PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα στη μεταφορά σύνδεσης



yiannis1203
14-09-13, 14:32
Καλησπέρα προσπαθώ να μεταφέρω μια σύνδεση τηλεφώνου και όταν πάω να γίνω μέλος ζητάει κωδικό προσβασης βάζω τα κριτήρια που ζητάει αλλά πάντα λέει ότι είναι λάθος.

derma
14-09-13, 15:05
Επιλεγείς προιοντα&υπηρεσιες μετά σταθερή τηλεφωνία μετά τηλεφωνικές γραμμές μετά επιλεγείς το είδος της μεταφοράς που θέλεις να κάνεις κλικ στην λέξει αγορά μετά κάνεις κλικ εκεί που λέει αρχίστε την παραγγελία σας και εκεί που λέει Αγορά χωρίς εγγραφή πατάς συνεχεία

yiannis1203
14-09-13, 19:23
Ναι αυτό έκανα τελικά και μετά τους πήρα τηλέφωνο να μου πουν σε πόσες μέρες θα έρθει ο τεχνικός και μου είπαν ότι έχουν προβλήματα με το online σύστημα.

yiannis1203
21-09-13, 14:56
Όλα προχώρησαν κανονικά και ήρθε ο τεχνικός πήρα νούμερο έκανε κάποιες ρυθμίσεις έξω από το σπίτι και μου λέει πως σε λίγη ώρα θα έρθει η γραμμή. Πέρασαν 4 ώρες και τίποτα πήρα το 13888 και μου λέει η κοπέλα πως θα κάνουν κάποιες ρυθμίσεις από εκεί και αν δεν δουλέψουν θα αναγγείλει βλάβη και θα έρθει τεχνικός από Δευτέρα. Πήρα σήμερα και έκανα την αναγγελία βλάβης. Δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει. Δεν ξέρω αν βοηθάει αλλά το σπίτι είχε άλλες 2 γραμμές πιό παλιά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.