PDA

Επιστροφή στο Forum : OTE TV



Payne83
21-06-13, 11:31
Καλημέρα!

Είμαι αυτήν στην στιγμή συνδρομητής στην HOL και έχω πακέτο σταθερό με ίντερνετ. Μπορώ να τοποθετήσω το Family Pack του OTE TV μέσω Conn-x(σε μία άλλη τηλεφωνική πρίζα) και να μείνω συνδρομητής της HOL στα υπόλοιπα?

Ευχαριστώ!

manicx
21-06-13, 11:36
Δεν συμφέρει κάτι τέτοιο. Για OTE TV μέσω conn-x θα χρειαστείς τηλεφωνική γραμμή, internet + IPTV από τον ΟΤΕ. Συν ότι η πρίζα που αναφέρεις πρέπει να είναι σε ξεχωριστή γραμμή και όχι η ίδια η οποία χρησιμοποιείται ήδη από την HOL. Γιατί δεν σκέφτεσαι το δορυφορικό; Πιο λίγο θα σου έρθει.

Payne83
21-06-13, 11:57
Γιατί θέλει πολύ τρύπα η τοποθέτηση πιάτου στην συγκεκριμένη περίπτωση. Εάν πρέπει να κοιτάει προς τον Νότο όπως η Nova της forthnet τότε είναι πολύ δουλειά και μανούρα να έρθω μέχρι την τηλεόραση. Αφού χρειάζεται άλλη τηλεφωνική γραμμή τότε δεν το σκέφτομαι καθόλου. Στο άλλο θέμα που έχω κανει ποστ τι λες? Την ερώτηση με τα διεθνή να συνδυαστεί με πακέτο!

Vitruvian78
23-06-13, 01:57
Μπορείς να βαλεις δευτερη γραμμή με ΟΤΕ αν θες, αλλα θα σου κοστιζει πολυ ακριβα όλος αυτος ο συνδιασμός. Εχει και η hol πακετο τηλεόρασης παντως....

@ ADSLgr.com All rights reserved.