PDA

Επιστροφή στο Forum : Μετάβαση σε wind - εντυπώσεις



dark0r
10-07-13, 18:48
Επειδή πολλές φορές και εγώ έχω διαβάσει και ακούσει μόνο τα κακά και ειδικά για την wind είπα να γράψω και εγώ για την εμπειρία μου ως τώρα.
Τσίμπησα το Μ πακέτο και η γραμμή ενεργοποιήθηκε 2/7. Από τη πρώτη στιγμή κλείδωνα στα 300kb!!! Μετά τα πρώτα κλασικά τηλέφωνα την πρώτη μέρα που μου είπαν να δοκιμάσω χωρίς άλλες συσκευές κτλπ και αφού με ενημέρωσαν ότι το πρόβλημα πρέπει να ήταν σπίτι μου όπως το μετρούσαν, ήρθε τεχνικός τους, ημέρα Σάββατο ( !! ) μέτρησε πάνω κάτω τα πάντα όλα (το πρόβλημα ήταν στην γραμμή που είχε δώσει ο ΟΤΕ απλά φαινόταν κοντά στο σπίτι μου). Δευτέρα μεσημέρι που γύρισα από την δουλεία η βλάβη είχε αποκατασταθεί. Ενδιάμεσα όλες αυτές τις μέρες με είχαν καλέσει και οι ίδιοι αρκετές φορές (όχι όπως οι άλλες εταιρίες που τους κυνηγάς εσύ ). Γενικά θέλω να δηλώσω απόλυτα ικανοποιημένος από την όλη εξυπηρέτηση ( σε σύγκριση με άλλες εταιρίες που έχω δοκιμάσει ).
extra bonus : η γραμμή μου κλειδώνει στα 9, ενώ στην ίδια πολυκατοικία με Hol kai ote κλειδώνουν στα 6 .

nautilus7
12-07-13, 20:43
Σε ποια περιοχή είσαι;

body125z
12-07-13, 21:26
Λογική η διαφορά στο κλείδωμα μεταξύ wind με hol k ote λόγω του χαμηλού snr που δίνουν στη πρώτη.

dark0r
13-07-13, 10:34
πλατεία μαρούδα, πατρα. δεν ήξερα ότι υπάρχει διαφορά snr

@ ADSLgr.com All rights reserved.