mrgreen: :mrgreen:

WAntilles
15-06-04, 01:49
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :!: :!: :!:

Προσγειωθείτε.

Παρά το γεγονός ότι ψήφισα μετά τον 1ο αγώνα, ψήφισα συνειδητά όχι.

Διότι:

- Το κλειδί είναι το παιχνίδι με τους Ισπανούς. Αν το κερδίσουμε βγαίνουμε και πρώτοι στον όμιλο ότι και να γίνει (εκτός αν κερδίσουν οι Ρώσοι τους Πορτογάλους και εμείς χάσουμε από τους Ρώσους)

- Αν δεν το κερδίσουμε, ακόμα και να χάσουν οι Ρώσοι και να είναι αδιάφοροι, εμάς θα μας γονατίσει το άγχος.

lazar
15-06-04, 01:56
Μην πάτε στην απέναντι πλευρά. Τι κακό αυτό με τους έλληνες! Φοβούνται να πιστέψουν. Πρώτον έχουμε σημαντικό προβάδισμα με τους 3 βαθμούς. Δεύτερον θα μετρήσει η αντοχή και η εμπειρία. Κυρίως την αντοχή φοβάμαι. Τα είπε κι ο Όττο, δεν τα ακούσατε;

Πάντως έχουμε σημαντικό προβάδισμα με τη νίκη στους Πορτογάλλους. Άγχος γιατί να έχουνε. Και δύο ήττες να κάνουν, πάλι επιτυχία θα είναι. Από εκεί που λέγαμε πόσα θα φάμε, ...τα ξεχάσαμε;

dantouan
15-06-04, 02:29
WAntilles εσυ δεν ησουν που ειχες πει οτι δεν θα περναμε κανενα βαθμο; :roll:

odd
15-06-04, 03:03
WAntilles εσυ δεν ησουν που ειχες πει οτι δεν θα περναμε κανενα βαθμο;

Γιατί αυτό δεν ήταν το λογικό; Ποιος το περίμενε; Πραγματικά όμως.. Πολύ λίγοι.
Τεσπα, για να πω κι εγώ, θα εξαρτηθεί από την ΑΠΟΔΟΣΗ μας με την Ισπανία. Αν παίξουμε καλά και χάσουμε, το ηθικό δεν θα πέσει και έχουμε ελπίδα με τους Ρώσσους.
Αν παίξουμε όμως χάλια και χάσουμε έστω και 1-0 αλλά οι άλλοι έχουν κάνει 150 ευκαιρίες (πράγμα πολύ δύσκολο γιατί η άμυνα φάνηκε ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ στο ματς με τους Πορτογάλλους), το φοβάμαι πολύ.. Θα δείξει.

sdikr
15-06-04, 04:07
Γιατί αυτό δεν ήταν το λογικό; Ποιος το περίμενε; Πραγματικά όμως.. Πολύ λίγοι.

εγώ ακουσα για άτομα που βάλαν στοίχημα 300 ευρώ οτι θα χάσει η ελλάδα !
(παλιοκατάσταση δηλαδή δεν θα ξέρεις τι να υποστηρίξεις)
δεν είμαι επι των σπορ,

morfeas-dsl-
15-06-04, 09:48
αν δειτε την προηγουμενη ψηφοφορια θα δειτε οτι ενα 26% το περιμενε μαζι και εγω.πρωτον γιατι δεν πιστευω σε ιστοριες,καθε χρονια ειναι διαφορετικη.δευτερον γιατι ηξερα οτι εχουμε καλη ομαδα και τριτον γιατι ρε αδερφε αν δεν πιστεψουμε εμεις οτι θα κερδισουμε ποιος θα το πιστεψει???
πριν το ματς βλεπαμε Γεωργιου κ ελεγε ο βλακας οτι εχουμε χαλια ομαδα κ οτι θα επαιζε στοιχημε 25.000 ευρω οτι θα χασουμε με διαφορα.τον ακουγε και ο πατερας μου και λεει δε βαζουμε και εμεις 1000? καλα που τον κρατησα αλλιως ακομα θα τα κλεγα που δε τα χαλασα για το pc και τα σκορπισα..στον ανεμο

WAntilles
15-06-04, 10:27
WAntilles εσυ δεν ησουν που ειχες πει οτι δεν θα περναμε κανενα βαθμο; :roll:

Ναι.


αν δειτε την προηγουμενη ψηφοφορια θα δειτε οτι ενα 26% το περιμενε μαζι και εγω.πρωτον γιατι δεν πιστευω σε ιστοριες,καθε χρονια ειναι διαφορετικη.δευτερον γιατι ηξερα οτι εχουμε καλη ομαδα και τριτον γιατι ρε αδερφε αν δεν πιστεψουμε εμεις οτι θα κερδισουμε ποιος θα το πιστεψει???

Γιατί;

Εσύ παίζεις στο γήπεδο Μορφέα, ή αυτοί;

morfeas-dsl-
15-06-04, 11:57
τι εννοεις?ειπα εγω ποτε οτι παιζω σε κανενα euro και δε το θυμαμαι?

Bayern7
15-06-04, 15:06
Σοβαρό άνθρωπο ακούτε και εσείς. Τον αρχικαραγκιόζη τον Γεωργίου.
Και κάτι άλλο, μη μπλέκεται ποτέ το συναίσθημα με το στοίχημα. Απολαύστε τους αγώνες της εθνικής μας. Τόσοι άλλοι αγώνες υπάρχουν που μπορείτε να φορτώσετε.

ThReSh
16-06-04, 21:14
Υπάρχει αμφιβολεία?!?!?! ΑΣΦΑΛΩΣ ΝΑΙ!!! :D :D :D

@ ADSLgr.com All rights reserved.