PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανακτηση δεδομενων απο φακελλο.



thelos257
07-06-13, 18:45
Την καλησπερα μου σε ολα τα παιδια του forum θα χρειαστω την βοηθεια σας για ακομα μια φορα δυστοιχως εχω μετακινησει καποια αρχεια στον εξωτερικο μου δισκο με αποτελεσμα να διαγραφτουν ή ακομη και να πειρακτουν απο μονα τους χωρις να τα πειραξα ή να τα εσβησα εγω απο εκει και ορισμενα αρχεια (ολα ηταν σε μορφη .mkv) να καταστραφηκαν αλλα υπαρχουν μεσα στον δισκο δεν γινονται αντιγραφη ή μετακινηση ομως δυστοιχως αλλα αρχεια σβηστικαν ή ειναι αορατα δεν ξερω αλλα εκεινο που ξερω ειναι οτι ο εξωτερικος δισκος ο συγκεκριμενος οπως τον εχω πανω στο τραπεζι και καθετε ξανφικα αποσυνδεεται (χωρις να πειραξω το καλωδικο usb ή κατι) και οταν τον ξανα συνδαιω ολα ειναι καλα μηπως εχει χτυπηθει που τον βαζω αποτομα και οχι απαλα μεσα στο συρταρη παιξη ρολο αυτο ; Πως θα κανω ανακτηση τα αρχεια που ειχα στον συγκεκριμενο φακελλο πριν την μετακινηση τους στον δισκο υπαρχει καποιο προγραμμα που θα πετυχει η ανακτηση με σιγουρια ;

Ευχαριστω εκ των προτερων.

PiXel
08-06-13, 04:23
Για την ανάκτηση δοκίμασε το Recuva (http://www.piriform.com/recuva). Είναι δωρεάν και αποτελεσματικό. Επίσης, βάλε τελείες και χώρισε σε προτάσεις το κείμενο, βγάζει πολύ δύσκολα νόημα :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.