PDA

Επιστροφή στο Forum : Windows 8.1



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

21706
14-04-14, 10:05
Την ίδια λύση που έδωσα στο #798 για το πρόβλημα με
την εγκατάσταση του Win8.1 Update (Error 80073712)
προτείνει και η μsoft:
•Run CMD as administrator (Go to start screen, all apps, search CMD, right-click and select run as administrator)
•Enter: dism /online /remove-package /packagename:Package_for_KB2919355~31bf3856ad364e35~amd64~~6.3.1.14
•When step 2 has completed, enter: dism /online /cleanup-image /startcomponentcleanup
•Retry the update!

http://microsoft-news.com/microsoft-offers-hotfixes-workarounds-for-windows-8-1-update-install-issues/

Δοκιμάστε την!

anodizer
14-04-14, 12:10
Αρχιτεκτονικά το σύστημα είναι ένα "υβριδικό παράδοξο" για μένα,μην το πω αλλοιώς.
Θέλαν να συνδυάσουν Desktop με tablets και Phones ,και "χάσανε την μπάλα"
"Δυο καρπούζια κάτω από μια μασχάλη" δεν χωράνε.


Την μπάλα την έχασαν, αλλά την χάνετε κι εσείς εδώ. Εγώ ξεχωρίζω πλήρως το metro από το desktop.

biggeo65
14-04-14, 12:16
Την μπάλα την έχασαν, αλλά την χάνετε κι εσείς εδώ. Εγώ ξεχωρίζω πλήρως το metro από το desktop.

O καθένας όπως τον βολεύει. Σημασία έχει ότι στην MS έβαλαν μυαλό
και πλέον δεν ξεχωρίζουν τίποτα. Desktop και τέλος.
Και οι Modern apps θα τρέχουν από εκεί.

Για κινητα και tablet μια χαρά είναι το Modern UI.
Για Facebook και πασιέντσα ,βολεύει.

anodizer
14-04-14, 13:02
O καθένας όπως τον βολεύει. Σημασία έχει ότι στην MS έβαλαν μυαλό
και πλέον δεν ξεχωρίζουν τίποτα. Desktop και τέλος.
Και οι Modern apps θα τρέχουν από εκεί.

Για κινητα και tablet μια χαρά είναι το Modern UI.
Για Facebook και πασιέντσα ,βολεύει.

Βρε άνθρωπε, ουδέποτε μίλησε κανείς για τη χρησιμότητα του Metro σε desktop, η οποία κυμαίνεται από εντελώς άχρηστο έως μικρό bonus για να βλέπεις τον καιρό και κανα live tile (σε σχέση με το παλιό Start βέβαια είναι πιο χρήσιμο). Το βάρος όμως της ανάπτυξης εκεί έχει πέσει, αναγκαστικά λόγω της ραγδαίας αύξησης των tablets. Η συζήτηση ήταν άλλη και ξεκίνησε από τα σύλλαθα λεγόμενά σου.

21706
14-04-14, 13:35
Την ίδια λύση που έδωσα στο #798 για το πρόβλημα με
την εγκατάσταση του Win8.1 Update (Error 80073712)
προτείνει και η μsoft:
•Run CMD as administrator (Go to start screen, all apps, search CMD, right-click and select run as administrator)
•Enter: dism /online /remove-package /packagename:Package_for_KB2919355~31bf3856ad364e35~amd64~~6.3.1.14
•When step 2 has completed, enter: dism /online /cleanup-image /startcomponentcleanup
•Retry the update!

http://microsoft-news.com/microsoft-offers-hotfixes-workarounds-for-windows-8-1-update-install-issues/

Δοκιμάστε την!

Διευκρίνιση: ο ιστότοπος δεν είναι της μsoft!

daywalker06
14-04-14, 13:42
Την δοκίμασα αλλα τζίφος

21706
14-04-14, 14:28
Την δοκίμασα αλλα τζίφος

Φαίνεται ότι η μικροτέτοια δεν μπορεί να βρει
λύση σ' αυτό το σοβαρό πρόβλημα και προβλέπω
ότι μέχρι το τέλος του μήνα θα βγάλει ανακοίνωση
ότι ενημερώσεις του 8.1 θα συνεχίσουν να παίρνουν
και αυτοί που δεν έβαλαν το KB2919355.

Κατά τα άλλα είναι ένα εξαιρετικό πρόγραμμα αρκεί
να μην το χρησιμοποιείς!

Morx
14-04-14, 15:41
Την δοκίμασα αλλα τζίφος

same here!

biggeo65
14-04-14, 15:45
same here!

Να δεις που θα βγει και update 2, να διορθώνει το 1. :p Τυπική MS.

LegolasElf
14-04-14, 16:00
Εβαλα το update ανετα την ιδια ημερα που κυκλοφορησε.Απο την στιγμη που κατεβηκε εγκατασταθηκε σε 5 λεπτα.
Μια χαρα ολα και διαισθητικα βλεπω καλυτερη λειτουργια και ταχυτητα.

Morx
14-04-14, 16:16
Εβαλα το update ανετα την ιδια ημερα που κυκλοφορησε.Απο την στιγμη που κατεβηκε εγκατασταθηκε σε 5 λεπτα.
Μια χαρα ολα και διαισθητικα βλεπω καλυτερη λειτουργια και ταχυτητα.

wow εσυ το πηγες στο επομενο επιπεδο!!

babis3g
14-04-14, 16:24
Εβαλα το update ανετα την ιδια ημερα που κυκλοφορησε.Απο την στιγμη που κατεβηκε εγκατασταθηκε σε 5 λεπτα.
Μια χαρα ολα και διαισθητικα βλεπω καλυτερη λειτουργια και ταχυτητα.


wow εσυ το πηγες στο επομενο επιπεδο!!

σε λαπτοπ και εγω το ιδιο κανενα προβλημα, μετα το μεγαλο update ακολουθησε ενα μικρο που εκγατασταθηκε και αυτο χωρις προβλημα ... δεν ξερω αν βοηθησει αλλα επειδη ειχα κλειστο το λαπτοπ 2 βδομαδες, οταν το ανοιξα μετα απο καιρο εκανα πρωτα χειροκινητα τα παλια updates (που ηταν καμποσα) και μετα το μεγαλο χωριστα ... δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα μηπως γινει κανα conflict ... παντως μεχρι τωρα παει ρολοι το update στο 8.1

21706
14-04-14, 16:26
Και στο δικό μου άνετα εγκαταστάθηκε και μετά
το άφησα σε μια γωνιά να ξεκουράζεται.

LegolasElf
14-04-14, 16:44
wow εσυ το πηγες στο επομενο επιπεδο!!
:lol:Εννοειτε.

εκανα πρωτα χειροκινητα τα παλια updates (που ηταν καμποσα) και μετα το μεγαλο χωριστα ...
Νομιζω κατι τετοιο παιζει.Προσωπικα παντα ελεγχω για τα τελευταια updates,οποτε οταν εβαλα το τελευταιο μεγαλο,ολα δουλεψαν ρολοι.
Αλλωστε η ms,καθε φορα βαζει μια ενημερωση πριν καθε σημαντικο update,για τον ελεγχο της νομιμοτητας των windows αν δεν κανω λαθος.
Οποτε,αν καποιος δεν τα΄'χει γνησια,μη εχοντας βαλει τα genuine updates,μπορει να ψιλοτρωει και πορτα.Ισως να κανω και λαθος,δεν ξερω...

21706
14-04-14, 18:17
Μπορούμε από την επιφάνεια εργασίας να
έχουμε το Change PC settings χωρίς να
μπούμε στο μετρό;

flamelab
14-04-14, 20:05
Πέραν του να είναι καρφιτσωμενο στην taskbar, δεν νομίζω.

21706
14-04-14, 20:53
Το δοκίμασα αυτό αλλά δεν γίνεται.
Δεξί κλικ στο Change PC settings δεν
βγάζει κανένα μενού.

stelios4711
14-04-14, 21:31
Δεν ξέρω αν υπήρχε αυτή η δυνατότητα απο πρίν στα 8.1 αλλα εγώ την ανακάλυψα τώρα μετά το update
Η γλώσσα στο πληκτρολόγιο αλλάζει τώρα και με win key + space ενώ εξακολουθεί να λειτουργεί και το alt+shift
Αυτό μου άρεσε πολύ καθώς έτσι αλλάζει και σε macos αλλά και σε android - linux με παραπλήσια πλήκτρα χρησιμοποιώ alt+space

babis3g
14-04-14, 21:39
Δεν ξέρω αν υπήρχε αυτή η δυνατότητα απο πρίν στα 8.1 αλλα εγώ την ανακάλυψα τώρα μετά το update
Η γλώσσα στο πληκτρολόγιο αλλάζει τώρα και με win key + space ενώ εξακολουθεί να λειτουργεί και το alt+shift
Αυτό μου άρεσε πολύ καθώς έτσι αλλάζει και σε macos αλλά και σε android - linux με παραπλήσια πλήκτρα χρησιμοποιώ alt+spaceωωωω ναι δικαιο εχεις :oneup:

OnAl3rt
14-04-14, 22:36
Το δοκίμασα αυτό αλλά δεν γίνεται.
Δεξί κλικ στο Change PC settings δεν
βγάζει κανένα μενού.

Υπάρχει και στο Apps View ή όπως παλιά All Programs. Βρες το με την αναζήτηση.


Δεν ξέρω αν υπήρχε αυτή η δυνατότητα απο πρίν στα 8.1 αλλα εγώ την ανακάλυψα τώρα μετά το update
Η γλώσσα στο πληκτρολόγιο αλλάζει τώρα και με win key + space ενώ εξακολουθεί να λειτουργεί και το alt+shift
Αυτό μου άρεσε πολύ καθώς έτσι αλλάζει και σε macos αλλά και σε android - linux με παραπλήσια πλήκτρα χρησιμοποιώ alt+space

Υπήρχε και στα 8.1.

21706
14-04-14, 22:42
Υπάρχει και στο Apps View ή όπως παλιά All Programs. Βρες το με την αναζήτηση.


Μα η αναζήτηση σε πάει στο μετρό.

OnAl3rt
14-04-14, 22:50
138070

138071

21706
14-04-14, 23:05
Εδώ δεν έχω μενού με δεξί κλικ.
138072

BigBlack
14-04-14, 23:40
Μπορούμε από την επιφάνεια εργασίας να
έχουμε το Change PC settings χωρίς να
μπούμε στο μετρό;

Αυτό που ψάχνεις, στο desktop λέγεται control panel.:lol:

OnAl3rt
15-04-14, 00:51
Εδώ δεν έχω μενού με δεξί κλικ.

Υποθέτω ότι κάποιο update δεν τα έχει πάει πολύ καλά. Μάλλον αυτό από 8 σε 8.1

Υπάρχει και αυτός (http://www.eightforums.com/tutorials/16473-pc-settings-shortcut-windows-8-a.html) ο τρόπος. Δεν είναι και ο καλύτερος...

chat1978
15-04-14, 01:09
Σε ενοχλεί το τέρας; Κακώς. Τι προγραμματιστής είσαι; :p
Όλοι αυτοί που υποστηρίζουν το METRO UI και τα tiles θεωρούν ότι:
Θα έπρεπε να μάθεις να γράφεις κώδικα με το δάκτυλο και εικονικό πληκτρολόγιο.:p

ήμουν!
Βασικά δεν τα έχω δοκιμάσει σε tablet και έχω την περιέργεια.
Δεν μου αρέσει το metro/modern στο desktop αλλά στο κινητό που άρεσε πολύ. Συγκεκριμένα πολύ περισσότερο από το android.

Όσον αφορά το εικονικό πληκτρολόγιο, άστο...
Μια τραγωγία και μισή αν δεν γράφεις email ή sms.

biggeo65
15-04-14, 01:41
ήμουν!
Βασικά δεν τα έχω δοκιμάσει σε tablet και έχω την περιέργεια.
Δεν μου αρέσει το metro/modern στο desktop αλλά στο κινητό που άρεσε πολύ. Συγκεκριμένα πολύ περισσότερο από το android.

Όσον αφορά το εικονικό πληκτρολόγιο, άστο...
Μια τραγωγία και μισή αν δεν γράφεις email ή sms.

Ακριβώς επειδή το ξέρω ,γι'αυτό το έγραψα. Για κινητά και tablet,
που έχουν οθόνη αφής είναι καλύτερο από android. Kι εμένα μου άρεσε.

Αλλά σε desktop με ποντίκι πληκτρολόγιο είναι απλά αντιπαραγωγικά.
Σε METRO δεν μπορείς να κάνεις δουλειά, όταν ανοίγεις τον IE π.χ.
και πιάνει ολόκληρη οθόνη. Τα άλλα παράθυρα που θα μπουν.

Αν δεν έχεις τι να κάνεις και θέλεις να μαζοχιστείς, δοκίμασε να γράψεις κώδικα σε tablet. :p
Εννοείται χωρίς πληκτρολόγιο.

flamelab
15-04-14, 01:49
Το Μetro (Modern UI) ειναι πληρως απαραδεκτο σε οθονη μεγαλυτερη των 10 ιντσών.

Αυτό πχ σε 22+ ιντσες ειναι αηδία:

138079

biggeo65
15-04-14, 03:22
Δεν είναι; Κάποιος που δεν ξέρει αν δει τόσο τεράστιο calculator,για πρώτη φορά, θα τρομάξει. :p
Το ίδιο σε desktop σε 23" . Καμιά σχέση.
138087

babis3g
15-04-14, 04:44
ξερουν τι κανουν με τα calculators, τα εχουν τεραστια να βλεπουν καλα να μην χανονται χρηματα με λαθος απο θεμα ορασεως :lol:

sweet dreams
15-04-14, 08:56
Υπάρχει και το κλασσικό calculator από την επιφάνεια εργασίας. :whistle:

Πρέπει ντε και καλά, να χρησιμοποιήσουμε αυτό που κατεβάσαμε

από το Store;;;;; :rolleyes: :rolleyes:

Aφού είπαμε δεν μας αρέσει, το αφήνουμε στην ησυχία του........

όλα υπάρχουν να τα δουλέψουμε από την επιφάνεια, στο

κανονικό τους μέγεθος......

Άμα θέλουμε να γκρινιάξουμε..... όλα θα μας φταίνε.....

flamelab
15-04-14, 11:18
Δεν γκρινιάζω γιατί δεν το χρησιμοποιώ ποτέ, αλλά εφόσον είναι εκεί και εμφανίζεται σε desktop έκδοση, γιατί να μην δηλώσω ότι δεν μ'αρεσει κάτι σε ένα λειτουργικό που το πλήρωσα ; Δεν θα μου το απαγορεύσει κανένας.

sweet dreams
15-04-14, 11:34
To να γκρινιάζεις είναι δικαίωμα σου και δεν σου το αφαιρεί κανένας. :)

Το θέμα είναι ότι γκρινιάζουμε πλέον για επουσιώδη πράγματα, στα 8.1, για τα

οποία δεν χρειάζεται να ασχολούμαστε καθόλου.

Αν το λειτουργικό δουλεύει καλά( δουλεύει;;;;) και δεν σου αρέσει το METRO, μπαίνεις

κατευθείαν στην επιφάνεια και το αγνοείς εντελώς.

Πάνω σ' αυτό αναφέρθηκα, χωρίς διάθεση κριτικής.

21706
15-04-14, 11:39
Κι εγώ το έχω από το 2012 και το ανοίγω μισή ώρα
τη βδομάδα για τις ενημερώσεις.
Λοιπόν η μsoft δίνει κάποια ένδειξη ότι έχουμε βάλει
την ενημέρωση του 8.1:
OS Version 6.3.9600.17041 (σημειώστε το 17xxx).
Στο 8.1 ήταν
OS Version 6.3.9600.16384 (σημειώστε το 16xxx).

flamelab
15-04-14, 11:44
Κι εγώ το έχω από το 2012 και το ανοίγω μισή ώρα
τη βδομάδα για τις ενημερώσεις.


Δεν χρειάζεται να ανοίγεις το PC settings, υπάρχει το κλασικό Windows Update μέσα στο desktop Control Panel

21706
15-04-14, 11:48
Αν το λειτουργικό δουλεύει καλά( δουλεύει;;;;) και δεν σου αρέσει το METRO, μπαίνεις
κατευθείαν στην επιφάνεια και το αγνοείς εντελώς.


Εκτός αν έχεις το πρόβλημα που ανέφερα παραπάνω...

- - - Updated - - -


Δεν χρειάζεται να ανοίγεις το PC settings, υπάρχει το κλασικό Windows Update μέσα στο desktop Control Panel

Ναι, από την επιφάνεια εργασίας κάνω το WU,
όχι από το PC settings.

sweet dreams
15-04-14, 11:49
Εκτός αν έχεις το πρόβλημα που ανέφερα παραπάνω...

Aν εννοείς σαν πρόβλημα, το ότι υπάρχει στην desktop έκδοση και σε ενοχλεί...Ο.Κ.

stelios4711
15-04-14, 11:52
Αν το λειτουργικό δουλεύει καλά( δουλεύει;;;;) και δεν σου αρέσει το METRO, μπαίνεις

κατευθείαν στην επιφάνεια και το αγνοείς εντελώς.

Όλοι στο Desktop μπαίνουν. Ακόμη και αυτοί που καταλάθος βρεθούν στο metro ψάχνουν απο που να φύγουν
Όμως όσο και να θέλεις δεν μπορείς να το αγνοήσεις τελείως γιατί η ms δεν σταματάει να μας τα πρήζει
Ψάχνεις τον πίνακα ελέγχου; θα βρεθείς στο metro
Θέλεις να ανοίξεις ένα .pdf .mp3 .jpg; παρόλο που έχεις εγκαταστήσει τις ανάλογες desktop εφαρμογές θα βρεθείς στο metro
Στην τελευταία αναβάθμιση η ms καρφίτσωσε το store στην μπάρα
ε να μήν γκρινιάζουμε; δεν θέλουμε να το βλέπουμε λέμε

21706
15-04-14, 11:55
Aν εννοείς σαν πρόβλημα, το ότι υπάρχει στην desktop έκδοση και σε ενοχλεί...Ο.Κ.

Μάλλον δε διάβασες τι έγραψα και ποιο είναι το πρόβλημα...

sweet dreams
15-04-14, 12:02
Όλοι στο Desktop μπαίνουν. Ακόμη και αυτοί που καταλάθος βρεθούν στο metro ψάχνουν απο που να φύγουν
Όμως όσο και να θέλεις δεν μπορείς να το αγνοήσεις τελείως γιατί η ms δεν σταματάει να μας τα πρήζει
Ψάχνεις τον πίνακα ελέγχου; θα βρεθείς στο metro
Θέλεις να ανοίξεις ένα .pdf .mp3 .jpg; παρόλο που έχεις εγκαταστήσει τις ανάλογες desktop εφαρμογές θα βρεθείς στο metro
Στην τελευταία αναβάθμιση η ms καρφίτσωσε το store στην μπάρα
ε να μήν γκρινιάζουμε; δεν θέλουμε να το βλέπουμε λέμε

Δηλαδή, αν δεν αποφασίσει να το καταργήσει η MS, θα χαλάσω την ζωή μου;;; μπαάαά δεν νομίζω.

Θα επιζήσω και μ' αυτό ή θα παω στα 7.

Θα το φέρω στα μέτρα μου όπως μ'αρέσει, και...... άντε γειά.

Από την κατάσταση που ήταν όταν βγήκαν τα 8, πολύ καλύτερο

είναι.

Έχουμε και σοβαρότερα πράγματα να ασχοληθούμε, από τις

μ@@@@@ς της Μicrosoft.

blade_
15-04-14, 12:03
ολα καλα εδω με το update,εκτος απο ενα πραμα που μπορει να ειναι κ ασχετο..μετα απο καθε επανεκινηση,δεν εχω mouse,χρειαζεται να το συνδεσω ξανα..

sweet dreams
15-04-14, 12:08
Μάλλον δε διάβασες τι έγραψα και ποιο είναι το πρόβλημα...

Ναι, έχεις δίκαιο, sorry... :oops:

tsiouficto
15-04-14, 12:17
Μία ερώτηση σχετικά με τον συγχρονισμό. Έχω δύο υπολογιστές, έναν σπίτι και έναν στο γραφείο. Και στους δύο μπαίνω με τον ίδιο λογαριασμό, κυρίως λόγο του ότι θέλω να κάνω συγχρονισμό στο Skydrive. Η απορία είναι η εξής. Στο Skydrive που αποθηκεύεις στα settings την εμφάνιση και τις εφαρμογές της start screen, αυτό γίνεται χώρια για κάθε υπολογιστή; Δηλαδή πλέον στο Skydrive θα έχω δύο images ή όταν αφαιρέσω μία εφαρμογή από το ένα laprop θα αφαιρεθεί και από το άλλο;

Με λίγα λόγια, θα έχω δύο backup ξεχωριστά σε κάθε υπολογιστή (διότι στην δουλειά θέλω να έχω διαφορετική start screen) ή θα έχω ένα μόνο;

stamka
15-04-14, 12:21
Όλοι στο Desktop μπαίνουν. Ακόμη και αυτοί που καταλάθος βρεθούν στο metro ψάχνουν απο που να φύγουν
Όμως όσο και να θέλεις δεν μπορείς να το αγνοήσεις τελείως γιατί η ms δεν σταματάει να μας τα πρήζει
Ψάχνεις τον πίνακα ελέγχου; θα βρεθείς στο metro
Θέλεις να ανοίξεις ένα .pdf .mp3 .jpg; παρόλο που έχεις εγκαταστήσει τις ανάλογες desktop εφαρμογές θα βρεθείς στο metro
Στην τελευταία αναβάθμιση η ms καρφίτσωσε το store στην μπάρα
ε να μήν γκρινιάζουμε; δεν θέλουμε να το βλέπουμε λέμε

Για πίνακα ελέγχου δεν χρειαζεται να μπεις στο metro
138099

Για να ανοίξεις ένα .pdf .mp3 .jpg; παρόλο που έχεις εγκαταστήσει τις ανάλογες desktop εφαρμογές δεν χρειαζεται βρεθείς στο metro
138100

η επιλεγοντας change επιλεγεις με ποια εφαρμογη θα ανοιγη οτι θελεις
138102

ardi21
15-04-14, 16:35
Όλοι στο Desktop μπαίνουν. Ακόμη και αυτοί που καταλάθος βρεθούν στο metro ψάχνουν απο που να φύγουν
Όμως όσο και να θέλεις δεν μπορείς να το αγνοήσεις τελείως γιατί η ms δεν σταματάει να μας τα πρήζει
Ψάχνεις τον πίνακα ελέγχου; θα βρεθείς στο metro
Θέλεις να ανοίξεις ένα .pdf .mp3 .jpg; παρόλο που έχεις εγκαταστήσει τις ανάλογες desktop εφαρμογές θα βρεθείς στο metro
Στην τελευταία αναβάθμιση η ms καρφίτσωσε το store στην μπάρα
ε να μήν γκρινιάζουμε; δεν θέλουμε να το βλέπουμε λέμε

Mαλλον δεν τα γνωριζεις καθολου τα windows.

Τις απλες λυσεις στα προβληματα σου στις εδωσε ο stamka πιο κατω.

Οσο για το store καντο unpin. Aπλα..

stelios4711
15-04-14, 17:37
Mαλλον δεν τα γνωριζεις καθολου τα windows.

Τις απλες λυσεις στα προβληματα σου στις εδωσε ο stamka πιο κατω.

Οσο για το store καντο unpin. Aπλα..

Σωστά. Θα τα μάθω όμως που θα πάει;

mzaf
15-04-14, 18:12
Δεν γκρινιάζω γιατί δεν το χρησιμοποιώ ποτέ, αλλά εφόσον είναι εκεί και εμφανίζεται σε desktop έκδοση, γιατί να μην δηλώσω ότι δεν μ'αρεσει κάτι σε ένα λειτουργικό που το πλήρωσα ; Δεν θα μου το απαγορεύσει κανένας.

Ψάχνεις το κλασικό calculator?Δεξί κλικ στο εικονίδιο της έναρξης-αναζήτηση-πληκτρολογείς calc και...έτοιμο!

flamelab
15-04-14, 18:30
Ψάχνεις το κλασικό calculator?Δεξί κλικ στο εικονίδιο της έναρξης-αναζήτηση-πληκτρολογείς calc και...έτοιμο!

Εεεεε ξερω οτι υπαρχει το κανονικό calculator. Το σχόλιο μου ήταν στην ύπαρξη του γιγανταίου "Modern UI" περιβάλλοντος σε περιβαλλον μεγαλυτερο ενος tablet.

21706
16-04-14, 09:47
Microsoft Abandons Windows 8.1 (http://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2014/04/15/microsoft-abandons-windows-8-1-take-immediate-action-or-be-cut-off-like-windows-xp/?partner=yahootix)

babis3g
16-04-14, 10:34
Microsoft Abandons Windows 8.1 (http://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2014/04/15/microsoft-abandons-windows-8-1-take-immediate-action-or-be-cut-off-like-windows-xp/?partner=yahootix)

ρε τους μπαγασηδες πως μας την εφεραν ...ωραια το πλασαραν στον κοσμο

@ ADSLgr.com All rights reserved.