PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΤΩ ΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ (προσοχή:περιέχει string!)



Ducklord
05-07-04, 15:09
Τώρα, το ποιό είναι, το γιατί, το που μας πείραξε, είναι κάτι που ο καθένας θα διευκρινήσει σε ένα αυτόνομο μύνημα το οποίο -ΔΕΝ- θα έχει συνέχεια και -ΔΕΝ- θα απαντάται απο άλλους. Ελπίζουμε εις μελλοντικό χάβαλο και μηδενικές προσβολές.

Φιλικά
Παπιάρχοντας

Υ.Γ.: Κατόπιν προτροπής απο "ένα φίλο", σε αυτό το θρέντ θα πέσει: α) διαγραφή σε κάθε προσβλητικό μύνημα, β) άμεσο λοκάρισμα αν "ξεφύγει". Πάμε λοιπόν!

runnerma
05-07-04, 15:16
... των άγνωστων πολυεθνικών που δεν τους ενδιαφέρει τίποτε άλλο παρα η αύξηση τζίρων, και δεν νοιάζονται για τίποτα, που ανεβοκατεβάζουν κυβερνήσεις, κυρήτουν πολεμους, και κρύβονται πίσω από δήθεν φιλανθρωπικά έργα που τους κοστίζουν ψίχουλα για να μας ρίξουν σταχτη στα μάτια (οι τελείες μου τελείωσαν)

astrolabos
05-07-04, 15:21
...του τζιμάκου που κάνει μόνο ένα show το χρόνο. Που έχει χαθεί αυτό το παιδί; :P

dantouan
05-07-04, 15:23
...που κατατρώει τα σωθικά μας, καθως πιστευω οτι ολα τα αλλα(μυστικες, πολυεθνικες,εξωγηινοι,κτλ) εχουν το ιδιο πιο πανω αποτελεσμα :wink: :wink: :wink:

Ducklord
05-07-04, 15:28
Κάτω το κατεστημένο των μεγάλων εταιριών λογισμικού που υποστηρίζουν με σθένος τα δικαιώματά τους και δεν μας αφήνουν στην ησυχία μας να κατεβάζουμε ό,τι θέλουμε με το eMule. Δεν έχουν κανένα δικαίωμα να μας εμποδίσουν απο το να αποκτίσουμε τα νομιμότατα αρχεία που κυκλοφορούν σε κάθε πρόγραμμα ανταλλαγής αρχείων για να δούμε τσάμπα ό,τι μας τη βιδώσει. Κάτω, τέλος, το κατεστημένο των εμπορικών μα και shareware εφαρμογών που απαιτεί καταβολή χρημάτων για τη χρήση του. Τα θέλουμε όλα τσάμπα, και τα θέλουμε ΤΩΡΑ!

Φιλικά
Παπιάρχοντας

psyxakias
05-07-04, 15:32
Τζιμάκος και ξερό ψωμί

George978
05-07-04, 15:34
των οικονομικών οργανισμών, που τρωνε αχορταγα αστακομακαροναδες, χρυσαφι, εκτασεις και παραγει αφθονο υποκριτισμο χρησιμοποιοντας το ονομα της ιδεολογίας.

arcanum
05-07-04, 15:35
Ducklord, Κάτω το κατεστημένο του Ducklord που δεν μας αφήνει να ξεφέυγουμε απο τα thread και να τα κάνουμε μπάχαλο!

ΚΑΤΩ!!!

AC9800PBA
05-07-04, 15:37
...των μυστικών υπηρεσιών που κουμαντάρουν τη ζωή μας :!: :!: :!:

xhaos
05-07-04, 15:57
των lobby που κουμαντάρουν τις πολυεθνικες που κουμαντάρουν τις μυστικές υπηρεσιες

tvelocity
05-07-04, 16:42
Σνούπι, ΚΑΤΩ! Κάτω σου λέωωωω!.... κακό σκυλί!!! ΚΑΤΩ

MetalHeart
05-07-04, 17:07
Κάτσε κάτω από το κατεστημένο της μπάρας!!!!!

Papous
05-07-04, 17:15
Τους παλιοεξωγήινους..!:evil:
Τι ζήτησα? Να κάνω χρήση τους τηλεμεταφορέα μερικές φορές.
Μια για να πάω στο τελικό, μια να πεταχτώ μέχρι το καλλιμάρμαρο και άντε ακόμα μία να πάω να πιω ένα καφέ στα Φυρά. :roll:
Τόσο καιρό με έχουν στη δούλεψη τους, έχω σπιουνιάρει, εχω λαδώσει, νόμιζα ότι είχα μια θέση στην ιεραρχία. :(
Μου φαίνεται θα πάω να δουλέψω στις μυστικές υπηρεσίες. :twisted:
Ακούω ότι έχουν καλύτερο human resources, αν και συνταξιοδοτικά τα πράγματα είναι πολύ χάλια. Δεν πειράζει όμως.

Κάτω το κατεστημένο των εξωγήινων. :mrgreen:

wintech2003
05-07-04, 17:18
Κατω στο κατεστημενο του ΟΤΕ που μας πινει το αιμα για μια 384 adsl!!

MetalHeart
05-07-04, 17:26
Κατω στο κατεστημενο του ΟΤΕ που μας πινει το αιμα για μια 384 adsl!!

ΚΑΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

pelasgian
05-07-04, 17:44
των εξωγήινων που κουμαντάρουν τα lobby που κουμαντάρουν τις πολυεθνικες που κουμαντάρουν τις μυστικές υπηρεσιες που κουμαντάρουν (με subliminary messages) τα show του j.panousis@kgb_cia_nsa.co.uk (ο ίδιος είναι σαν ατύχημα στην Area 52!)

ΟΧΙ στο μεταλλαγμένο καλαμπόκι των αριανών! :mrgreen:

sdikr
05-07-04, 18:10
κάτω η κακή πλευρά της δύναμης! :oops:

teacake
05-07-04, 19:44
Ο Τζιμάκος είχε κάτι προβλήματα υγείας (Μάλλον γιατί του έκανε βουντού ο ακατανόμαστος) οπότε ο περιορισμός των shows είναι δικαιολογημένος. Ευτυχώς που υπάρχει και το ντιβιντι (με λένε πόπη). Φυσικά τα παίρνω από το Τζιμάκο για να προωθώ τις δουλειές του.

euri
05-07-04, 19:55
Παπιόλορδε ληγμένα παίρνεις ρε :?: :mrgreen: :mrgreen:

Anyway, ζήτω τα string :!:

Κάτω τα double και τα float....

Πού πήγε πάλι το βρώμικο μυαλό σας ωρέ; :twisted: :twisted: :twisted:

arcanum
05-07-04, 20:06
Σε καταλαβαίνω απόλυτα.

drtequila
05-07-04, 20:14
...των εξωγήινων που έρχονται και δε μας λένε γιατί

.. μα πειτε το επιτελους! φωναχτε το να δικαιωθουμε εμεις που ξερουμε οτι ερχεστε και ξερουμε (?) το γιατι..

Ducklord
05-07-04, 21:27
Ε, λοιπόν παιδιά, νιώθω βαθύτατα περήφανος. Προσωπικά, εθνικά, σοσιαλιστικά, ιμπεριαλιστικά, ιδεολογικά, φτού κακά και τα λοιπά... Ο λόγος;
Δε με νοιάζει η μικρή, σχετικά, συμμετοχή, μα ως τώρα είναι το μοναδικό θρέντ που έχω ανοίξει στην "καριέρα" μου (ΑΧΕΜ-Γκούχου-γκούχ) στο σάητε που με εκφράζει απόλυτα.

Και παρά του τι μπορεί να πει κάποιος θιγόμενος, το τάνγκα μένει... ;-)
Έβγα..εε... Έυγε Αρκάνουμ!

Φιλικά
Παπιάρχοντας

Υ.Γ.: ΚΑΤΩ ο εθνικόφρων κρεπετζής κοντά στο γραφείο μου που μου έκαψε την κρέπα μανιτάρια για να μιλά με την πιπίνα που είχε δίπλα του για το πως μπήκε η γκολάρα μας. ΚΑΤΩ και η πιπίνα που κοίταζε εμένα και όχι αυτόν και παρατρίχα αντί για κρέπα να έτρωγα ξύλο. Τώρα, το ΠΩΣ "κάτω", το ΠΟΥ "κάτω", το ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ "κάτω", αυτή μόνο το ξέρει. Αυτή και, ίσως. ο drtequila (λένε πολλά οι εξωγήινοι - ξέρω, ξέρω...!)

sdikr
05-07-04, 21:33
Η επίθεση των εξωγήινων κρεπών!! τώρα και με hyperdrive!!

dantouan
05-07-04, 22:08
String......... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Papous
05-07-04, 22:20
Αποκάλυψη!
Μερικές από τις άγνωστες πολυεθνικές και οι εκπρόσωποι τους

Οργανισμός: The L.A.D.O.N.I Company (Labyrinthine Accounts, Dark, Overprotected, Nontraceable, Inaccessible)
Εκπρόσωπος: Lubricio Lera


Οργανισμός: Pigad Oils
Εκπρόσωπος: Sheik Denborou Olotoharemi Napafto

Οργανισμός: Banque Odorese
Εκπρόσωπος: Rascal Phil Thybanker

Οργανισμός: Criminale, Dikolavio Figodikio & Forofigio Law Partners
Εκπρόσωπος: Corruptio Piasta

Οργανισμός: The F.E.A.R Company (Fires, Extortions, Assassinations, Ramifications)
Εκπρόσωπος: Mem Fistofelus

euri
05-07-04, 22:42
arcanum, αυτή είναι η ταπετσαρία μου στο πισί μου εδώ και ένα μήνα :twisted:
Αυτή ήταν και η έμπνευση...so inspiring ε; :wink:

Pure_
20-07-04, 02:17
Του ΟΤΕ του Κοκκαλη και της Intracom του Βαρδινογιαννη και του STAR της τηλεορασης γενικα των δημιουργων του Hollywood που φτιαχνουν ταινιες που το μονο που αξιζει ειναι τα εφε και ολων αυτων που κοιτανε μονο τα φραγκα και αυτων που θελουν να μας περιορισουν βαζοντας φραγμους στις σκεψεις τις πραξεις και τα ονειρα μας... :twisted: :evil:

Billis
20-07-04, 08:59
-> Των ομάδων του ΠΟΚ, της παράγκας, της καλύβας του μπαρμπα-Θωμά.
-> Της Μάικροσοφτ και όποιων επίδοξων διαδόχων!
-> Των x86 PCs (α ρε Acorn, που πήγες και χάθηκες...)
-> Του military-industrial complex και των πεφωτισμένων!
-> Και όποιους μου διέφυγαν τώρα, θα τους περιποιηθώ μετά :twisted:

Υ.Γ. Τόνισα ότι το string είναι εξαιρετικό; :D

Desperado
20-07-04, 10:38
κατω τα πανωτοκια !

@ ADSLgr.com All rights reserved.