PDA

Επιστροφή στο Forum : Θα τους φαμε τους Γάλλους την Παρασκευή?



Σελίδες : [1] 2 3

turboirc
21-06-04, 13:29
Θα τους παρουμε, η θα τους 'παρουμε' ?

Ψηφίστε!

DrWho
21-06-04, 14:24
Θα τον πάρουμε , να σαι σίγουρος!!!
Να δώ ποιος θα μαρκάρει τον ZIDANE και τον HENRY ; Θα πέσει πολύ γέλιο !!!

potis21
21-06-04, 14:47
θα τους 'παρουμε' ?

aesir
21-06-04, 14:48
Αμα βάλει μέσα και τον Ντέμη πάλι που είναι ένα κρέας και μισό στο Euro2004 και τα περιμένει και όλα στο πιάτο.... χαρήκαμε.

dantouan
21-06-04, 14:51
Αν παιξουμε, οπως με την Ρωσια, δεν μας βλεπω και πολυ καλα... :|

potis21
21-06-04, 14:53
δεν μας βλεπω και πολυ καλα...


Ολοι μαζι σκυυυυυψτε.... φορεστε το (ποδοσφαιρικα επισημο για αυτη την χρονια) λιπαντικό σας... και υποδεχθειτε (κυριολεκτικα!) την Γαλλια...

turboirc
21-06-04, 14:55
Θα παιξουν καλυτερα απο το παιχνιδι με την Ρωσια γιατι δε θα εχουν αγχος.
Απο εκει και περα, μια προσευχή, ενα ευχέλαιο, κανενα voodoo, ενας φακίρης... μπας και ειμαστε κολοφαρδοι οσο στα προηγουμενα παιχνίδια!

panos72
21-06-04, 15:34
θα χάσουμε με 2 γκολ διαφορά και θα είμαστε στις 8 καλύτερες εθνικές ομάδες της ευρώπης, ότι και να γίνει :!: :!:

οι Ιταλοί που τους σέβεται και τους προσκυνά όλος ο κόσμος δεν θυμάμαι να έπαιξαν ποτέ τους μπάλα...οι Ισπανοί στους 16 έμειναν...και καθήστε να δούμε και τους Γερμανούς :roll:

Η επιτυχία δεν μειώνεται με κανένα κακό παιχνίδι και φυσικά δεν πρόκειται να γίνουμε ομάδα από ένα και μόνο τουρνουά :wink:

dearpru
21-06-04, 16:23
εντάξει κοιμήθηκε ο θεός και περάσαμε στους 8,
αλλά ως εδώ και ευχαριστημένοι να είμαστε :D

opimis
21-06-04, 16:41
Εγώ δεν ψήφισα, γιατί πολύ απλά δεν έχει επιλογή «εύχομαι να τους πάρουμε» :wink:

XTCgr
21-06-04, 16:53
turboirc πολύ καλό το poll, έχεις καλύψει σχεδόν όλα τα ενδεχόμενα (Ναι αλλα στο παρα 5 -γκολ στο 89 αλα ΠΑΟ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

turboirc
21-06-04, 17:16
Αδικο εχω ?
Κανονικα επρεπε να γραψω στο 93 αλλα τελως παντων...

sandman
21-06-04, 17:42
Πώς να βαλουμε γκολ στο 93; Που από το 75 και μετά όλοι με την γλώσσα απέξω είναι από το λαχάνιασμα...

Εκτός βέβαια αν παίξουμε όπως και με την Ρωσσία που δεν πρεσσάραμε καθόλου. Αλλά όποιος και να είναι ο αντίπαλος δεν νομίζω να μας πα'ιρνει να το ξανακάνουμε.

turboirc
21-06-04, 17:47
Δεν ειναι πλεον, γιατι οι περισσοτεροι αν οχι ολοι παιζουν σε ευρωπαικες ομαδες και εχουν μαθει τι θα πει τρεξιμο.
Σε αυτο οφειλεται και το καλο αποτελεσμα μεχρι τωρα.

sandman
21-06-04, 17:51
Η κατάσταση έχει βελτιωθεί δεν λέω, αλλά αν θυμάσαι τον πρώτο αγώνα με την Πορτογαλία, όπου πρεσσάραμε αρκετά, το πρόβλημα ήταν εμφανές. Το λέω και στο προηγούμενο post μου που του έκανα edit πριν δω την απάντησή σου.

WAntilles
21-06-04, 18:54
Για να το καταλάβετε θα το πω παραστατικά:

Πιο πιθανό είναι να πάει ο Yoda με τη Dark Side παρά να περάσει η εθνική τη Γαλλία. :D

turboirc
21-06-04, 18:58
Αμα περασει η εθνικη θα μου πληρωνεις μια 2048/1024 της vivodi για παντα ?

lazar
21-06-04, 19:00
Η Γαλλία έχει μάπα άμυνα. Ενώ εμείς ... βράχος.

Με αυτογκόλ στο 89 θα περάσουμε (αυτό γιατί κάποιος είπε ότι λαχανιάζουμε μετά το 75. Θα το βάλουν μόνοι τους) :P

moralas
21-06-04, 19:12
ΑΝ και ξαναλεω ((((((((((((((((ΑΝ))))))))))))))))) περασουμε WAntilles, ελπιζω να πεις ενα μπραβο και να βγεις απο το καβουκι της μιζεριας. οτι και να κανουμε παντως μπραβο στην πορεια μεχρι τωρα. ελπιζω και στα επομενα τουρνουα να εχουμε παρομοιες πορειες.

lazar
21-06-04, 19:16
Έτσι κι αλλοιώς ένα παιχνίδι είναι. Σε 90 λεπτά όλα γίνονται. Θέλω να πω, τα πράγματα είναι πιο απρόβλεπτα όταν έχεις ένα παιχνίδι και όχι τρία όπως στους ομίλους. Λίγο η τύχη, λίγο ο ...ρέφερυ, που λέγανε κάποτε :lol:

lazar
21-06-04, 19:19
turboirc έγινες αθλητικός συντάκτης; Βλέπω έβαλες και news για το ματς με τους Ρώσους! Μήπως είσαι ο αντιποκριτής του adslgr στην Πορτογαλλία; :lol:

WAntilles
21-06-04, 19:24
Τοτό δεν έχει εδώ να ψηφίσω; :lol:

Όσο για τους κακεντρεχείς που λένε ΠΑΟ και 89 κλπ., κάθε παιχνίδι ποδοσφαίρου τελειώνει όταν σφυρίξει ο διαιτητής στο 90+x (όπου x λεπτά καθυστερήσεων).

Γκολ στο 89 λοιπόν (και οποτεδήποτε άλλοτε) είναι ένα γκολ σαν όλα τα άλλα.

Προς moralas:

Δεν έρχεσαι και στο άλλο thread για κανά... τζαρτζαρισματάκι :D σχετικά με Βυζαντινούς, ελληνική γλώσσα, μονοτονικό κλπ.;

Άντε γιατί μας λείπουν εκεί μαντουμαδόροι :D όπως θά 'λεγε και ο... Κοντομάνικος.

turboirc
21-06-04, 19:27
Να σου πω την αληθεια, θα ηθελα να ημουν εκει τωρα εχουν παιχτει πολυ καλα παιχνιδια, με κορυφαιο το Τσεχια Ολλανδια 3-2.

potis21
21-06-04, 19:27
Λοιπον... με την τεραστια Κωλοφαρδια που διαθετουμε τιποτα δεν αποτελει εκπληξη (εκτος απο το αυτογκολ του lazarου).

Αντε, καλη ελπιδα!

turboirc
21-06-04, 19:28
O lazar εχει δικιο και ξερω πιος γαλλος θα το βαλει το αυτογκολ ... ο Zidane!

WAntilles
21-06-04, 19:30
Λοιπον... με την τεραστια Κωλοφαρδια που διαθετουμε τιποτα δεν αποτελει εκπληξη (εκτος απο το αυτογκολ του lazarου).

Αντε, καλη ελπιδα!

Τίποτα δεν είναι αέναο - ούτε και η τύχη.

zouzouni
21-06-04, 19:36
Κρίμα που στις επιλογές δεν υπάρχει κι "Με 1 γκόλ (όχι στο παρα-πέντε), αλλά δύσκολα" :?

turboirc
21-06-04, 19:39
Αυτο το θεωρω με την πιεση που θα φαμε μετα το γκολ, πολυ πιο απιθανο απο το να περασουμε με κολοφαρδια!

zouzouni
21-06-04, 19:51
Δεν είναι απαραίτητο το 1 γκολ να μπει στο 1ο ημίχρονο.
Μπορεί να μπει στο 2ο, κι να προσπαθήσουν να διατηρήσουν την διαφορά.
Όπως κι να'χει, καλή τύχη να'χουν τα παιδιά, κι φτερά στα πόδια τους! :wink:

DrWho
21-06-04, 20:20
ΑΝ και ξαναλεω ((((((((((((((((ΑΝ))))))))))))))))) περασουμε WAntilles, ελπιζω να πεις ενα μπραβο και να βγεις απο το καβουκι της μιζεριας. οτι και να κανουμε παντως μπραβο στην πορεια μεχρι τωρα. ελπιζω και στα επομενα τουρνουα να εχουμε παρομοιες πορειες.


Ρε παιδιά δε θεωρώ ΜΙΖΕΡΟΥΣ όσους πιστεύουν ότι θα τον πιούμε απο γαλλία ή όσους είπαν ότι θα μαζέψουμε 0-1 βαθμούς στους ομίλους. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΖΕΡΟΙ. ΑΠΛΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ. Η λογίκη - κάτι που στερέιται ο ελληνάρας - αυτό δείχνει.Τώρα αν διαψευστήκαμε , άλλο καπέλο Έχουμε να παίξουμε καλή μπαλίτσα απο το 2-2 της αγγλίας. Από τότε - ακόμα και στις νίκες μας- σερνόμαστε. Βάλε σε αυτό και την κακή προιστορία στις μεγάλες διοργανώσεις και τις μέχρι τώρα 2,5 άθλιες εμφανίσεις μας στο ΕYRO και έιναι απόλυτα λογικό να περιμένουμε πανωλεθρία. Όπως και να χει προτιμώ αυτού του είδους τη μιζέρια απο τη σαχλαμάρω κάτι γραφικών τύπων που απειλούν την Αγλλιά ( να παιξουμε με αυτή) με εκδίκηση για όσα γράφει ο βρεττανικός τύπος για τους ολυμπιακούς αγώνες. Α ρε νούμερα...

turboirc : Εγώ είμαι διατεθειμένος να σου βάλω στοίχημα ότι θα χάσουμε από γαλλία , αν είσαι και εσυ πρόθυμος να βάλεις ότι θα κερδίσουμε . Η ισοπαλία και τα πεναλτι δώρο ( είμαι και μεγαλόψυχος). Μια 2048/1024 είπαμε εεε;

kubiak
21-06-04, 22:47
αν το πιστέψουν και παίξουν με ψυχή είναι ικανοί για το καλύτερο.

φιλικά...

moralas
21-06-04, 23:11
προς WAntilles : επειδη δεν ειμαι διανοουμενος, δηθεν ξερολας , κομπλεξικος και μιζερος , θα αποφυγω πλεον να ερχομαι σε οποιαδηποτε μορφη αντιπαραθεσης μαζι σου. απλα θα βλεπω τα post σου εδω και θα γελαω, χωρις να παρεμβαινω. αν φυσικα ειναι οπως αυτα εδω , γιατι σε καποια αλλα λες σοβαρα πραγματα και βοηθας κοσμο και στο αναγνωριζω. μπαι

lazar
21-06-04, 23:46
Τους Γάλλους μπορεί να τους κερδίσουμε και ... 7-0!

Με τη διχόνοια και την έριδα που τυρρανά τον τόπο από αρχαιοτάτων χρόνων, μπορεί να γίνει κάτι; Πιο δύσκολο από το ματς :|

opimis
21-06-04, 23:56
ΑΝ και ξαναλεω ((((((((((((((((ΑΝ))))))))))))))))) περασουμε WAntilles, ελπιζω να πεις ενα μπραβο και να βγεις απο το καβουκι της μιζεριας. οτι και να κανουμε παντως μπραβο στην πορεια μεχρι τωρα. ελπιζω και στα επομενα τουρνουα να εχουμε παρομοιες πορειες.


Ρε παιδιά δε θεωρώ ΜΙΖΕΡΟΥΣ όσους πιστεύουν ότι θα τον πιούμε απο γαλλία ή όσους είπαν ότι θα μαζέψουμε 0-1 βαθμούς στους ομίλους. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΖΕΡΟΙ. ΑΠΛΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ. Η λογίκη - κάτι που στερέιται ο ελληνάρας - αυτό δείχνει.Τώρα αν διαψευστήκαμε , άλλο καπέλο Έχουμε να παίξουμε καλή μπαλίτσα απο το 2-2 της αγγλίας. Από τότε - ακόμα και στις νίκες μας- σερνόμαστε. Βάλε σε αυτό και την κακή προιστορία στις μεγάλες διοργανώσεις και τις μέχρι τώρα 2,5 άθλιες εμφανίσεις μας στο ΕYRO και έιναι απόλυτα λογικό να περιμένουμε πανωλεθρία. Όπως και να χει προτιμώ αυτού του είδους τη μιζέρια απο τη σαχλαμάρω κάτι γραφικών τύπων που απειλούν την Αγλλιά ( να παιξουμε με αυτή) με εκδίκηση για όσα γράφει ο βρεττανικός τύπος για τους ολυμπιακούς αγώνες. Α ρε νούμερα...

turboirc : Εγώ είμαι διατεθειμένος να σου βάλω στοίχημα ότι θα χάσουμε από γαλλία , αν είσαι και εσυ πρόθυμος να βάλεις ότι θα κερδίσουμε . Η ισοπαλία και τα πεναλτι δώρο ( είμαι και μεγαλόψυχος). Μια 2048/1024 είπαμε εεε;

Για πες μου, αν κερδίσουμε (εννοώ να κερδίσει η Ελλάδα και όχι η Γαλλία), θα λυπηθείς;;;

WAntilles
22-06-04, 00:04
Ούτε με μαγικό φίλτρο και τον Οβελίξ να ρίχνει φαπίτσες δεν περνάμε τους Γάλλους.

Έχουμε 2 σίγουρα μόνο από Zidane.

moralas
22-06-04, 00:04
opimis, ακριβως , δεν ειναι μιζεροι γιαυτο το λογο. ειναι μιζεροι που δεν ειπαν ενα καλο λογο ομως που εστω φτασαμε ως εδω, και που ισοπεδωνουν την εθνικη και που την κρινουν παντα με το παρελθον της και με τα παλια αποτελεσματα. αυτοι ειναι μιζεροι που δεν εχουν ποτε ενα καλο λογο, αλλα αντιθετως μας φερνουν στο μυαλο παντα το κακο , το οποιο πιστευουν οτι θα γινει, γιατι παντα γινετε κτλ.... ποπο ξενερωσα και μονο που τα λεω αυτα. σκεψου να τα εννοουσα κιολας. και η πλακα ειναι , οτι δεν καταλαβαινουν το εξης : και να χασουμε με τη γαλλια , δεν τρεχει μια, δεν πρπεει γιαυτο το λογο να λεμε : "να η εθνικη παλι εχασε οπως παντα , τι περιμενεις , και ως εκει που φτασαμε κωλοφαρδα και πολυ ηταν" . ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΖΕΡΟ. εγω θα πω ενα μπραβο και θα ελπιζω την επομενη φορα για κατι καλυτερο. γιατι το κανω αυτο ? γιατι δεν ειμαι εξυπνακιαςκαι βλακο-μιζερος οπως πολλοι. και γιατι ειμαι ευχαρηστιμενος που πηγαμε μεχρι εκει που πηγαμε , και γιατι ΕΛΠΙΖΩ. προσπαθηστε να εχετε ελπιδες λοιπον μιζεροι του κοσμου , και να δειτε που θα ειστε πιο ευχαριστοι ανθρωποι και θα νιωθετε και καλυτερα... :roll:

opimis
22-06-04, 00:08
..δεν περνάμε τους....


Περνάμε;;; άλλαξε το καλύτερα σε «δεν μας περνάτε…» θα το δεχόμουν καλύτερα

lazar
22-06-04, 00:54
ΑΝ και ξαναλεω ((((((((((((((((ΑΝ))))))))))))))))) περασουμε WAntilles, ελπιζω να πεις ενα μπραβο και να βγεις απο το καβουκι της μιζεριας. οτι και να κανουμε παντως μπραβο στην πορεια μεχρι τωρα. ελπιζω και στα επομενα τουρνουα να εχουμε παρομοιες πορειες.


Ρε παιδιά δε θεωρώ ΜΙΖΕΡΟΥΣ όσους πιστεύουν ότι θα τον πιούμε απο γαλλία ή όσους είπαν ότι θα μαζέψουμε 0-1 βαθμούς στους ομίλους. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΖΕΡΟΙ. ΑΠΛΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ. Η λογίκη - κάτι που στερέιται ο ελληνάρας - αυτό δείχνει.Τώρα αν διαψευστήκαμε , άλλο καπέλο Έχουμε να παίξουμε καλή μπαλίτσα απο το 2-2 της αγγλίας. Από τότε - ακόμα και στις νίκες μας- σερνόμαστε. Βάλε σε αυτό και την κακή προιστορία στις μεγάλες διοργανώσεις και τις μέχρι τώρα 2,5 άθλιες εμφανίσεις μας στο ΕYRO και έιναι απόλυτα λογικό να περιμένουμε πανωλεθρία. Όπως και να χει προτιμώ αυτού του είδους τη μιζέρια απο τη σαχλαμάρω κάτι γραφικών τύπων που απειλούν την Αγλλιά ( να παιξουμε με αυτή) με εκδίκηση για όσα γράφει ο βρεττανικός τύπος για τους ολυμπιακούς αγώνες. Α ρε νούμερα...

turboirc : Εγώ είμαι διατεθειμένος να σου βάλω στοίχημα ότι θα χάσουμε από γαλλία , αν είσαι και εσυ πρόθυμος να βάλεις ότι θα κερδίσουμε . Η ισοπαλία και τα πεναλτι δώρο ( είμαι και μεγαλόψυχος). Μια 2048/1024 είπαμε εεε;

Για πες μου, αν κερδίσουμε (εννοώ να κερδίσει η Ελλάδα και όχι η Γαλλία), θα λυπηθείς;;;

Αν βάλει το στοίχημα σίγουρα. :wink:

Πέρα από πλάκα, συμβαίνει σε αρκετούς έλληνες που παίζουν στοίχημα. Εάν παίξουν μεθαύριο Ελλάδα-Τουρκία, πολλοί θα στοιχηματίσουν υπέρ της Τουρκίας. Μάντεψε ποιός θα θέλουν να κερδίσει. Για το ματς με τη Γαλλία δεν το συζητάω τι θα στοιχηματίσουν.

opimis
22-06-04, 02:06
ΑΝ και ξαναλεω ((((((((((((((((ΑΝ))))))))))))))))) περασουμε WAntilles, ελπιζω να πεις ενα μπραβο και να βγεις απο το καβουκι της μιζεριας. οτι και να κανουμε παντως μπραβο στην πορεια μεχρι τωρα. ελπιζω και στα επομενα τουρνουα να εχουμε παρομοιες πορειες.


Ρε παιδιά δε θεωρώ ΜΙΖΕΡΟΥΣ όσους πιστεύουν ότι θα τον πιούμε απο γαλλία ή όσους είπαν ότι θα μαζέψουμε 0-1 βαθμούς στους ομίλους. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΖΕΡΟΙ. ΑΠΛΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ. Η λογίκη - κάτι που στερέιται ο ελληνάρας - αυτό δείχνει.Τώρα αν διαψευστήκαμε , άλλο καπέλο Έχουμε να παίξουμε καλή μπαλίτσα απο το 2-2 της αγγλίας. Από τότε - ακόμα και στις νίκες μας- σερνόμαστε. Βάλε σε αυτό και την κακή προιστορία στις μεγάλες διοργανώσεις και τις μέχρι τώρα 2,5 άθλιες εμφανίσεις μας στο ΕYRO και έιναι απόλυτα λογικό να περιμένουμε πανωλεθρία. Όπως και να χει προτιμώ αυτού του είδους τη μιζέρια απο τη σαχλαμάρω κάτι γραφικών τύπων που απειλούν την Αγλλιά ( να παιξουμε με αυτή) με εκδίκηση για όσα γράφει ο βρεττανικός τύπος για τους ολυμπιακούς αγώνες. Α ρε νούμερα...

turboirc : Εγώ είμαι διατεθειμένος να σου βάλω στοίχημα ότι θα χάσουμε από γαλλία , αν είσαι και εσυ πρόθυμος να βάλεις ότι θα κερδίσουμε . Η ισοπαλία και τα πεναλτι δώρο ( είμαι και μεγαλόψυχος). Μια 2048/1024 είπαμε εεε;

Για πες μου, αν κερδίσουμε (εννοώ να κερδίσει η Ελλάδα και όχι η Γαλλία), θα λυπηθείς;;;

Αν βάλει το στοίχημα σίγουρα. :wink:

Πέρα από πλάκα, συμβαίνει σε αρκετούς έλληνες που παίζουν στοίχημα. Εάν παίξουν μεθαύριο Ελλάδα-Τουρκία, πολλοί θα στοιχηματίσουν υπέρ της Τουρκίας. Μάντεψε ποιός θα θέλουν να κερδίσει. Για το ματς με τη Γαλλία δεν το συζητάω τι θα στοιχηματίσουν.
Έχεις δίκιο, οπότε διατυπώνω διαφορετικά το ερώτημα…

Αν δεν βάλεις στοίχημα και η Ελλάδα κερδίσει, θα λυπηθείς;;;

kubiak
22-06-04, 02:17
το παρακάνετε ρε παιδιά...

φιλικά...

papdoux
22-06-04, 09:25
Αν και γουσταρω πολυ να κερδισουμε, επειδη πιστευω και βλεπω οτι η ομαδα αποτελειται ειτε απο losers ειτε απο κουρασμενους ειτε απο παιχτες εκτος τοπου, λεω οτι θα χασουμε.

DrWho
22-06-04, 13:53
Φυσικά και δε θα λυπηθώ . Ίσα ισα θα χοροπηδάω και εγώ σαν πίθηκας πάνω κάτω για τη νίκη ( ειλικρινά στο λέω ). Βασικό χαρακρηριστικό των ελληναράδων όπως διαπιστώνουμε είναι η βαθιά πίστη ότι ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ αγαπάνε την πατριδά τους και όλοι , όσοι μιλάνε λογικά είναι οι πρώτοι που θα την πούλαγαν.

Φίλε, η αντίδρασή μου καθώς και αυτή πολλών χρηστών εδω μέσα ΔΕΝ ειναι μιζέρια.
Μιζέρια θα ήταν ...χμμμ να παίζει ας πούμε η εθνική μπάσκετ με την τουρκία και να λεγα μπα θα χάσουμε . Αυτό είναι μιζέρια . Να παίζει η εθνική πόλο ή βόλλευ ή να τρέχει ο Κεντέρης και να μη τους δίνω καμία ελπίδα.
Τώρα αν παίζει ο Ολυμπιακός ( ποδόσφαιρο) εκτός έδρας , το να πει κάποιος ότι θα χάσει ( ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ) ΔΕΝ είναι μιζέρια!!! Είναι φωνή της λογικής. Το ίδιο ισχύει και για την εθνική . Ναι , αν παίξει η εθνικη ( ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ !!!) με την τουρκία , αν παίξω στοίχημα - που δεν παίζω- θα βάλω να κερδίσει η τουρκία. Γιατί; Γιατί - θέλω να πιστεύω - ΔΕΝ ειμαι Μαλάλας. Μην ακούσω μλκς του τύπου " πού είναι η Τουρκία σε αυτό το EYRO ; ". Μπορώ να σου απαντήσω που ήταν η ελλάδα σε 50 μουντιαλ και 50 EYRO ;

Τι να κάνουμε φίλε, φέρνω το κακό το μυαλό μου γιατι αυτό λέει η λογική. Πιστεύω ότι θα υποστούμε πανωλεθρία για μια σειρά από λόγους που όλοι τους ξέρουμε. Επιπλέον δεν μπορώ να χαρώ ( όσο χαίρονται άλλοι ) με τη μέχρι τώρα πορεία ΓΙΑΤΙ δεν μου άρεσε καθόλου. Κατώ την άποψη μου παίξαμε ελεινό ποδόσφαιρο. Το γεγονός ότι ακόμα δεν έχουμε εξευτελιστεί ( αν και αυτό έγινε απο Ολλανδία και Φινλανδία) το αποδίδω ( ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ) καθαρά στην τύχη !!! Πιστεύω πως με αυτό το ποδόσφαιρο που παίζουμε είναι θέμα χρόνου και της κατάλληλης αντιπάλου να υποστούμε πανωλεθρία.

ΥΓ: Το στοίχημα για τη 2048/1024 ισχύει. Όποιος ελληνάρας ενδιαφέρεται let me know. ( Η ισοπάλια και τα πέναλτυ δικα του)

JohnGR
22-06-04, 14:00
ΥΓ: Το στοίχημα για τη 2048/1024 ισχύει. Όποιος ελληνάρας ενδιαφέρεται let me know. ( Η ισοπάλια και τα πέναλτυ δικα του)


Μιζέρια mode on
Δεν υπάρχει 2048/1024 στην Ελλάδα. 2048/640 είναι
Μιζέρια mode off

mechdim
22-06-04, 14:19
Ολα γινονται στην μπαλα, ολα πιθανα. Παντως επειδη πολλοι μιλανε για στοιχημα και αν θα παιξουν την Ελλαδα η οχι, εγω εχω να πω οτι αυτο που μετραει ειναι οι αποδοσεις..τιποτε αλλο.

ibok
24-06-04, 12:26
Αν παίξουμε όπως με τους Ρώσους Θα χάσουμε στο μέτρημα διότι τα γκολάκια θα πέφτουν σαν βροχή.Και τότε να δείτε πόσοι θα βγουν και θα λένε ο κωλοΓερμανός έπρεπε να βάλει τον τάδε και οχι τον δείνα ποδοσφαιριστή ,πετάχτε τον στην Θάλασσα το Οττο(Ρεχαγκελ) και τα κλασσικά Ελληνικά εικονογραφημένα.(οι φυλλάδες που θέλουν να λέγονται ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ).
Στο δια ταύτα : ψήφισα Θα χασουμε με κανα 1-0 η 2-0 ή 2-1 αλλα ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΑΡΑΜΑΖΩΜΑ,αλλά παίζουν τόσοι παράγοντες ρόλο που ειναι αστα να πάνε.
Καλή μας επιτυχία. 8) 8)

Bayern7
24-06-04, 15:18
Χαλαρά. Ένα 2-0 ή ένα 2-1 υπέρ των βατραχοφάγων... :|

turboirc
24-06-04, 16:08
Μηπως πρεπει να παιξουμε και εμεις με τους αναπληρωματικους σαν την Τσεχία ?

turboirc
24-06-04, 16:09
Καλα ειπε ενας, θα εχουμε αγχος επειδη ειμαστε φαβορι. Οι γαλλοι θα παιζουν ανετα δεν εχουν τιποτα να χασουν :!:

lazar
26-06-04, 00:44
Η Γαλλία έχει μάπα άμυνα. Ενώ εμείς ... βράχος.

Με αυτογκόλ στο 89 θα περάσουμε (αυτό γιατί κάποιος είπε ότι λαχανιάζουμε μετά το 75. Θα το βάλουν μόνοι τους) :P

Όχι πέστε μου! Ἐπεσα έξω;

Για τον σκόρερ, προφανώς, έκανα πλάκα. Αλλοιώς θα έγραφα Χαριστέας στο 65, φυσικά. :D

thama
26-06-04, 01:20
Τελικά όπως είδατε τους φάγαμε σχετικά εύκολα, αλλά καμμιά από τις παραπάνω επιλογές δεν ήταν απόλυτα ακριβής (αν εξαιρέσουμε τη 2η που πλησίαζε)

@ ADSLgr.com All rights reserved.