PDA

Επιστροφή στο Forum : Ειδική προσφορά NOVA 3Play με 39,90€ που δίδεται MONO στα καταστήματα Forthnet



Σελίδες : [1] 2

kdavid
07-06-13, 10:30
Καλημέρα σας,

Θα ήθελα να σας πληροφορήσω για μία ειδική προσφορά που γίνεται μόνο στα καταστήματα Forthnet και την οποία ενεργοποίησα εχθές στην τηλεφωνική μου γραμμή:

Το κόστος της για όλα τα παρακάτω είναι συνολικά 39,90€/μήνα και αφορά μόνο νέους πελάτες Forthnet.



Internet εώς 24MBps
Απεριόριστες κλήσεις προς αστικά-υπεραστικά προς ΟΛΟΥΣ (και όχι μόνο προς συνδρομητές Forthnet)
Απεριόριστες κλήσεις προς εθνικά κινητά (Limit 720'/μήνα και αν ξεπεραστούν τότε η χρέωση γίνεται αστική)
Συνδρομητική δορυροφορική τηλεόραση με όλα τα κανάλια Novasports και, φυσικά, όλα τα κανάλια του Start Pack. (Ναι, επειδή ξέρω ότι θα ρωτήσουν κάποιοι, όντως δίνει όλα τα αθλητικά).
Δωρεάν κανάλια HD για 12 μήνες
Δωρεάν κανάλια ενηλίκων για 3 μήνες
Δωρεάν δέκτης NOVABox HD 831 (ή εναλλακτικά ο PVR με 49€)
Δωρεάν δορυφορικός εξοπλισμός (κεραία, LNB κτλ) (δίνεται δωρεάν μόνο αν γίνει χρήση πιστωτικής κάρτας για την εξόφληση της συνδρομής)
Δωρεάν εγκατάσταση δορυφορικού εξοπλισμού
Δωρεάν router 300MBps (που περιέχει 2 κεραίες εσωτερικές, όπως μου είπαν, για επίτευξη ταχυτήτων WIFI 300MBps, δε θυμάμαι μάρκα)


Η παραπάνω προσφορά δεσμεύει τον κάτοχο με συμβόλαιο ενός έτους, αλλά βάσει συμβολαίου οι τιμές ισχύουν ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ εφόσον θέλει ο κάτοχος να συνεχίσει μετά το 1 έτος.

Η προσφορά ισχύει μέχρι και τη Δευτέρα 10/6.

Σημείωση: Εάν κάποιος δεν επιθυμεί τα κανάλια Novasports αλλά μόνο το NOVA Start Pack, τότε η τιμή μειώνεται κατά 10€, αλλά σ'αυτή την περίπτωση ο δορυφορικός εξοπλισμός δε δίνεται δωρεάν αλλά με 49€, αν θυμάμαι καλά, και δε δίνονται τα κανάλια HD για 12 μήνες αλλά μόνο για 2 ή 3.

blackwar
07-06-13, 11:06
Σιγουρα ισχυει;

kdavid
07-06-13, 11:10
Ναι, το έκανα εχθές και μου το είπαν στο κατάστημα. Σε ερώτησή μου γιατί δεν υπάρχει πουθενά στο internet και γιατί δεν το λένε ούτε στην εξυπηρέτηση πελατών Forthnet μου απάντησαν ότι η συγκεκριμένη προσφορά επικοινωνείται μόνο από τα καταστήματα Forthnet...

Serafeim Karakostas
07-06-13, 11:55
Έχει αναφερθεί ήδη η προσφορά στα θέματα του 3play.

blackwar
07-06-13, 11:55
Τρεχω σημερα :) θενκς.

incisiv
07-06-13, 12:50
Καλη προσφορα,τη Δευτερα κανω και εγω αιτηση για το σπιτι.:)

antreas9
07-06-13, 15:47
μόλις πήραν μια συναδελφο μου, που ειναι στο xmas offer,όπως και εγώ, και της προσέφεραν με 10 ευρω, απεριοριστα κινητα, και ολα τα novacinema,ή novasports.
θεωρώ ότι απαξιώνοντας τόσο το πρόγραμμά των αθλητικών καναλιών, είναι σωστή αυτή η εμμεση μείωση/παραδοχή τους.
αφου ισχύει και για τους συνδρομητές του xmas offer, το σκέφτομαι, πολύ σοβαρά, να το κάνω και εγω με όλα τα novasports.
(θα εχει ενδιαφέρον αν τα HD ειναι δωρεάν για ένα χρόνο και εμάς)!

kuka
07-06-13, 17:01
Σε ποιο καταστημα ισχυει αυτο? Σε τρια καταστηματα που πηγα χρειαζονταν οπωσδηποτε πιστωτικη για να παρεις τον pvr με 50 και δωρο 1 χρονο τα HD

kinezos69
07-06-13, 21:08
μόλις πήραν μια συναδελφο μου, που ειναι στο xmas offer,όπως και εγώ, και της προσέφεραν με 10 ευρω, απεριοριστα κινητα, και ολα τα novacinema,ή novasports.
θεωρώ ότι απαξιώνοντας τόσο το πρόγραμμά των αθλητικών καναλιών, είναι σωστή αυτή η εμμεση μείωση/παραδοχή τους.
αφου ισχύει και για τους συνδρομητές του xmas offer, το σκέφτομαι, πολύ σοβαρά, να το κάνω και εγω με όλα τα novasports.
(θα εχει ενδιαφέρον αν τα HD ειναι δωρεάν για ένα χρόνο και εμάς)!
Και σε δικό μου γνωστό,;που έχει την χριστ. προσφορά, τηλεφώνησαν και πρόσφεραν τα ίδια. Προφανώς είναι γενικό φαινόμενο.

sakels
08-06-13, 01:10
Στοχευουν στην αυξηση 10 ευρω ανα συνδρομητη...

kdavid
08-06-13, 14:02
Σε ποιο καταστημα ισχυει αυτο? Σε τρια καταστηματα που πηγα χρειαζονταν οπωσδηποτε πιστωτικη για να παρεις τον pvr με 50 και δωρο 1 χρονο τα HD

Σωστά, φίλε μου. Στο αρχικό post η πρόταση "δίνεται δωρεάν μόνο αν γίνει χρήση πιστωτικής κάρτας για την εξόφληση της συνδρομής" θα έπρεπε να είναι στο σημείο 5 και στο σημείο 7 και όχι στο σημείο 8. Αλλά τώρα για κάποιο λόγο δε μου δίνει τη δυνατότητα διόρθωσης.

- - - Updated - - -


Στοχευουν στην αυξηση 10 ευρω ανα συνδρομητη...

Συμφωνώ. Μετά την διακοπή των συζητήσεων περί συγχώνευσης με άλλες εταιρίες, προσπαθούν με ίδια μέσα να αυξήσουν τους τζίρους τους και, πιο συγκεκριμένα το μέσο ετήσιο τζίρο ανά πελάτη. Ειδικά μετά την αποτυχία της προσφοράς με τις απεριόριστες κλήσεις προς σταθερά Forthnet σοβαρεύτηκαν και έβγαλαν αυτή την προσφορά που περιέχει και τα κανάλια Novasports. Θεωρώ ότι είναι η καλύτερη προσφορά που έχει βγει στα χρονικά (καλύτερη και από το Christmas offer). Επίσης, θεωρώ λογικό -αλλά όχι και δίκαιο- να μην την επικοινωνούν μέσω internet διότι τότε όλοι οι παλαιοί συνδρομητές με ενεργό συμβόλαιο θα ήθελαν να ενταχθούν σε αυτή την προσφορά και ουσιαστικά τα οφέλη από την αύξηση του κατ'άτομο ετήσιου τζίρου από τους νέους συνδρομητές θα εξανεμίζονταν.

liana
08-06-13, 14:14
Η συνδεση μου με τη HOL ληγει σε 3 περιπου μηνες. Μηπως ξερει κανεις απο σας τι προστιμο θα πληρωσω για να μεταφερθω στη συγκεκριμενη προσφορα;

kdavid
08-06-13, 14:16
Η συνδεση μου με τη HOL ληγει σε 3 περιπου μηνες. Μηπως ξερει κανεις απο σας τι προστιμο θα πληρωσω για να μεταφερθω στη συγκεκριμενη προσφορα;

Με ένα τηλέφωνο στη HOL μπορείς εύκολα να το διαπιστώσεις. Επίσης, αν έχεις κάπου εύκαιρο το συμβόλαιό σου μπορείς να το δεις κι εκεί.

lzrs21lz
08-06-13, 20:48
Πάντως, εγώ που ήμουν για ένα χρόνο στο 2Play ΜΕ 30' ΚΙΝΗΤΑ και πριν 10 μέρες έκανα αίτηση για το 3Play με 29.90 δε μου είπαν τίποτα στο κατάστημα. Θα μπορούσα κι εγώ να ενταχθώ?

antreas9
08-06-13, 23:11
Και σε δικό μου γνωστό,;που έχει την χριστ. προσφορά, τηλεφώνησαν και πρόσφεραν τα ίδια. Προφανώς είναι γενικό φαινόμενο.

το αποφάσισα.
το θεωρώ μεγάλη τους μαγκιά το +10 ευρω που δίνουν, και το κάνω...

mikroman
10-06-13, 17:34
το αποφάσισα.
το θεωρώ μεγάλη τους μαγκιά το +10 ευρω που δίνουν, και το κάνω...

ναι η τιμή είναι όντως πολύ καλή

kinezos69
13-06-13, 11:59
Πήραν και σε μένα και μου πρόσφεραν τα προαναφερθέντα (έχω το cristmas offer).
Εγώ αρνήθηκα διότι δεν με ενδιαφέρουν τα novacinema ή τα novasports(το 1 ήδη το έχω) και μου δώσανε χωρίς καμία επιβάρυνση τα κινητά με αστική χρέωση(δλδ 0,029€/λεπτό). Όποιος ενδιαφέρεται ας το διεκδικήσει.

amnisia
13-06-13, 12:37
Δεν χρειάζεται διεκδίκηση, είναι προσφορά που μπορεί να την κάνει οποιοσδήποτε έχει το Christmas Offer. Εγώ έκανα την αλλαγή το Σάββατο σε κατάστημα. Γενικά όσοι έχουν την Χριστουγεννιάτικη προσφορά, μπορούν να την αλλάξουν με τα παρακάτω:

1. Nova 3play + απεριόριστα σταθερά + NS1 = 29.90€ ( το δίνουν μόνο με e-bill ) , κερδίζεις ουσιαστικά σε σχέση με το XMAS την αστική χρέωση προς τα κινητά.
2. Nova 3play + απεριόριστα σταθερά + απεριόριστα κινητά + NS1 + Νova Cinema ALL = 39.90€
3. Nova 3play + απεριόριστα σταθερά + απεριόριστα κινητά + Nova Sports ALL = 39.90€

giorg
13-06-13, 15:47
Δεν χρειάζεται διεκδίκηση, είναι προσφορά που μπορεί να την κάνει οποιοσδήποτε έχει το Christmas Offer. Εγώ έκανα την αλλαγή το Σάββατο σε κατάστημα. Γενικά όσοι έχουν την Χριστουγεννιάτικη προσφορά, μπορούν να την αλλάξουν με τα παρακάτω:

1. Nova 3play + απεριόριστα σταθερά + NS1 = 29.90€ ( το δίνουν μόνο με e-bill ) , κερδίζεις ουσιαστικά σε σχέση με το XMAS την αστική χρέωση προς τα κινητά.
2. Nova 3play + απεριόριστα σταθερά + απεριόριστα κινητά + NS1 + Νova Cinema ALL = 39.90€
3. Nova 3play + απεριόριστα σταθερά + απεριόριστα κινητά + Nova Sports ALL = 39.90€

για το δεύτερο, τώρα το διαβάζω. δηλαδή αν πας από chistmas σε 3 play μπορείς να έχεις και το ns1 σε σχέση με αυτούς που δεν έχουν christmas, στην ίδια τιμή?

amnisia
13-06-13, 23:50
Ναι το NS1, δεν το χάνεις σε καμία περίπτωση.

pavlito
14-06-13, 13:22
Το +10 είναι τίμιο γτ η forthnet δεν ανγκάζει κάνενα με το ζόρι να πλήρωσει αναγκαστικά επίπλέον λεφτά .

Chris Bow
16-06-13, 01:52
Ειχα κι εγω το Christmas Offer και με πηραν τηλ. για να μεταφερθω σε 3play εαν θελω. Τελικα το αποδεχτηκα και πηρα τα απεριοριστα (?) κινητα και τα υπολοιπα novasports. Αφου ηρθε μηνυμα στο κινητο, ανοιξαν τα υπολοιπα καναλια και εγινε η αλλαγη συμβολαιου στο e-bill, ειπα να κανω κληση σε κινητο. Ξαναμπηκα στο e-bill να δω απο περιεργεια εαν περαστηκε η κληση που εκανα και βλεπω οτι χρεωθηκε. Επισης ταξανε ξανα 2 μηνες δωρεαν τα HD, τα ξαναειχα 2 μηνες οταν πηρα το Christmas Offer και επισης 1 μηνα τα datso καναλια.
Ουτε HD βλεπω, ουτε datso οπως ειπαν. Μαλλον αυριο προβλεπω οτι θα βριστουμε λιγακι........

panostvtv
16-06-13, 03:14
παιδια μεχρι τωρα ημουν στον οτε
τωρα με αυτη τη προσφορα θελω να παω forthnet
να το κανω?
θα έχω την ιδια ποιοτητα επικοινωνίας οπως με τον οτε
και την ίδια ταχύτητα στο ίντερνετ?

Chris Bow
16-06-13, 10:48
θα έχω την ιδια ποιοτητα επικοινωνίας οπως με τον οτε
και την ίδια ταχύτητα στο ίντερνετ?

Πριν καμια 5ετια που ξαναειχα Forthnet ειχα συνεχως προβληματα με αποσυνδεσεις και η ταχυτητα που επιανα ηταν 12-14 MBps. Για 3 χρονια ημουν στην On και εκει τα πραγματα ηταν ακομα χειροτερα, με αποσυνδεσεις αλλα και προβληματα στο σταθερο, αρκετοι αριθμοι δεν μπορουσαν να με καλεσουν, καθως επισης δεν μπορουσα κι εγω καποιους να καλεσω. Το Δεκεμβρη ξαναγυρισα στη Forthnet με το Christmas Offer και απο τοτε αποσυνδεση ειχα μονο μια μεσα στους 6 μηνες και αυτο ειχε συμβει λογω εργασιων στο δικτυο τους. Τελικα εκεινη τη φορα ειχε αποσυνδεθει σχεδον ολη η Β. Ελλαδα. Με το σταθερο μου δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα και οι κλησεις που δεν μπορουσα να κανω, αλλα και να με καλεσουν, εχουν εξαφανιστει. Η ταχυτητα μου παιζει σταθερα στα 16.8 - 17.1 MBps. Εαν συνεχισει ετσι το πραγμα, δεν θελω τιποτα αλλο, μια χαρα παει η Forthnet.

pavlito
17-06-13, 11:18
παιδια μεχρι τωρα ημουν στον οτε
τωρα με αυτη τη προσφορα θελω να παω forthnet
να το κανω?
θα έχω την ιδια ποιοτητα επικοινωνίας οπως με τον οτε
και την ίδια ταχύτητα στο ίντερνετ?
Με οτε έχεις minimum margin 9 ενώ με forthnet έχεις minimum margin 6 . έτσι από θέμα ταχύτητας θα είσαι πολύ καλά στη forthnet

panostvtv
17-06-13, 12:29
θα εχω πιο πολυ ταχυτητα δηλαδη?

pavlito
17-06-13, 12:42
όσο πιο χαμηλό είναι το margin τόσο πιο μεγάλη ταχύτητα έχεις . Με την forthnet κλειδώνεις minimun margin στο 6 και θα έχεις καλύτερη ταχύτητα .ο οτε θεωρητικά σε αφήνει να κλειδώσεις μέχρι 9 όποτε λογικό είναι να έχεις πιο χαμηλή ταχύτητα .

Prince Of Persia
17-06-13, 17:11
Παιδια να κανω μια ερωτηση;Το ρουτερ ειναι το ιδιο που δινουν εδω και χρονια;Το thompson TG585;

Apostolis89
17-06-13, 17:28
Παιδια, τελος ενεργοποιησης χρεωνουν; Και κατι αλλο σχετικα με τη Forthnet... Προ πενταετιας ειχα Forthnet και κλειδωνε στα 6mbps με modem το Siemens Cl-110. Στη συνεχεια εβαλα ΟΤΕ και ειχε 16-17 στην αρχη και σταδιακα επεσε στα 14 περιπου. Τωρα εχω HOL και ειμαι 11-12, αν και στην αρχη ειχα 14-15. Πιστευετε θα ειμαι εκει κοντα αν βαλω Forthnet ή μπορει να εχω εξαρα; γιατι ακουω πολλους της Forthnet να κυμαινονται εκει...

apto
17-06-13, 18:23
η ταχύτητα που θα πιάνεις, εξαρτάται από τον πάροχο, ΜΟΝΟ στο επίπεδο του margin, στο οποίο η forthnet πλεονεκτεί. 6 αντί για 9 του οτε και 11 της hol
από εκεί και πέρα παίζουν ρόλο τα χάλκινα του οτε, στα οποία πατάνε όλοι και άρα δεν εξαρτώνται από τον πάροχο.

Apostolis89
17-06-13, 19:33
ΟΚ. Ευχαριστω! Αν εννοεις Noise Margin, μου γραφει Upstream: 10.0 dB και Downstream: 9.0 dB και εχω hol. Πιστευεις πως επειδη πριν πεντε χρονια ειχα 6αρα στην Forthnet, ειναι πιθανον να εχω και παλι εξαρα;

Prince Of Persia
17-06-13, 21:06
Παιδια θα μου απαντησει καποιος σε αυτο που ρωτησα αν γνωριζει;Αν δινουν το thompson TG585 ακομα η αν εχουν αλλαξει ρουτερ;

Serafeim Karakostas
17-06-13, 21:24
Νομίζω πως αυτό εδώ (http://www.technicolor.com/en/hi/digital-home/mediaaccess/dsl/wireless/adsl/technicolor-td5130) δίνει τώρα.

mephisto
17-06-13, 21:54
Εμένα μου έδωσαν το technicolor td 5130,ουσιαστικά εξέλιξη του Thompson.Σιγα το router δηλαδή αλλά για τσάμπα δν μας χαλάει.

Prince Of Persia
18-06-13, 00:02
Εγω για να πω την αληθεια,εχω το thompson tg585 που μου ειχαν δωσει οταν ειχα παει πριν 2,5 χρονια στην forthnet.

- - - Updated - - -

Να κανω αλλη μια ερωτηση,ποσο καιρο κανει για να μπεις στην forthnet;

BARKOULETOS
18-06-13, 04:46
Με πηρανε σημερα και μου εδωσαν την προσφορα για το κριστμας πακ. Ολα τα αθλητικα ή ολα τα σινεμα με 39,90.

Παντως να πω την αληθεια δεν ψηνομαι ιδιαιτερα! Αυτο που ξεχασα να ρωτησω ειναι αν προτιμησω το σινεμα θα εχω το νοβασπορτ 1? Ξερει κανεις?

Επειδη συντομα θα μετακομησω σκεφτομαι να κανω διακοπη, και στην νεα διεθυνση να κανω την προσφορα που ποσταρατε με ονομα συγκατοικου, αυτη η προσφορα λεει... δεν ξερω ποσο ειναι η ποινη διακοπης αλλα φανταστειτε θα χρειαστει μεταφορα γραμμης, νεα εγκατασταση για το pvr, και ο νεος δεκτης. Αν τα κανω με το κριστμας πακ μπορει και να ειναι παραπανω απο την ποινη διακοπης ολα αυτα!! Ξερουμε ποσο ειναι η ποινη?

cpnemo
18-06-13, 11:59
Με πηρανε σημερα και μου εδωσαν την προσφορα για το κριστμας πακ. Ολα τα αθλητικα ή ολα τα σινεμα με 39,90.

Παντως να πω την αληθεια δεν ψηνομαι ιδιαιτερα! Αυτο που ξεχασα να ρωτησω ειναι αν προτιμησω το σινεμα θα εχω το νοβασπορτ 1? Ξερει κανεις?

Ναι το novasport1 παραμένει και έχεις και τα "απεριόριστα" κινητά...

panostvtv
18-06-13, 23:33
εγω παιδια εκανα το βημα εγκατελειψα μετα απο δεκαδες χρονια τον οτε
και πηγα στη forthnet με τα 39 , 90 και το sport πακετο της nova
εκεινο μονο που τους ειπα ειναι οτι μεχρι τωρα στην περιοχη μου με τον οτε εχω 13 ταχυτητα
ελπιζω να μη πεσω κατω απο 11 με εσας
και μου ειπαν οχι
αλλα θα δουμε.......

blackwar
19-06-13, 13:36
Για τους υφισταμενους πελατες γινεται να παρω αυτη την προσφορα; Υπαρχει καποιο κολπο;

panostvtv
20-06-13, 02:20
το δινουν νομιζω και στους υφισταμενους πελατες με ανανεωση συμβολαιου για 1 χρονο

giorg
20-06-13, 14:24
ναι, το δίνουν σε υφιστάμενους και εμένα μου φαίνεται πολύ καλή ευκαιρία να βάλει κάποιος με 10 ευρώ όλα τα αθλητικά και να βλέπει την ομάδα του σε όλες τις διοργανώσεις
για την αλλαγή της ταχύτητα το μεγάλο κριτήριο θα είναι το ζεύγος στο οποίο θα σε βάλει ο οτε

panostvtv
21-06-13, 02:23
παιδια εγω επελεξα τι forthnet για να μου οριζει τη ταχυτητα αυτη και οχι ο οτε
και τους εκανα σαφες οτι θελω τουλαχιστον οση ταχυτητα ειχα με τον οτε!
αν δω μεγαλη διαφορα προς τα κατω τοτε θα τους τα επιστρεψω ολα και θα ξαναπαω στον οτε

mikroman
21-06-13, 12:45
παιδια εγω επελεξα τι forthnet για να μου οριζει τη ταχυτητα αυτη και οχι ο οτε
και τους εκανα σαφες οτι θελω τουλαχιστον οση ταχυτητα ειχα με τον οτε!
αν δω μεγαλη διαφορα προς τα κατω τοτε θα τους τα επιστρεψω ολα και θα ξαναπαω στον οτε

όπως γράφτηκε παραπάνω, σημαντική εξάρτηση έχει η ταχύτητα με τα καλώδια χαλκού του οτε, ανεξαρτήτως πάροχου.
αν δεν σε βάλει ο οτε σε "προβληματικό", πχ με διάβρωση λόγω υγρασίας στις συνδέσεις ή χειρότερο crosstalk, τότε θα ορίζει την ταχύτητά σου η forthnet.
αν γίνει κάτι τέτοιο θα πρέπει να στο φτιάξει ο οτε, να σε αλλάξει δλδ ζεύγος ή ότι άλλο είναι.
αν όλα είναι καλά, με margin 6 που δίνει για default η forthnet έχεις δυνατότητα αύξησης της ταχύτητας σου

panostvtv
21-06-13, 15:05
αφου παιδια κανω φορητοτητα
γιατι να αλλαξει ο οτε το ζευγος καλωδιων?

aenaos15
21-06-13, 16:11
ναι, το δίνουν σε υφιστάμενους και εμένα μου φαίνεται πολύ καλή ευκαιρία να βάλει κάποιος με 10 ευρώ όλα τα αθλητικά και να βλέπει την ομάδα του σε όλες τις διοργανώσεις
για την αλλαγή της ταχύτητα το μεγάλο κριτήριο θα είναι το ζεύγος στο οποίο θα σε βάλει ο οτε
Δεν το δινουν σε υφισταμενους πελατες.Μην γραφετε οτι ναναι.

panostvtv
21-06-13, 18:09
το δινουν σε υφισταμενους πελατες με ανανεωση του συμβολαιου τους

aenaos15
21-06-13, 21:16
το δινουν σε υφισταμενους πελατες με ανανεωση του συμβολαιου τους
Θα μου κανεις τη χαρη να παμε μαζι σε ενα καταστημα fortnhet για να παρω αυτη την ανανεωση;
Γιατι μολις γυρισα απο καταστημα χωρις να μου το δωσουν, ισως να τα καταφερεις καλυτερα εσυ.

panostvtv
22-06-13, 13:50
εγω ημουν παρων σε καταστημα forthnet που την ωρα που ημουν μπροστα μου εξυπηρετησε 3 ατομα που ειχαν ηδη συμβολαιο και τους το ανανεωσε! σε αλλον φιλο μου που εχει συμβολαιο μεχρι το γεναρη τον πηραν τηλεφωνο και του ειπαν να ανανεωσει το συμβολαιο του

Apostolis89
22-06-13, 17:26
Εχει ακουσει κανεις για παραταση της προσφορας; διοτι μου ταιριαζει απολυτα το προγραμμα, αλλα εχω συμβολαιο σε αλλη εταιρεια μεχρι τον Σεπτεμβριο.

aenaos15
23-06-13, 14:59
εγω ημουν παρων σε καταστημα forthnet που την ωρα που ημουν μπροστα μου εξυπηρετησε 3 ατομα που ειχαν ηδη συμβολαιο και τους το ανανεωσε! σε αλλον φιλο μου που εχει συμβολαιο μεχρι το γεναρη τον πηραν τηλεφωνο και του ειπαν να ανανεωσει το συμβολαιο του

Προφανως δεν τους αρεσε η φατσα μου...

@ ADSLgr.com All rights reserved.