PDA

Επιστροφή στο Forum : Aπωλεια κωδικών



vourkaribeach
05-06-13, 19:06
Καλησπέρα !

Έχασα τους κωδικούς που μου είχαν σταλεί με sms και δεν μπορώ να συνδεθώ στο mycyta αν μπορείτε θα ήθελα να μου τους στείλετε ευχαριστώ !

CytaRep
06-06-13, 10:42
Καλησπέρα !

Έχασα τους κωδικούς που μου είχαν σταλεί με sms και δεν μπορώ να συνδεθώ στο mycyta αν μπορείτε θα ήθελα να μου τους στείλετε ευχαριστώ !

Αγαπητέ Πελάτη,

Για να μπορέσουμε να σας δώσουμε τους κωδικούς, παρακαλούμε πολύ όπως αποστείλετε τα προσωπικά σας στοιχεία ή όπως αναρτήσετε τον κωδικό Πελάτη στο forum, ώστε να προωθηθούν στο αρμόδιο τμήμα και να κληθείτε προς επίλυση του ζητήματός σας.
Σε αντίθετη περίπτωση μπορείτε να απευθυνθείτε απευθείας στην Εξυπηρέτηση Πελατών καλώντας στο 13877 ή αποστέλλοντας ηλεκτρονικό μήνυμα στη διεύθυνση cc_online@hq.cyta.gr.

Παραμένουμε στη διάθεση σας

vourkaribeach
06-06-13, 11:19
Κωδικός πελάτη : 118163001

Ευχαριστω

CytaRep
06-06-13, 13:51
Κωδικός πελάτη : 118163001

Ευχαριστω

Αγαπητέ Πελάτη,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι πριν από λίγο σας στείλαμε τους κωδικούς μέσω sms στο κινητό τηλέφωνο επικοινωνίας, που μας έχετε δηλώσει. Στην Διαδικτυακή Πύλη Πελατών my Cyta, μπορείτε εύκολα και με ασφάλεια να ενημερώνεστε σχετικά με την κατάσταση του αιτήματός σας, να συνδέεστε με το ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο, να αλλάζετε κωδικούς πρόσβασης, να δημιουργείτε νέους λογαριασμούς ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και να παρακολουθείτε ηλεκτρονικά τις πληροφορίες για το μηνιαίο σας λογαριασμό

Παραμένουμε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε περαιτέρω διευκρίνιση,

@ ADSLgr.com All rights reserved.