PDA

Επιστροφή στο Forum : νεο firmware σε router technicolor tg788vn



sirgeorge
20-04-13, 09:01
καλημερα στην κηνοτητα!εχω forthnet vdsl στον πυργο της ηλειας απο τα χρηστουγεννα και εχω το πιο πανω ρουτερ.απο την αρχη με ειχε τρελανει στις αποσυνδεσεις και υστερα απο πολλα αλλαξα ρουτερ που και αυτο μου εκανε τα ιδια.τελικα αποφασισα να το καταπιω μιας και δεν υπηρχε λυση αφου και το κατεβασμα μου ειχε φτασει τα 4,2 mb/s!χθες το βραδακι εκανε 10 επανεκιννησεις καθε 2 λεπτα!πηρα τηλτ το σερβης και μου αλλαξαν παλι ρουτερ.οταν το εβαλα στην πριζα να το σεταρω ειδα να αναβει το μπλε φωτακι που λεει upgrade!οταν μπηκα στο μενου του ρουτερ ειδα οτι εχει αλλαξει η παλια εκδοση με αλλη και το μενου του ειχε πιο πολλα και ηταν λιγο διαφορετικο.εβαλα τους κοδικους και προσπαθησα να π
κανω συνδεση.το φωτακι του ιντερνετ ηταν κοκκινο!δεν μπορουσα να μπω με τπτ!επειδη εχω μαθει να τα σεταρω μονος μου εκανα πολλες προσπαθειες χωρις αποτελεσμα μεχρι που πηρα τηλ το σερβης.οπως βλεπετε σε αυτη τη φωτο απο το παλιο ρουτερ,στο νεο δεν υπαρχει η επιλογη του disconect στο ιντερνετ vdsl!και ως αυτου δεν μπορω να βαλω τους κωδικους!!!μιλησα με το σερβης και ουτε αυτοι μπορεσαν να κανουν κατι διοτι λειπει η παλια επιλογη!σημερα περημενω να με ξαναπαρει καποιος πιο εμπηρος!εχει κανεις σας καμια ιδεα πως θα σεταρουμε αυτο το ρουτερ?122876
τελικα οπως με ενημερωσαν εχω την παλια εκδοση πανω στο νεο ρουτερ!οριστε και η φοτο απο το νεο
122880.

@ ADSLgr.com All rights reserved.