PDA

Επιστροφή στο Forum : Αποσυνδεση και συνδεση σε χαμηλοτερη ταχυτητα καθε μερα.



telnet05
14-03-13, 00:19
Θα ηθελα να ρωτησω αν συμβαινει σε κανενα το παραπανω παραδοξο. Καθε μερα περιπου 19:30 - 20:00, κοβεται το DSL και απο 8Mbps που εχω πεφτει στα 6. Καθε μερα, τι μπορει να συμβαινει;;;:hmm::hmm::hmm:

nstempo
14-03-13, 18:25
Τις διακοπές τις παρατήρησα και εγώ. Για το εάν συγχρονίζει χαμηλότερα δεν το κοίταξα. αλλά μεταξύ 19:30 και 20:00 κάνει διακοπές. Τις τελευταίες 4 ημέρες. Με πετάει από τους server online παιχνιδιού. Μετά είναι σταθερό.

telnet05
14-03-13, 18:27
Εμενα το κανει κανα χρονο περιπου. Το ειδαν τεχνικοι Οτε, κανα ελεγχο απο τα κεντρικα αλλα τιποτα. Δοκιμασα αλλα router τζιφος.

XPHSTOS29
15-03-13, 01:40
Εγω το βλεπω σε 2 συνδεσεις... πεφτουν και οι 2 ταυτοχρονα, αποσυνχρονιζουν μαλον ... και πεφτει καμποσο η ταχυτητα και στις δυο και βλεπω ενα gap ολοιδιο.
Αυτη την ωρα η εικονα της γραμμης ειναι ετσι.
121197

Θα ανεβασω αργοτερα και την αλλαγη μετα την αποσυνδεση...

- - - Updated - - -

Αργησε λιγακι σημερα αλλα ξεκινησε το gap ...
Πανω ειναι η μια γραμμη και κατω η δευτερη, μετα και την πτωση του συγχρονισμου που εγινε λιγο μετα το πρωτο ποστ.
121207

bikas
31-03-13, 10:38
φίλε μια χαρα ειστε.
επαρχία όταν βρεχει δεν εχει ιντερνετ,
οταν φυσαει αποσυνδεεται και μπορει να θες 2 ωρες για να ξανασυνδεθεις.

παραπονα απειρα στον οτε.
μεχρι που μου αλλαξαν το ζευγος καλωδιων μου ειπαν,εγω δεν ειδα τίποτα.
α και δεν εχ επιλογη 2mbps μόνο.

στο τελος βαρεθηκα και δεν ξανασχοληθηκα.με νευριαζει μου την σπαει αλλά δεν μπορ να κανω τίποτα.το μονο που προσεξα είναι οτι πολλές φορές το μοντεμ συγχρονιζε την ώρα που έπερνα να δηλώσω βλάβη και μεχρι που τους απέιλησα ότι ολο το σκ θα επερνα στο 11888 .
και το εκανα,αλλά αυτοι δεν εκαναν τίποτα εκτός απο και καλά ότι καθαρισαν την γραμμή απομακρυσμένα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.