PDA

Επιστροφή στο Forum : 4μηνες free...μετα τι?



Metallas
06-02-07, 21:16
εχω on dsl kit(ειναι η χριστουγεννιάτικη προσφορα)και δηλωσα οτι δ θελω 12 δευσμευση....και ετσι λογικα θα εχω 2μηνες και + 2μηνες free...τι κανω ομως οταν τελειωσουν οι 4μηνες δλδ τι πρεπει να κανω για να σταματησει η συνδεση μ?πρεπει να κανω μαι δήλωση?και υπαρχει περιπτωση να πληρωσω τπτ(ελπιζω να μην γινει τπτ ολα ειναι free)

εχω 768 και κατεβαζω το πρωι 70(goooooooood)το απογευμα ομως με 35
πως θα μαθω σε ποιο dslam ειμαι????

ευχαριστω!!!!!

haHa
06-02-07, 21:21
Θα πρεπει να κανεις αιτηση για διακοπη , μαλιστα πρεπει να στειλεις την αιτηση 1 μηνα νωριτερα πριν ληξει η συνδορμη σου.
Διαφορετικα θα μπεις σε αοριστου..

Metallas
06-02-07, 21:32
ενας υπαλληλος μ ειπε αυτο.ενας αλλος ειπε οτι θα γινει αυτοματα

alwaysalone
06-02-07, 21:52
Τί θα γίνει αυτόματα? Η διακοπή? Το ondsl kit "ειναι προϊόν αορίστου χρόνου", συμφωνα με το site της otenet, άρα δε γινεται αυτοματα η διακοπή.

Οπως σου ειπε ο/η Haha, περνάς αυτόματα αορίστου και αν θες να το διακοψεις, θα γινει στο τελος του μήνα.

Αλλά γιατί να το κανεις? Η χρηστης thouthou, σε ενα αλλο θεμα εδω, ειπε οτι μαλλον θα γινει προσφορα με 10 ευρω το μηνα. Not bad, ε?

Αν δεν εισαι τραγικά δυσαρεστημένος με τις υπηρεσίες τους, ποιος ο λογος να μπεις ξανα σε ολη αυτην την διαδικασια και να μεινεις για μεεεερες χωρις dsl. Εκτος κι αν δε θες dsl αλλο, oπότε ενταξει.

@ ADSLgr.com All rights reserved.