PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενοχλητικές κλήσεις



stefanos90
26-07-13, 11:42
Εδώ και 3-4 μέρες γίνεται αυτό το πράγμα, τηλεφωνικό spam!
γύρω στις 11 κάθε πρωί με παίρνουν τηλέφωνο απο την forthnet και προσπαθούν να μου προσφέρουν διάφορα πακέτα.

Λέω στους τηλεφωνητές τους οτι δεν θέλω κάποιο και οτι θέλω να σταματήσουν να με παίρνουν τηλέφωνο και αυτοί μου απαντάνε οτι αααχ συγγνώμη δεν το ξέραμε.
Πριν έναν μήνα είχα πάρει στα κεντρικά και τους είπα μη με παίρνετε και σταμάτησαν αλλα τώρα ξανάρχισαν πάλι.

Θέλω να σβήσουν τελείως τα στοιχεία μου απο την εταιρία τους.Έχω αλλάξει και διεύθυνση και αυτοί συνεχίζουν να στέλνουν εκει γράμματα.
Τι μπορεί να γίνει στην περίπτωση αυτή?

blkik
01-08-13, 10:38
Κανε μια καταγγελία εδω
http://www.dpa.gr/portal/page?_pageid=33,15510&_dad=portal&_schema=PORTAL

Dr_power
01-08-13, 16:50
Κάνε μια αιτηση στον πάροχο που εισαι για να μπεις στο μητρωο, και δεν θα σε ξαναενοχλησει κανεις.

FSHOPAXD
03-08-13, 18:33
Πανε σε ένα κατάστημα και ζήτησε το , υπάρχει διαδικασία.

PGouv
06-08-13, 01:18
πες τους να παρουν εμενα ,προσπαθω εβδομαδες να βρω πωλητη , ουτε απο το forthnet shop δε μου το καναν λεει απο τηλεφωνο

pavlito
06-08-13, 12:42
πες τους να παρουν εμενα ,προσπαθω εβδομαδες να βρω πωλητη , ουτε απο το forthnet shop δε μου το καναν λεει απο τηλεφωνο
ένας φίλος μου που έιχε το ίδιο πρόβλημα με σένα πήγε σε ένα κατάστημα forthnet και λύθηκε άμεσα το πρόβλημα του χωρίς ταλαιπωρία

PGouv
07-08-13, 04:40
ένας φίλος μου που έιχε το ίδιο πρόβλημα με σένα πήγε σε ένα κατάστημα forthnet και λύθηκε άμεσα το πρόβλημα του χωρίς ταλαιπωρία

και εγω σε καταστημα πηγα αλλα επειδη ειχε πολυ δουλεια μου ειπε πως τηλεφωνικα πρεπει να το κανω

sotiros
07-08-13, 18:09
οτι και να θελεις ,εκτος απο αγορα υλικου/συνδρομης/πληρωμης ,στο καταστημα σου λενε παρε τηλεφωνο .Καρατσεκαρισμενο σε καταστηματα 4νετ στη Νεα Σμυρνη και στο Συνταγμα .

@ ADSLgr.com All rights reserved.