PDA

Επιστροφή στο Forum : Τηλέφωνα οτε



Replayx
29-07-13, 00:28
Καλησπέρα, θελω να με διαφωτήσετε λιγο. εχω απο σημερα το πρωι προβλημα με το dsl μου .ξαφνικα επεσε το dsl και το internet μαζι. πηρα δηλωσα βλαβη και μου λενε δεν μπορουμε ουτε μετρηση λεει να κανουμε γιατι δεν συνγχρωνιζεται . δοκιμασα εβαλα ενα αλλο ρουτερ...τα ιδια και παλι . με περνουν μετα απο καποιες ωρες ..μου λενε τα ιδια και οτι θα στειλουμε λεει το αιτημα στο συνεργειο και με καλεσαν απο ενα σταθερο νουμερο το οποιο πηγα να το παρω πανω απο 30 φορες παλι και ηταν παντα κατελειμενο....Υπαρχει καποιος να μου πει καποιο τηλεφωνο του οτε τεχνικου τμηματος εκτοσ του 13888 , γιατι εχω απευδυσει ειλικρινα .πραγματικα κρατιεμαι να μην τους βρισω[ οχι οτι θα κερδιζα και τπτ ] .και το χειροτερο ειναι οτι δεν μπορω να κανω και την δουλεια μου. αν γνωριζει καποιοσ ας με βοηθησει



ευχαριστω

DJG
29-07-13, 00:59
Νομίζω ότι με τους τεχνικους εσύ δεν μπορείς να μιλήσεις. Μόνο με το 13888 και μεταβιβάζει αυτό τα αιτηματα για λογαριασμό του πελατη.

emeliss
29-07-13, 16:27
Να σε διαφωτίσουμε. Αν υπάρχει βλάβη μπορεί να κάνει 2 μέρες να φτιαχθεί. Αυτός είναι ένας πολύ λογικός χρόνος. Το τηλέφωνο επικοινωνίας ειναι το 13888 και μόνο.
Αν χρειάζεσαι για την εργασία σου οπωσδήποτε Internet καθημερινά θα πρέπει να μεριμνήσεις για backup κύκλωμα, όπως πχ μέσω 3G.

body125z
29-07-13, 21:18
1. Ψάχνεις μόνος σου στην εκάστοτε περιοχή που βρίσκεσαι και τους ενοχλείς (για το τοπικό τεχνικό τμήμα μιλώ)
2. Παίρνεις στα κεντρικά ζητάς επίμονα κάποιο προιστάμενο να μιλήσεις αφού πιο μπροστά εκφράσεις την αγανάκτησή σου και την επιθυμία σου να διακόψεις τη συνεργασία μαζί τους
3. Πας από το τοπικό τμμήμα ΟΤΕ που ανήκεις και ζητάς να μιλήσεις με προιστάμενο

Όλα αυτά τα επαναλαμβάνεις πολλές φορές μέχρι να γίνει η δουλειά σου.
Παθών και μαθών.

maik
04-08-13, 19:55
Την αγανακτηση μην ξεχασεις μονο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.