PDA

Επιστροφή στο Forum : Suport?



netrinos
02-07-04, 12:11
έστειλα το παρακάτω e-maιl στο suport αλλά με γράψανε....ή δε ξέρουν τι να κάνουν!

"Είχα επικοινωνήσει και αναφέρει ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω να μην μπορώ να δω από το pc μου μόνο το site www.pcmag.gr (όλα τα άλλα site φαίνονται κανονικά) Σε τηλεφωνική μου επικοινωνία με την υποστήριξη σας διαπιστώθηκε ότι και από τα κεντρικά δεν μπορείτε να δείτε το site. Αν κάνω tracert www.pcmag.gr γίνεται κανονικά το tracert χωρίς πουθενά να εμφανίζονται αστεράκια. Με 2-3 φίλους που επικοινώνησα που έχουν σύνδεση από διαφορετικούς provider( forthnet, πανεπιστημίου πατρών κλπ) το site to βλέπουν κανονικότατα.."

Ρε παιδιά εσείς το βλέπετε το site?

psyxakias
02-07-04, 12:19
Μήπως είχε γράψει καμμιά κακή κριτική το pcmag για την ACN; :mrgreen: (αστιεύομαι)

dantouan
02-07-04, 12:32
Μήπως είχε γράψει καμμιά κακή κριτική το pcmag για την ACN; :mrgreen: (αστιεύομαι)

Λες να φαγανε ban? :lol: :lol: :lol:

wintech2003
02-07-04, 15:52
Hmm.. ουτε εγώ το βλέπω...

Μηπως πρέπει να μιλήσει κανεις με pcmag.gr και οχι με την ACN (αν το pcmag.gr έχει κανει ban κάποιες IP δεν φταιει η ACN)..

btw.. εγω μπαινω με static ip, με αλλο ip range δηλαδη από αυτό των dynamic.

apok
02-07-04, 17:28
Hmm.. ουτε εγώ το βλέπω...

Μηπως πρέπει να μιλήσει κανεις με pcmag.gr και οχι με την ACN (αν το pcmag.gr έχει κανει ban κάποιες IP δεν φταιει η ACN)..

btw.. εγω μπαινω με static ip, με αλλο ip range δηλαδη από αυτό των dynamic.

Επειδή ούτε εγώ μπορούσα να το δω, επικοινώνησα με τον webmaster του pcmag και μου ανέφερε ότι κάνουν κάποιες εργασίες ( network transition πιο συγκεκριμένα ) και για αυτό δεν μπορούσαμε να το δούμε όσοι είμαστε με Acn. Πάντως τώρα που κάνω το post το βλέπω κανονικά. Aν θέλετε δοκιμάστε και εσείς...

netrinos
02-07-04, 22:25
Παιδιά κατά τις 8 το απόγευμα με πήρανε τηλέφωνο στο κινητό παρακαλώ και μου είπανε ότι το πρόβλημα λύθηκε!!! Όντως ήτανε θέμα του pcmag. Πάντως έπαθα πλάκα εκεί που τους έβριζα και έλεγα ούτε άπάντηση στο ε-μαιλ μου, με πήρανε στο κινητό το οποίο το ζητήσανε από τους δικούς μου (με πήρανε τηλ σπίτι και έλλειπα)
Bravo acn!
Τέτοια συμπεριφορά δεν περίμενα από ελληνική εταιρεία, απίστευτο...

@ ADSLgr.com All rights reserved.