PDA

Επιστροφή στο Forum : Λίγη βοήθεια



jimmy_s
02-02-07, 23:11
Λοιπόν..
Έχω ένα πρόβλημα. Δεν συγρονίζεται το modem μου! Έχω το Crypto F200(από πακέτο της Forthnet).
Η συνδρομή μου έχει λήξει εδώ και καιρό. Υπάρχει περίπτωση να έκλεισε η γραμμη του DSL?
Μπορώ να δω κάπου αν είναι ενεργοποιημένη?
Συγνώμη αν έγραψα σε λάθος topic.

koukou
02-02-07, 23:37
Λοιπόν..
Έχω ένα πρόβλημα. Δεν συγρονίζεται το modem μου! Έχω το Crypto F200(από πακέτο της Forthnet).
Η συνδρομή μου έχει λήξει εδώ και καιρό. Υπάρχει περίπτωση να έκλεισε η γραμμη του DSL?
Μπορώ να δω κάπου αν είναι ενεργοποιημένη?
Συγνώμη αν έγραψα σε λάθος topic.

εχει λήξει η συνδρομή σου?
τι εννοεις ακριβώς?
Εμένα λογικό μου φένετε αφού έχει λήξει!
Αν έδινες περισσότερες λεπτομέρειες!

jimmy_s
03-02-07, 00:33
εχει λήξει η συνδρομή σου?
τι εννοεις ακριβώς?
Εμένα λογικό μου φένετε αφού έχει λήξει!
Αν έδινες περισσότερες λεπτομέρειες!

Λοιπόν..είχα ένα πακέτο 6 μήνες από forthnet εληξε, μετα 2 μήνες από την altec και όταν τελείωσε δεν ανανέωσα.
Είναι λογικό να μην κανει συγχρονισμό?

geobest99
03-02-07, 00:45
Λοιπόν..είχα ένα πακέτο 6 μήνες από forthnet εληξε, μετα 2 μήνες από την altec και όταν τελείωσε δεν ανανέωσα.
Είναι λογικό να μην κανει συγχρονισμό?

Αν καταλαβαίνω καλά και τα δύο πακέτα ήταν γραμμή και Providing , αν είναι ετσι καλά κανει και δεν συνχρονίζει.

αν τώρα η γραμμή ειναι στο ονομα σου στον Ο.Τ.Ε. και τα πακέτα ήταν απλό Providing τότε θα έπρεπε να συνχρονίζει !!!

Δώσε μας ακριβείς πληροφορίες για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε και να σου απαντάμε χωρίς ΑΝ. :oneup:

koukou
03-02-07, 01:24
H γραμμή απο που ήταν?

jimmy_s
03-02-07, 12:37
Στο πακέτο της forthnet (3+3 μήνες) λογικά ήταν κ γραμμή και providing. Μετά νομίζω ήταν απλό Providing. Είχα 2 μήνες δώρο από ένα περιοδικό.
Δεν ξέρω αν η γραμή είναι στο ονομα μου στον Ο.Τ.Ε...
Μπορώ να το δω κάπου αυτο?

ardi21
03-02-07, 21:15
Ετσι οπως το λες εμενα μου φαινεται λογικο να μην συγχρονιζει

Εχει κοπει και η συνδεση και η γραμμη

@ ADSLgr.com All rights reserved.