PDA

Επιστροφή στο Forum : νεα συνδεση hol, τι router δινουν κτλ



magicman
25-09-13, 17:50
καλησπερα, ρχω κανει αιτηση για γραμμη με νουμερο hol. ειναι για νεο καταστημα. ξερει κανεις πιο ρουτερακι δινουν?

ειναι αξιοπιστο? ρωταω γιατι θελω να βαλω πανω εναν δικτυακο εκτυπωτη... ή να επιλεξω κανενα switch?

giorgosk21
25-09-13, 21:31
καλησπερα, ρχω κανει αιτηση για γραμμη με νουμερο hol. ειναι για νεο καταστημα. ξερει κανεις πιο ρουτερακι δινουν?

ειναι αξιοπιστο? ρωταω γιατι θελω να βαλω πανω εναν δικτυακο εκτυπωτη... ή να επιλεξω κανενα switch?

Το CellPipe 7130 δίνουν. Διάβασε εδώ (http://www.adslgr.com/forum/threads/477949-Alcatel-Lucent-CellPipe-7130/page25) εντυπώσεις.

Οι περισσότεροι το κράζουν, εμένα δε μου έχει δημιουργήσει θέμα εως τώρα. Πάνω του, αυτή την στιγμή, πέρα απ' το pc, έχω συνδεμένη μόνο την TV, όλα μια χαρά. Βέβαια δεν έχω χρησιμοποιήσει (παρά ελάχιστες φορές κι αυτές με συσκευή στο 1,5 μέτρο) το wireless του, το οποίο απ' όσα λένε οι άλλοι είναι λίγο ελεεινό...

a.libe
26-09-13, 13:02
εμενα μοα χαρα μου φαινεται το ρουτερακι για το lite που εχω στο σπιτι...και για wifi ικανοποιητικο ειναι...τις λιγες ωρες που ειμαι σπιτι

prometheas
25-10-13, 09:58
Εμένα σήμερα μου φέρανε το ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η108Ν. Νομίζω οτι κάτι ανάλογο έδινε(δίνει) και ο ΟΤΕ ;

Η αίτηση έγινε προχτές. Πάντως μάλλον θα χρησιμοποιήσω ένα Netgear DGN2200 που έχω

Vitruvian78
25-10-13, 14:12
Εμένα σήμερα μου φέρανε το ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η108Ν. Νομίζω οτι κάτι ανάλογο έδινε(δίνει) και ο ΟΤΕ ;

Η αίτηση έγινε προχτές. Πάντως μάλλον θα χρησιμοποιήσω ένα Netgear DGN2200 που έχω

Αυτό κανονικά δεν είναι για vdsl;;

- - - Updated - - -


Το CellPipe 7130 δίνουν. Διάβασε εδώ (http://www.adslgr.com/forum/threads/477949-Alcatel-Lucent-CellPipe-7130/page25) εντυπώσεις.

Οι περισσότεροι το κράζουν, εμένα δε μου έχει δημιουργήσει θέμα εως τώρα. Πάνω του, αυτή την στιγμή, πέρα απ' το pc, έχω συνδεμένη μόνο την TV, όλα μια χαρά. Βέβαια δεν έχω χρησιμοποιήσει (παρά ελάχιστες φορές κι αυτές με συσκευή στο 1,5 μέτρο) το wireless του, το οποίο απ' όσα λένε οι άλλοι είναι λίγο ελεεινό...

Εαν δεν μείνει ευχαριστημενος με το ρουτερ αυτό (αν λάβει αυτό), μπορεί πάντα να ζητήσει αντικατάσταση με το netfaster wlan3 που είναι καλύτερο

prometheas
25-10-13, 14:21
το 108Ν νομιζω ειναι για ADSL, το 168Ν πρέπει να είναι για VDSL.

Πριν λίγο μου ήρθε και μήνυμα για ενεργοποίηση μέσα στην μεθεπόμενη εβδομάδα...

humanious
26-10-13, 13:13
Η προσφορά bonus -5 ευρώ τον μήνα με κάρτα alpha bank, ισχύει ή είναι παπάτζα;

skoupas
26-10-13, 15:22
Αν έχεις πάνω από 1500 πόντους bonus σου αφαιρεί κανονικά από τον επόμενο λογαριασμό 5 ευρώ. Το έχω εγώ και ισχύει.

humanious
28-10-13, 23:52
Αν έχεις πάνω από 1500 πόντους bonus σου αφαιρεί κανονικά από τον επόμενο λογαριασμό 5 ευρώ. Το έχω εγώ και ισχύει.

Απ'οτι βλέπω για παράδειγμα στο double play με απεριόριστα σε διεθνής προορισμούς έχει προσφορά 30 ευρώ.
Επιπλέον στις προσφορές λέει αυτό για τους πόντους και την εξαργύρωση http://www.hol.gr/GR/home/doubleplay/Pages/default.aspx
Δλδ με 30 ευρώ λογαριασμό hol, μαζεύεις κατευθείαν 1500 πόντους, που τους εξαργυρώνεις στον επόμενο λογαριασμό;

@ ADSLgr.com All rights reserved.