PDA

Επιστροφή στο Forum : PPPoE error



Σελίδες : [1] 2

oxyd
01-02-07, 23:29
Μόλις πρόσεξα ότι το πράσινο λαμπάκι στο FritzBox σταμάτησε επιτέλους να αναβοσβήνει και είναι μόνιμα αναμμένο. Έχω βάλει username και pass αλλά μου λέει


DSL: Active
Line: 6898/696 Kbit/s

Status: No connection
IP address: -
Online time: -
Reason for clearing connection: PPPoE error

Το 18344 μου είπε ότι αν και το DSL φαίνεται να συγχρονίζει η ΗOL δεν έχει ενεργοποιήσει ακόμα την υπηρεσία. "Δεν ξέρω να σας πω πότε θα ενεργοποιηθεί."

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

8rulos
01-02-07, 23:35
παρε την Λιτσα Πατερα ισως γνωριζει εκεινη

tolisp
01-02-07, 23:40
Welcome to our club :)
Αληθεια τι attenuation και signal to noise ratio σου λεει εσενα?

oxyd
01-02-07, 23:49
Αληθεια τι attenuation και signal to noise ratio σου λεει εσενα?

Signal/Noise ratio: dB 5 (receive) 6 (send)
Line attenuation: dB 29 (receive) 20 (send)

Καλά είναι;

tolisp
01-02-07, 23:51
Χαλια ειναι!
Το ευχαριστο ειναι πως ειναι ακριβως τα ιδια χαλια σε ολους μας !!!
Επομενως θα φτιαχνει με το που τα ρυθμιζει η HOL :)

oxyd
01-02-07, 23:54
Τσάμπα χάρηκα δηλαδή με το λαμπάκι...

tolisp
01-02-07, 23:55
Εμεις τσαμπα χαιρομαστε απο την περασμενη Πεμπτη ¨( Υπομονη εισαι (ειμαστε) κοντα...

Mits
01-02-07, 23:56
Καλωσόρισες! Στην ίδια φάση είμαι κι εγώ κι έχουμε ακριβώς ίδια στατιστικά γραμμής. Θα περιμένεις..

tolisp
02-02-07, 00:02
Χωρις να εχω κατι συγκεκριμενο να το στηρηξω αυτο διαισθανομαι οτι αυριο ειναι η σειρα μας Μαρουσι - Μεγαρο ΟΤΕ ¨)
Και εσυ Mits απο την περασμενη Πεμπτη εισαι?

oxyd
02-02-07, 00:06
Θα περιμένεις..

Δεν κάνω και τίποτα άλλο... :yawn:

ribo7
02-02-07, 00:15
Λογικά όταν είναι να σου ενεργοποιηθεί, θα σου κόψουν για λίγες ώρες το τηλέφωνο! Εγώ έτσι το ψιλιάστηκα! Υπομονή..

tolisp
02-02-07, 00:20
Αυτο που λες ειναι η ενεργοποιηση της dsl - απο εκει και περα εχει δουλια και απο την HOL (ρυθμιση dslam, bbras κλπ)
Υπομονη - μην ξεχναμε ειμαστε η πρωτη φουρνια και ουσιαστικα... τωρα τα βγαλαν απο τα κουτια τους (κυριολεκτικα!)
Αν ηταν τεχνικα ετοιμοι θα αρκουσαν λιγες ωρες απο την ενεργοποιηση του adsl, παντως την περασμενη Παρασκευη δουλεβαν μεχρι τις 3 τα ξημερωματα !!!

Mits
02-02-07, 00:28
Χωρις να εχω κατι συγκεκριμενο να το στηρηξω αυτο διαισθανομαι οτι αυριο ειναι η σειρα μας Μαρουσι - Μεγαρο ΟΤΕ ¨)
Και εσυ Mits απο την περασμενη Πεμπτη εισαι?

Εγώ είμαι από την περασμένη Τρίτη. Εμένα γιατί κάτι μου λέει ότι θα πάμε για την άλλη εβδομάδα...;
Πάντως στο Μαρούσι είχαν υποτίθεται κάποια εμπειρία από τους προηγούμενους στα 4 mbps. Μου φαίνεται λανσάρει μια υπηρεσία η HOL χωρίς να μπορεί να την υποστηρίξει επαρκώς. Που να τύχει και κανά πρόβλημα πιο μετά, θα ψάχνονται...

tolisp
02-02-07, 00:35
Δυστυχως ετσι ειναι στην Ελλαδα...
Με μενα ψαχνονταν και για το πως γινεται με εσωτερικη φορητοτητα... οσο και αν ακουγεται τρελλο ουτε ο ΟΤΕ ξερει καλα καλα πως να το χειριστει (εχω παρει και αποζημιωση περσι γι' αυτο)
Παντως στην HOL εχουν καλη θεληση, ο υπευθυνος ασχοληθηκε προσωπικα μετα απο 3 απορριψεις απο ΟΤΕ και ειχα την γραμμη σε 2,5 μερες ακριβως!
Εχω καθε λογο να πιστεβω οτι στα προβληματα ειναι πολυ πιο αμεσοι και προθυμοι - δεν θα ξεχασω πριν 3.5 χρονια ποσο με βοηθησε μια κοπελια της HOL να λυσω ενα προβλημα ρυθμιζοντας το Cisco μεσω τηλεφωνου βραδυ απο το σπιτι της - καμια σχεση με τοθς δημοσιους υπαλληλους του ΟΤΕ

em_seven
02-02-07, 12:47
Παιδια εγω που εχω συνδεθει κανονικα εδω και 2 εβδομαδες καθε 10-12 ωρες μου κωβει το dsl και μου αναφερει ακριβως το ιδιο προβλημα PPPoE error εχεται καμια ιδεα τι μπορει να παιζει?

jar76
02-02-07, 12:50
Παιδια εγω που εχω συνδεθει κανονικα εδω και 2 εβδομαδεσ καθε 10-12 ωρες μου κωβει το dsl και μου αναφερει ακριβως το ιδιο προβλημα PPPoE error εχεται καμια ιδεα τι μπορει να παιζει?
Από το προφίλ σου διαπιστώνω ότι έχεις σύνδεση μέσω ΟΤΕ (ΑΡΥΣ). Σε αυτή την περίπτωση βάζεις PPPoE ή PPPoA? Χωρίς να είμαι σίγουρος (ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος) νομίζω ότι στις συνδέσεις μέσω ΟΤΕ (ΑΡΥΣ) βάζουμε PPPoA.

oxyd
02-02-07, 13:02
Signal/Noise ratio: dB 5 (receive) 6 (send)
Line attenuation: dB 29 (receive) 20 (send)

Signal/Noise ratio: dB 7 (receive) 6 (send)
Line attenuation: dB 29 (receive) 20 (send)

Όσο πάει και χειρότερα.

jar76
02-02-07, 13:06
Signal/Noise ratio: dB 7 (receive) 6 (send)
Line attenuation: dB 29 (receive) 20 (send)

Όσο πάει και χειρότερα.
Καλύτερο είναι αυτό. Το S/N πρέπει να ανεβαίνει. Όταν πέφτει υπάρχει πρόβλημα. ;)

oxyd
02-02-07, 13:09
Καλύτερο είναι αυτό. Το S/N πρέπει να ανεβαίνει. Όταν πέφτει υπάρχει πρόβλημα. ;)

Αν ήταν όμως N/S θα είχα δίκιο. ;)

jar76
02-02-07, 13:10
Αν ήταν όμως N/S θα είχα δίκιο. ;)

Σωστός! :lol:

tolisp
02-02-07, 13:15
Από ότι βλέπω από τα στοιχεια της σύνδεσης σου είσαι εκτος θέματος! Εδώ αναφερόμαστε μονο σε όσους έχουν συνδεθεί με το ιδιόκτητο δίκτυο τις HOL, δηλαδή ταχύτητες από 3M και πάνω (hiBox)
Για πληροφορίες σχετικά με το Δίοδος υπάρχουν αλλα topics
Τα disconnects και μάλιστα σε χαμηλές ταχύτητες μπορούν να οφείλονται σε πολλούς λόγους (πόλυς θόρυβος στην γραμμή, κακή ρύθμιση του router σου κλπ)
ψαξτο μαζί με κάποιον που να ξέρει από routers
Tα AΡYΣ υποστηρίζουν και τα δυο PPPoA και PPPoE στα περισσότερα κέντρα ;)

tolisp
02-02-07, 13:19
εμενα το SNR έχει φτάσει μέχρι και 11/9 αλλα δεν είναι εκεί το θέμα... έτσι και αλλιώς πρέπει να είναι πάνω από 20 dB για να πούμε ότι είναι "καλά"

oxyd
02-02-07, 13:44
Καλά όλα αυτά ρε παιδιά αλλά πότε θα μας συνδέσουν στο Μαρούσι; Λέτε να πάμε μέσα Φεβρουαρίου; Έτσι το κόβω...

tolisp
02-02-07, 13:48
Πρέπει να κάνουμε πικετοφορία έξω από τα γραφεία τους στην Αγίου Κωνσταντίνου όλοι οι Μαρουσιώτες :)

oxyd
02-02-07, 14:18
:shoot: HOL

Παιδιά το πράσινο λαμπάκι στο FritzBox άρχισε πάλι να αναβοσβήνει! Μου φαίνεται πάμε για αρχές Μαρτίου!

tolisp
02-02-07, 15:10
Η το μετάνιωσαν και σου πήραν την γραμμή για κάποιον άλλο :)
...η αυτή την ώρα δουλεύουν με το dslam αμαρουσίου για να ολοκληρώσουν τις συνδέσεις !!!

gloec
02-02-07, 17:21
Παιδιά οι άνθρωποι είναι τραγικοί. Είμαι στην ίδια κατάσταση μ' εσάς (πράσινο λαμπάκι ανοιχτό, χάλια ποιότητα γραμμής, PPPoE error) αλλά από την HOL μου λένε ότι η αίτηση μου επαναπροωθήθηκε στο ΟΤΕ!!! Όσες φορές και να πάρω πάντα μου λένε και διαφορετικό story...
Περιμένω ήδη 44 ημέρες (20 Δεκεμβρίου) και δεν ξέρω πλεόν τι πρέπει να κάνω. Το ότι το λαμπάκι είναι αναμένο σημαίνει ότι ο ΟΤΕ έχει παραδώσει το κύκλωμα στην HOL? Ούτε αυτό δεν είναι σε θέση να μου πούνε...
Authenticate πάντως δεν κάνει με τίποτα...

tolisp
02-02-07, 17:24
Αν το λαμπάκι είναι αναμμένο σημαίνει ο ΟΤΕ έχει κάνει την δουλειά του σωστά και από εκεί και πέρα φταίει η HOL!

oxyd
02-02-07, 18:45
Εγώ πάντως σας το λέω ότι εάν περάσουν 60 ημέρες από την ημέρα της αίτησής μου (29 Δεκ) και δεν έχω συνδεθεί θα ακυρώσω την σύνδεση επιτόπου, δεν θα δώσω ούτε ευρώ ούτε εξήγηση και θα κρατήσω και το μόντεμ! Και θα περάσω και από εκεί μια βόλτα να τους τα πω από κοντά... :punch:

bytelord
12-02-07, 09:45
Καλημέρα,

Εγώ με αίτηση στις 29Δεκ ενεργοποιήθηκε το κύκλωμα 1/2. Χαρούμενος ... πάω να συνδεθώ ... PPPoE Error... Τηλεφωνό στη HOL όπου τους φαίνοταν περίεργο το σφάλμα ... το βράδυ όμως συνδέθηκε ... από τότε έχει κοπεί άλλες δύο φορές η συνδεσή μου!! με το ίδιο σφάλμα ... τώρα από την Παρασκευή το Βράδυ πάλι το ίδιο πρόβλημα ... εκεί που σέρφαρα ... πέφτει η ταχύτητα στο ελεινό ...κάνω restart το fritz ... PPPoE error...:hmm:

Άρα ... και να σας ενεγοποιηθεί το κύκλωμα δεν σημαίνει ... ότι δεν θα ξανακοπεί!!!

Είμαι Γαλάτσι με HOL στα 4mbit.

Νίκος

Tem
12-02-07, 09:59
το PPPoE Error δεν είναι καθόλου περίεργο . Ειδικα αν δεν είναι έτοιμη η γραμμή είναι απόλυτα φυσιολογικό

bytelord
12-02-07, 12:16
Το γνωρίζω. Το θέμα είναι αφού το έχουν φτιάξει το κύκλωμα και δούλευα κανονικά ... πως γίνεται να κόβεται συνέχεια με PPPoE error. ...

Μήπως αυτό θα συμβαίνει συνέχεια;;

jar76
12-02-07, 12:35
Το γνωρίζω. Το θέμα είναι αφού το έχουν φτιάξει το κύκλωμα και δούλευα κανονικά ... πως γίνεται να κόβεται συνέχεια με PPPoE error. ...

Μήπως αυτό θα συμβαίνει συνέχεια;;
Πότε σου κόπηκε το Internet; Σε ρωτάω γιατί κι εγώ μένω Γαλάτσι και μου κόπηκε το Σάββατο το μεσημέρι (PPPoE error). Πήρα τηλέφωνο και τους τα έχωσα και ύστερα από 3-4 ώρες έφτιαξε.

Tem
12-02-07, 12:36
μήπως έχουν καεί τίποτα πόρτες πάλι ?

the swadow
12-02-07, 12:40
Σε μενα με καλεσανε και με ενημερωσανε οτι η γραμμη μου ειναι ετοιμη!την προηγουμενη Δευτερα
και απο τοτε οχι μονο δεν εχω συνδεθει αλλα δεν συχρονιζε σωστα η γραμμη( αλλοτε στα 8 αλλοτε στα 4) εχω ζητησει 8μβιτ!!! τελικα μου ειπανε θα το κοιταξουν και το μονο αποτελεσμα εως και μια εβδομαδα μετα απλα να συχρονιζει πλεον σωστα..ναι μεν στα 8μβιτ αλλα δεν μπορω και παλι να συνδεθω με τιποτα εχω κοιταξει και ξανακειταξει τις ρυθμισεις στο φριτζ.αλλα τιποτα!!! τους καλεσα εκ νεου ολο το τα σαβατοκυριακο ..στο τεχνικο τμημα της ΗΟL να μην πω τι κανουνε καλυτερα!!!και μου ειπανε αλλαντι αλλον ο καθενας στην εξυπηρετηση ελεγε τα δικα του δεν ξερουμε,θα φτιαχτει η γραμμη τιε επομενες μερες και τετοια..δεν εχετε ενεργοποιηθει ακομα!!!μα καλα τοτε τι με καλεσανε και μου ειπανε ειναι ετοιμη η γραμμη σου!!????Δεν μπορω να παρω ip με τιποτα!!!!και θα το ξαναδωσουμε στο dslam και τετοια!!!
τι να κανω για πειτε ρε παλικαρια γιατι εχω μια εβδομαδα που ασχολουμαι με την hol και δεν βγαζω ακρη

να πω βεβαια ειμαι σε dslam δικο τους!

Tem
12-02-07, 12:42
Σε μενα με καλεσανε και με ενημερωσανε οτι η γραμμη μου ειναι ετοιμη!την προηγουμενη Δευτερα
και απο τοτε οχι μονο δεν εχω συνδεθει αλλα δεν συχρονιζε σωστα η γραμμη( αλλοτε στα 8 αλλοτε στα 4) εχω ζητησει 8μβιτ!!! τελικα μου ειπανε θα το κοιταξουν και το μονο αποτελεσμα εως και μια εβδομαδα μετα απλα να συχρονιζει πλεον σωστα..ναι μεν στα 8μβιτ αλλα δεν μπορω και παλι να συνδεθω με τιποτα εχω κοιταξει και ξανακειταξει τις ρυθμισεις στο φριτζ.αλλα τιποτα!!! τους καλεσα εκ νεου ολο το τα σαβατοκυριακο ..στο τεχνικο τμημα της ΗΟL να μην πω τι κανουνε καλυτερα!!!και μου ειπανε αλλαντι αλλον ο καθενας στην εξυπηρετηση ελεγε τα δικα του δεν ξερουμε,θα φτιαχτει η γραμμη τιε επομενες μερες και τετοια..δεν εχετε ενεργοποιηθει ακομα!!!μα καλα τοτε τι με καλεσανε και μου ειπανε ειναι ετοιμη η γραμμη σου!!????Δεν μπορω να παρω ip με τιποτα!!!!και θα το ξαναδωσουμε στο dslam και τετοια!!!
τι να κανω για πειτε ρε παλικαρια
σε ποιά περιοχή είσαι ?

jar76
12-02-07, 12:45
Σε μενα με καλεσανε και με ενημερωσανε οτι η γραμμη μου ειναι ετοιμη!την προηγουμενη Δευτερα
και απο τοτε οχι μονο δεν εχω συνδεθει αλλα δεν συχρονιζε σωστα η γραμμη( αλλοτε στα 8 αλλοτε στα 4) εχω ζητησει 8μβιτ!!! τελικα μου ειπανε θα το κοιταξουν και το μονο αποτελεσμα εως και μια εβδομαδα μετα απλα να συχρονιζει πλεον σωστα..ναι μεν στα 8μβιτ αλλα δεν μπορω και παλι να συνδεθω με τιποτα εχω κοιταξει και ξανακειταξει τις ρυθμισεις στο φριτζ.αλλα τιποτα!!! τους καλεσα εκ νεου ολο το τα σαβατοκυριακο ..στο τεχνικο τμημα της ΗΟL να μην πω τι κανουνε καλυτερα!!!και μου ειπανε αλλαντι αλλον ο καθενας στην εξυπηρετηση ελεγε τα δικα του δεν ξερουμε,θα φτιαχτει η γραμμη τιε επομενες μερες και τετοια..δεν εχετε ενεργοποιηθει ακομα!!!μα καλα τοτε τι με καλεσανε και μου ειπανε ειναι ετοιμη η γραμμη σου!!????Δεν μπορω να παρω ip με τιποτα!!!!και θα το ξαναδωσουμε στο dslam και τετοια!!!
τι να κανω για πειτε ρε παλικαρια
Στο tools.hol.gr λέει ότι ενεργοποιήθηκες? Όχι ότι είναι και ιδιαίτερα αξιόπιστο αλλά είναι κάτι. Αν και εκεί λέει ότι ενεργοποιήθηκες πάρε τηλέφωνο και γκάζωσέ τους! Αλλιώς δε θα βγάλεις άκρη.

the swadow
12-02-07, 12:46
αργυρουπολη...

the swadow
12-02-07, 12:49
Στο tools.hol.gr δεν λεει κατι ακομα.Αυτοι με πηρανε τηλ και μου ειπανε οτι ειναι ετοιμη η γραμμη !

jar76
12-02-07, 12:53
Στο tools.hol.gr δεν λεει κατι ακομα.Αυτοι με πηρανε τηλ και μου ειπανε οτι ειναι ετοιμη η γραμμη !
Πάρε τηλέφωνο και χώστα τους! Μόνο αν φωνάξεις μπορεί να βγάλεις άκρη!

the swadow
12-02-07, 13:00
Πάρε τηλέφωνο και χώστα τους! Μόνο αν φωνάξεις μπορεί να βγάλεις άκρη!

αυτο εκανα ολο το σαββατοκυριακο και τους απειλησα με μηνυσεις,εξωδικα και καταγγελιες στην ΕΕΤ αλλα ο υπαλληλος που τα ακουγε νομιζω πως απο το ενα αυτι εμπενε και απο το αλλο εβγεναν....:whistle:

jar76
12-02-07, 13:06
αυτο εκανα ολο το σαββατοκυριακο και τους απειλησα με μηνυσεις,εξωδικα και καταγγελιες στην ΕΕΤ αλλα ο υπαλληλος που τα ακουγε νομιζω πως απο το ενα αυτι εμπενε και απο το αλλο εβγεναν....:whistle:
Πρέπει να πιέσεις κι άλλο! Δεν έχεις να χάσεις κάτι! Ζήτα να μιλήσεις με τον προϊστάμενο του support και πες το πρόβλημά σου.

Tem
12-02-07, 13:19
καιρός είναι επιτέλους να αναλάβουν τις ευθύνες τους κάποιοι εκεί στην HOL

tolisp
12-02-07, 13:39
Αν ρήξεις μια ματια στο forum θα δεις ότι είχα ΑΚΡΙΒΏΣ την ίδια ιστορία!
Με ενημέρωσαν ότι "ολοκληρώθηκε η ενεργοποίηση" και μετά "βλάβη" που "δεν ήξεραν ποτε θα διορθωθεί"...
Μια βδομάδα μετά που μου έλεγε ο καθένας το μακρύ και το κοντό του έκανα καταγγελία στην ΕΕΤΤ και όλα έφτιαξαν ως διά μαγείας σε λιγότερο από 24 ώρες
Παρεπιπτόντως μην καλείς τεχνική υποστήριξη Σαββατοκύριακο... έχουν "ψωνίσει" τηλεφωνητές (γιατί τεχνικοί ΔΕΝ είναι) από το ίδιο μαγαζί που ψωνίζει και το τμήμα πωλήσεων :P

oxyd
12-02-07, 15:48
Με βρισιές, απειλές και φωνές δεν κάνετε τίποτα. Πρέπει να στείλετε ΦΑΞ. Μόνο οι γραπτές επιστολές έχουν κάποιο νομικό βάρος (έστω φαξ). Ότι και να λέτε στα τηλέφωνα πάει καπνός.

the swadow
13-02-07, 23:55
τιποτα παιδια ΑΥΡΙΟ πρωι πρωι τους καταγγελω στην ΕΤΤ.μηπως και βρω τo δικιο μου..

Tem
14-02-07, 00:25
τιποτα παιδια ΑΥΡΙΟ πρωι πρωι τους καταγγελω στην ΕΤΤ.μηπως και βρω τo δικιο μου..
σίγουρα κάποια πατάτα έχουν κάνει αν δεν έχει καεί η πόρτα . Καλύτερα να επιμείνεις

the swadow
14-02-07, 14:09
τιποτα εχτες το βραδυ αργα, τελικα που μιλησα με καποιον τεχνικο στην hol μου ειπε οτι θα φτιαχτει σημερα και οτι θα με καλεσουν (για να δουμε) αφου τελειωσει το ζητημα σημερα...το προβλημα λεει ειναι οτι μολις γυρισουν την πορτα αν καταλαβα καλα σε dsl2 στην γραμη μου δεν συχρονιζει σωστα στα 8mbs ,ενω λεει οτι μολις γυρισουν την γραμμη σε dsl 1 συχρονιζει σωστα και περνει και ip!!!
αυτα ολα λενε οτι το προηγουμενο σαββατο τα δοκιμασανε εμενα κανεις ομως δεν με ενημερωσε...ηθελα να ηξερα μια εβδομαδα που δεν μπορω να συνδεθω και υποτιθεται ειναι ενεργοποιημενη η γραμμη οπως μου ειπαν τι κανουν???ενημερωνω πως απο το σαββατο βλεπω σωστο συχρονισμο!στα 8μβιτ .....αλλα το pppoe error παραμενει.....help me!!!

Camel_xp
15-02-07, 00:03
Και εγω το ιδιο προβλημα εχω . PPPoE error σε 8mbit γραμμή (Π.Φαληρο).
Απο Σαββατο στις 13:00 . Exω μιλήσει 5 φορες με Τεχνικό τμήμα , μετα με καλεσε τεχνικος που παρακολουθει το θεμα στο DSLAM , αλλα τίποτα. Απ'οτι κατάλαβα και οι ιδιοι δεν πρέπει να γνωρίζουν που οφείλεται το πρόβλημα , αλλιώς θα το είχαν ήδη φτιάξει .
Τι άλλο μπορώ να κάνω εκτός από υπομονή ; Μάλλον τίποτα ........

npoulis
15-02-07, 00:36
CROSS POST (γιατι εχει σχεση και με αυτο το topic)

Παιδες οι τυποι ειναι απαραδεκτοι, οταν φτανει ενας router στο σημειο να προσπαθει να κλεισει PPPoE ή PPPoA connection σημαινει οτι εισαι στην πηγη να πιεις νερό. 10 μέρες για να πανε απο το DSLAM στο εσωτερικο LAN τους ειναι δηλαδη ξεφτιλα. Ουσιαστικα ειναι μια softwερικη ρύθμιση που απομενη να κανουν και να ενεργοποιησουν την ρημαδα την συνδρομή. ΜΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΝΟΥΝ? Εχουν καταντησει γελοιοι, μου λενε οτι φταιει ο ΟΤΕ μερικοι τεχνικοι, "μα ειστε καλα?" λεω αφου ειναι δικο σας κυκλωμα. Δηλαδη ποση κοροιδία. Αυριο το πρωι θα απαιτησω μεχρι αυριο το βραδυ να εχω συνδεση αλλιως να τα μαζεψουν και να τα βαλουν εκει που ξερουν. 16 χρονια στην πληροφορικη ειμαι και καταλαβαινω και την κοροιδια και την αδιαφορια και το να σε θεωρουν δεδομενο - μια και ειμαι 6 χρονια πελατης. Αυτο ειναι το ευχαριστω τους? Ας παρουν το γερμανοκουτο τους και να το δωσουν σε κανενα αλλο κοροιδο. Αντε πια...
Παρτε το και θα φατε και καταγγελια σε ΕΕΤΤ. Α να χαθητε.

@ ADSLgr.com All rights reserved.