PDA

Επιστροφή στο Forum : Μήπως οι ISP παίρνουν ποσοστό από τις κλήσεις στο τηλεφωνικό τους κέντρο?



fadasma
13-01-07, 14:21
Έχετε σκεφτεί μήπως τελικά οι ISP παίρνουν ποσοστό από τις κλήσεις στο τηλεφωνικό τους κέντρο και γι' αυτό το λόγο η αναμονή είναι μεγάλη σε όλους τους παρόχους?
Όλοι οι αριθμοί είναι χρεώσιμοι και οι περισσότεροι ξεκινούν από 801 όπως στο free internet. :hmm:
Πόσο πιθανό είναι να ισχύει αυτό?

petrogazz
13-01-07, 14:29
Πλάκα μας κάνεις, διάβασε λίγο το forum!!!

sakels
13-01-07, 15:57
Έχετε σκεφτεί μήπως τελικά οι ISP παίρνουν ποσοστό από τις κλήσεις στο τηλεφωνικό τους κέντρο και γι' αυτό το λόγο η αναμονή είναι μεγάλη σε όλους τους παρόχους?
Όλοι οι αριθμοί είναι χρεώσιμοι και οι περισσότεροι ξεκινούν από 801 όπως στο free internet. :hmm:
Πόσο πιθανό είναι να ισχύει αυτό?

μα πως σου περασε αυτο απο το μυαλο?:rofl:

manoulamou
13-01-07, 16:07
Το εγκληματικο δεν ειναι η αστικη χρεωση στα 801...
Οι απαραδεκτα τεραστιοι χρονοι αναμονης ομως ειναι
γιατι δειχνουν ποσο σεβονται τα ευρω των πελατων τους!

fadasma
13-01-07, 16:13
Το εγκληματικο δεν ειναι η αστικη χρεωση στα 801...
Οι απαραδεκτα τεραστιοι χρονοι αναμονης ομως ειναι
γιατι δειχνουν ποσο σεβονται τα ευρω των πελατων τους!
Τελικά μήπως δεν είναι θέμα σεβασμού και είναι θέμα κέρδους και πολιτικής?

ubick
13-01-07, 16:27
Τελικά μήπως δεν είναι θέμα σεβασμού και είναι θέμα κέρδους και πολιτικής?

Αυτό που λες νομίζω δεν γίνεται γιατί στο free internet οι πάροχοι κερδίζουν από την διαφορά μεταξύ ΕΠΑΚ και σταθερής χρέωσης. Στην περίπτωση της υποστήριξης από που βγαίνει το κέρδος τους;

energie
13-01-07, 16:40
εγω εχω βρει λυση .. εxω teledome unlimited 2 και ετσι δεν χρεωνομαι τπτ απολυτως εκτος απο το παγιο των 25ε το μηνα..

πλεον παιρνω τηλ το αφηνω ανοιχτο κλεινω το mic του τηλεφωνου και επιστρεφω μετα απο κανενα 15λετπο και κανω την δουλεια μου :)

manoulamou
13-01-07, 20:03
Και για κινητα αμα θελετε ... υπαρχει συστημα: δινει η Altec στους υπαλληλους της, εταιρικες συνδεσεις
με τις oποιες μιλας τσαμπε με ενα προκαθορισμενο τηλεφωνο εντελως unlimited!
Εχετε κολλητο στην Altec/tim? Ορματε!

@ ADSLgr.com All rights reserved.