PDA

Επιστροφή στο Forum : Rumors... Νέα προωθητική ενέργεια για Conn-X



fiskilis
05-02-07, 16:07
Πηγη * (http://www.freestuff.gr/forums/viewtopic.php?t=26936&sid=3682f07bd360101e6c93c6aef4b8bfe6)


Μια νέα προωθητική ενέργεια θα ξεκινήσει αυτές τις ημέρες και θα διαρκέσει έως και το τέλους Μαρτίου.

Σε αυτήν την προσφορά κάθε νέος χρήστης του Conn-X θα λαμβάνει από το μαγαζί έναν μοναδικό κωδικό που στην συνέχεια θα τον εισάγει στην σελίδα του Conn-X για να δει τι δώρο κέρδισε.

Όλοι θα κερδίζουν και τα δώρα θα είναι αρκετά:
Υπολογιστές Laptops
Υπολογιστές Desktop
MP3 players
PS-2
DVD players
Ψηφιακές φωτογραφικές μηχανές
Συστήματα ήχου Η/Υ, subwoofer
Παιχνίδια για PC ή X-BOX ή PS3
OTE SMART DECT
ANTIVIRUS
USB Beyonce
Και για τους πιο άτυχους... pins conn-x download cards

Ταυτόχρονα όλοι θα μπάινουν στην μεγάλη κλήρωση για ένα Conn-X talk Room που θα περιλαμβάνει ένα πλήρες ηλεκτρονικό εξοπλισμό για ένα δωμάτιο αναψυχής..

Υπολογιστής Desktop
Οθόνη LCD
Σύστημα ήχου Η/Υ, subwoofer
Εκτυπωτής
Ασύρματα ακουστικά
Media Center
OTEDECT
TV tuner
X-BOX ή PS3
I-POD
Παιχνίδια για PC ή X-BOX ή PS3

Μείνετε συντονισμένοι αναμένοντας την επίσημη ανακοίνωση του ΟΤΕ....

NETripper
05-02-07, 16:30
Καλή φάση φίλε μου...

Μ' εμας που "φαγαμε πόρτα"

καί τους παρακαλάμε γονιπετείς* τί γινεται...???

ΔΩΣΤΕ ΠΟΡΤΕΣ ΣΤΟ ΛΑΟ ΡΕΕΕ eleoc :p

:down: :hmm: :down: :down: :down: :down: :down: :down:


*ορθογραφικώς άκυρο.

ΥΓ. Αν 35 χρόνια μετα μαζι με το dsl μου δόσουν και κανα laptop δε νομίζω οτι θα με χαλάσει -αρκει βεβαια να θυμαμαι πως δουλεύουν τα computer μετα απο τοσο καιρο... :lol:

aria
05-02-07, 16:38
Κατ' αρχήν το κείμενο έχει λάθος. Άκου ένα πλήρες ηλεκτρονικό εξοπλισμό . . . :evil:

@ NETripper Είναι: ο γονυπετής, οι γονυπετείς (ωραία, αρχίζουμε και ανησυχούμε για την ορθογραφία, πιάνουν τόπο οι υπογραφές!)

Εμείς που ήδη έχουμε κόνεξ δεν έχει τίποτα;;; Ούτε μια κούπα για καφέ με το λογότυπο του ΟΤΕ επάνω;; (να 'χουμε να σπάμε στο τσακίρ κέφ' . . .)

ssonic
05-02-07, 16:42
Και όλως τυχαίως το 99% των κωδικών θα είναι το super-wow δώρο pins conn-x download cards :rofl:

NETripper
05-02-07, 16:55
@aria : Τώρα αν εσένα σου εδιναν κούπα με logo ΟΤΕ θα την έπαιρνες; (Εγώ πάντως στο "τσακίρ κέφ' . . ." θα την εσπαγα στο κεφάλι του υπάληλα που μου την έφερε :-)

@ssonic : Οχι, θα εμ-πε-ρίεχεται και ενα ποσοστό all night διασκεδαση στα μπουζούκια ολα πληρωμενα αμα φύγεις ΤΩΡΑ απο τον εναλλακτικό και βαλεις connex view (TM) και είσαι καλός πελατης και δε διαμαρτηρεσαι για τις ταχύτητες και δεν κατεβαζεις τορεντς και...και...και παει λεγοντας. :rofl:

aria
05-02-07, 16:59
@aria : Τώρα αν εσένα σου εδιναν κούπα με logo ΟΤΕ θα την έπαιρνες; (Εγώ πάντως στο "τσακίρ κέφ' . . ." θα την εσπαγα στο κεφάλι του υπάληλα που μου την έφερε :-)

:lol: Σωστό κι αυτό, διευκρινίζω άλλωστε ότι είναι ΜΟΝΟ για σπάσιμο! Έχω γεμίσει με κούπες ΒΡ και μου'ρθε συνειρμικά μάλλον . . . :p

NETripper
05-02-07, 17:05
:lol: :respekt:

Mythos
07-02-07, 10:26
:lol: Σωστό κι αυτό, διευκρινίζω άλλωστε ότι είναι ΜΟΝΟ για σπάσιμο! Έχω γεμίσει με κούπες ΒΡ και μου'ρθε συνειρμικά μάλλον . . . :p

Γιατι τι εχουν οι κουπες της ΒΡ? :p:lol:
Εγω εχω κανει μεγαλη συλλογη απο ποτηρια νερου, κρασιου, μπυρας, σαμπανιας και μπωλακια :rofl:


Οσο για το conn-x, εχει ξεκινησει αυτη η προσφορα?? Γιατι λεω ακομη και σημερα να παρω ενα ακομη εξαμηνο (μου τελειωσε το αλλο) και ειναι κριμα να χασω τα δωρακια (ναι νιωθω πολυ τυχερος ;)).
Αν ειναι να περιμενω λιγακι :whistle:

NETripper
07-02-07, 15:18
παίζει και δεν παίζει... δές ---> http://www.conn-x.gr/talkroom/ :hmm:
πάντως πολύ μυστικότητα βλέπω..
WTF ιζ πλέηνγκ χίαρ ???
μπορέι να ετοιμάζονται ακόμα... Ιδωμεν!

EvilHawk
16-02-07, 17:04
Μπορείτε να βρείτε το επίσημο δελτίο τύπου εδώ: http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=77923

@ ADSLgr.com All rights reserved.