PDA

Επιστροφή στο Forum : Θερμή παράκληση!



NeK
13-04-03, 09:15
Καλημέρα σε όλους,

Λοιπόν βλέπουμε όλοι μας ότι τα παράπονά μας έχουν εισακουστεί πολύ μακρυά και γενικά ακουγόμαστε.

Θα παρακαλούσα λοιπόν τους χρήστες όλους να ελλατώσουν λίγο τους τόνους γενικότερα, να μην γράφουν ό,τι θέλουν, ΝΑ ΜΗΝ ΘΙΓΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑΝ και να σταματήσουν να γράφουν σχόλια τα οποία παραπέμπουν σε δυσφήμηση οποιουδήποτε.

Ότι θέλετε να πείτε αρκεί να είναι με επιχειρήματα και σε χαμηλούς τόνους.

Ειδαλλώς θα λογοκρίνωντε αυτομάτως!

Αυτό όχι τίποτε άλλο αλλά για να μην γινόμαστε κουραστικοί και να μην δώσουμε απολύτως κανένα δικαίωμα σε απολύτως ΚΑΝΕΝΑΝ.

Ελπίζω να είμουν σαφης. :)

Γιάννης.

JediMasterMANIAC
13-04-03, 13:32
ko boss!!! :P sorry an eipa tipota kako.. sin8ws ta pernw merikes fores... :)

st0rmrd
13-04-03, 15:34
synh8ws, otan ginontai tetoies 8ermes paraklhseis (xairetismoi, esperinoi klp.) eimai ki egw kapou anamesa stous 8ytes...

pws mou 3efyge, den 3erw... :twisted:

PS. empire is right, oxi giati twra thn eidame kapws kai epeidh mas blepei kosmos prepei na exoume "image", alla giati twra pou exoume fwnh, prepei na apokthsoume kai thn ey8ynh tou na exeis fwnh...

otan eimastan emeis ki emeis, den etrexe katalabainomastan, san na ta leme filarakia mesa se ena spiti, den mporei kaneis na mas pei ti 8a leme kai ti oxi... alla otan bgainoume "stous dromous" kai kanoume fasaria, tote osoi akoune thn fwnh mas exoun dikaiwma na ekferoun apopsh gia ta legomena mas, kai an 8eloume na exoume apoixhsh prepei na kanoume olous autous pou twra mas akoune na er8oun mazi mas, oxi na mas apostrefontai

ligo kai ftasame, guys, mhn kwlosoume twra kai kyriws mh diaspastoume

mechdim
14-04-03, 02:11
File empire mallon anaferesai kai se emena. Alla dhladh ton peirakse ton sgeor pou tou thn eipa? Allwste to fainomeno auto me ta idia post exei paraginei. Twra oso afora ton xarakthrismo mou gia to ram, den pisteuw na mas mynhsei? Kata ta alla den exw kanena parapono apo sena

NeK
14-04-03, 02:20
File empire mallon anaferesai kai se emena. Alla dhladh ton peirakse ton sgeor pou tou thn eipa? Allwste to fainomeno auto me ta idia post exei paraginei. Twra oso afora ton xarakthrismo mou gia to ram, den pisteuw na mas mynhsei? Kata ta alla den exw kanena parapono apo sena

Oxi oxi oxi! kamia sxesh oute kan den xerw an eipate tipota me ton sgeor.

Auta pou parakalesa ta eipa gia NA PROLABW mhn ginei tipota GENIKOTERA.

Kai oxi mhn anyshxeis den ennow gia toso ashmanta pragmata (ram) :)

Giannhs.

mechdim
14-04-03, 14:53
Telika empire tha to baloume ekeino to post sxetika me to ram? Kane thn arxh pou sai kai admin edw pera

MOYSYS
10-11-03, 07:46
Θέλω να με σβήσετε μην κάνετε κόπο ,για οτιδήποτε ,προτείνετε από ολίγα δυστυχώς άτομα με ευαισθησία .
Όχι φίλε μου είναι σαν τα CB , τα ξέρεις που ο καθένας πιάνει το μικρόφωνο και βρίζει όποιων γουστάρει.
Αν μπορώ να σβηστό μόνος μου πες μου. ειδάλλως πώς γίνετε ..
Να καθαρίσει το όνομα μου.
Μπορείς να το αναλάβεις εσύ
Και πάλη σε ευχαριστώ
μωυσησ

PALADIN
10-11-03, 09:24
ρε eMPiRe,

τι ήθελες καί μίλαγες, τώρα μπλέξαμε χειρότερα.

ο καθένας πίανεται από αυτά που είπε σε κάποιον άλλον καί ίσως εσύ να αναφέρεσε σ'αύτον. Πελαγώσαμε.
LOL

ή μήπως αναφέρεσαι σεμένα που την λέω στον οτε για το overbooking; LOL*2

JediMasterMANIAC
10-11-03, 21:53
ρε eMPiRe,

τι ήθελες καί μίλαγες, τώρα μπλέξαμε χειρότερα.

ο καθένας πίανεται από αυτά που είπε σε κάποιον άλλον καί ίσως εσύ να αναφέρεσε σ'αύτον. Πελαγώσαμε.
LOL

ή μήπως αναφέρεσαι σεμένα που την λέω στον οτε για το overbooking; LOL*2
και καλα του κανεις του ΠΟ*ΣΤΗ! :D

ikonsgr
17-12-03, 19:38
Αν επιτρέπεις μία παράκληση κι'απο μένα: τι θα γίνει μ'αυτα τα greeklish επιτέλους ρε παιδιά? Αν δυσκολευεσται τόσο να γράψετε ελληνικά και δεν είστε διατεθημένοι να προσπαθήσετε ειλικρινά θα προτιμούσα να γράφετε αγγλικα κατευθείαν (με λατινικους χαρακτήρες 8) ) θα σας καταλάβαινα πολυ ποιο έυκολα και γρήγορα.. Πάντως χώρις παρεξήγηση προς τον κ. admin σε 2-3 άλλα forum που ξέρω δεν σου επιτρέπουν να γράφεις greeklish και μάλιστα αν το κάνεις σου τραβάν τ'αυτί... 8) Συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός αλλά πως σας φαίνεται το "χελοου εβριμποντι , αι χεβ ε προμπλεμ γουιθ μαϊ εϊντιεσελ κονεξιον εντ αϊντ λαϊκ σαμ χελπ.." !!! :D E όσο αστείο αλλά και κουραστικό να το καταλάβεις φαίνεται αυτό αλλο τόσο είναι και το άλλο...!!

idleboneZ
17-12-03, 20:02
ego pantos grafo me latinikoys xarakthres..kai to kano giati exo agglika xp kai edo kai sto grafeio kai giati etsi exo shni8isei..

Oso giayto poy les, jero oti sto pctech.gr epitrepoyne mono ellinikoys xarakthres..
As apofasisei o empire kai oi mods..
ego pantos leo oxi sthn xoynta!!! :mrgreen: :mrgreen:

ikonsgr
18-12-03, 06:24
κι εγω έχω agglika χP και γράφω ελληνικά κανονικότατα. Όσο για τη χούντα που λες η νοοτροπία του "βγάλτε τα μάτια σας γιατί εγω έτσι εχω συνηθήσει" τί ειναι?

psyxakias
18-12-03, 07:23
Βρε παιδιά μια ανακοίνωση έκανε ο eMPiRe, μην το παίρνετε προσωπικά :)

Δηλαδή αν έμπαινε η χήρα του Λαζόπουλου (Δέκα Μηκροί Μήτσοι) ξέρετε τι θα έλεγε;

'Αν ανακαλυυυυυψω ότι ο eMPiRe αναφέρεται σε μεεεενα.... ΘΑ ΠΕΘΘΑΑΑΑΝΩ!!!'

Χεχεχεχεχεχεχεχ :mrgreen:

Cafeeine
19-12-03, 17:52
Ρε παληκάρια, εκτός των άλλων η δήλωση εκείνη του Εμπαηρ, έγινε σε εποχή πριν έρθει η dsl, που όλοι ήμασταν αγχωμενοι, και τσαντσμένοι και τα χώναμε αγρια και ανεξαιρέτως (Ψάξτε να δείτε τα ποστ της εποχής πριν τον Απρίλη)
Μην πιάνεστε απο κουβεντες και μην είστε τόσο ευθικτοι πια.
Α, και thread για τα ελληνικά υπάρχει και είναι εδώ. (http://www.adslgr.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=44871#44871)

Axilleass
19-12-03, 20:29
ikonsgr Σωστος..

Σχετικά με τα greeklish.

Αν και σε πολλους ισως κακοφανει ή καπως ακραια θεση μου.. Η λυση ειναι απλη..
Προσπερναμε το ποστ που ειναι γραμμενο σε greeklish και διαβαζουμε το επομενο !

Ετσι δεν βγαζουμε τα ματακια μας και δεν ξεχναμε την λιγη ορθογραφια που ξερουμε, ουτε κουραζουμε -το ηδη κουραμενο- μυαλουδακι μας προσπαθωντας να καταλαβουμε τι εννοει ο καθενας που γραφει οπως γουσταρει με την δικαιολογια "etsi exo shni8isei"

Μηπως να βολταρω κι εγω στα φορουμ του εξωτερικου, και να γραφω Αγγλικα με Ελληνικους χαρακτιρες ?? :) Μα γιατι γελατε ?? ετσι εχω συνηθησει..! και στο κατω-κατω θα προωθω και το αλφαβητο της πατριδας μου.. :wink:

Το θεμα εχει παααρα πολλες προεκτασεις τις οποιες θεωρω περιττο να αναφερω μια και πιστευω οτι ολοι μας τις ξερουμε, οπως ξερουμε και τον σωστο τροπο εκφρασης και γραφης. Απλα αδιαφορουμε.

Υ.Γ.1 Για τις λεξεις "Πατριδα" και "σωστο", οσοι δεν τις γνωριζουν, μπορουν να συμβουλευτουν κανενα λεξικο..

Υ.Γ.2 Ξερω τα παιδια που εχουν το pctech.. και δεν τα κοβω καθολου για χουντικους ! :) :) Αλλωστε τι το πιο δημοκριατικο απο το δημιουργεις ενα φορουμ. Απλα σε ολα τα πραγματα υπαρχουν καποιοι κανονες καλης συμπεριφορας..

(οχι δεν ειμαι παντα τοσο κακος και γκρινιαρης :) απλα αυτο ποστ βγηκε ετσι... )
Συγνωμη.. Οσο μεγαλωνει κανεις γινεται παραξενος... :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.