PDA

Επιστροφή στο Forum : 2πλη χρεωση κοστους μεταφορας γραμμης..................



pigasos9112
22-04-13, 17:06
Αγαπητα μου παιδια ακουστε το προβλημα μου
1. 28/1/13 κανω αιτηση μεταφορας λογω μετακομισης
και κανω λαθος στα στοιχεια το αριθμο του σπιτιου αντι για 45 εβαλα 46
2. μου δινουν προβλεπομενη ημερομηνια ενεργοποιησεις 21/2 με sms οτι θα ερχει τεχνικος του οτε
3.εγω τεχνικος οτε δεν βλεπω ποτε(οκ πηγε..ας πουμε διπλα):hmm:
4ερχεται τεχνικος hol βαζει το tracker στην πριζα παει στο καφαο-διανομεα τις πολυκατοικιας μου στο υπογειο πουθενα η γραμμης, οκ ως εδω εγινε επαναπροωθηση της αιτησης στην σωστη διευθυνση:sorry:
4 μετα απο ΠΟΛΛΑ τηλεφωνα:mad:για την αργοπορεια με παιρνει καποιος υπευθυνος διαχειρησης και μου λεει οτι θα κανει οτι πιο γρηγορο μπορει ενω μου ειπε οτι ΛΑΒΑΝΕ-ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΑΝΕ ΤΗΝ αιτηση του τεχνκου 5/3 νεα ημερα ενεργοποιησης 25/3
5 Οτετζης ξανα πουθεναερχεται μετα απο 2 μερες τεχνικος HOL επιτελους............ τηλεφωνο-adsl ok:)
και φθανουμε στο ζουμι βλεπω αυτες τις μερες τον λογαριασμο μου 125€!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::angryr::wall:
και μου λεει ο αγαπητη τηλεφωνητρια της χολ οτι εγιναν 2 φορες κατασκευη βρογχου ασχετα αν ο 1 ακυρωθηκε και η εταιρια πληρωσε τον οτε=hol=πελατης
του λεω οκ ναι εγινε λαθος ομως κ ο ΒΡΟΓΧΟΣ ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΕ-ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ-ΞΥΛΩΘΗΚΕ γιατι χρεωνει 2 φορες εγκατασταση???
θα μιλησω ειπε... με το λογιστηριο κ θα σας ενημερωσουμε
τι να κανω???? :(please help no money οχι οτι και να ειχα θα τα εδινα

Vitruvian78
23-04-13, 12:56
Εντάξει δεν θα σε χρεώσουν διπλά γι αυτό. Θα σου αφαιρέσουν την παραπανω χρέωση. Είναι θέμα του λογιστηρίου να σου αφαιρέσει την επιπλέον χρέωση και όχι της υπαλληλου στην Εξυπηρέτηση. Απλά ξαναενόχλησέ τους να δείς αν όντως έχει προωθηθεί το θέμα.

pigasos9112
23-04-13, 16:48
σε ευχαριστω για την ανταποκριση σημερα μου εστειλan sms οτι η το αιτημα σας για πιστωση στο λογαριασμο εχει εγκριθει και το ποσο θα εμφανιστει στο επομενο λογαριασμο.δηλαδη???????

goku
23-04-13, 16:52
σε ευχαριστω για την ανταποκριση σημερα μου εστειλan sms οτι η το αιτημα σας για πιστωση στο λογαριασμο εχει εγκριθει και το ποσο θα εμφανιστει στο επομενο λογαριασμο.δηλαδη???????
Αυτό τον λογαριασμό θα τον πληρώσεις κανονικά, όλο το ποσό, και τα έξτρα χρήματα που δεν έπρεπε να τα πληρώσεις, θα αφαιρεθούν από τον επόμενο λογαριασμό.

kwstas mixaletos
24-04-13, 12:43
Αυτό τον λογαριασμό θα τον πληρώσεις κανονικά, όλο το ποσό, και τα έξτρα χρήματα που δεν έπρεπε να τα πληρώσεις, θα αφαιρεθούν από τον επόμενο λογαριασμό.

Απλά θα χρειαστεί (δυστυχώς) να τον πληρώσεις ολόκληρο και να ελπίζεις ότι πράγματι θα αφαιρεθεί από τον επόμενο λογαριασμό. Μπλέξιμο....

psylos
24-04-13, 14:20
Απο τη στιγμη που το λογιστηριο ειπε οτι θα γινει η πιστωση του ποσου στον επομενο λογαριασμο, ετσι θα γινει.. Δεν εχει να ελπιζεις. Εμενα που δεν μου ειχαν περασει μια εκπτωση σε λογαριασμο μου στο 1ο τηλεφωνο το κοιταξαν και την ενεργοποιησαν και σε 2ο τηλεφωνο που τους πηρα μου εβαλαν πιστωση και το ποσο αναδρομικα, οπως επρεπε.

a.libe
25-04-13, 09:27
Πληρωσε μονο αυτο που σε αφορα , το υπολοιπο θα χρεωπιστωθει και θα ειναι 0 στον επομενο λογαριασμο

@ ADSLgr.com All rights reserved.