PDA

Επιστροφή στο Forum : Αμάν αυτές οι πόρτες !! Από 1η Ιουνίου περιμένω!!



Βασίλης
14-07-04, 10:14
Καλημέρα σε όλους:)
Έκανα αίτηση στο 134 την 1η Ιουνίου . Με ενημέρωσαν πως δεν υπάρχουν διαθέσιμες θύρες ,αλλά δεν θα αργήσουν. Μέχρι σήμερα 14 Ιουλίου , το 134 συνεχίζει να μου λέει το Ίδιο. Σε ερώτησή μου για το που μπορώ να διαμαρτυρηθώ ή να πάρω πληροφορίες για το πότε επιτέλους θα "ανοίξουν" οι περίφημες πόρτες , η απάντηση είναι πως αν θέλω να κάνουν αυτοί ένα χειρόγραφο παράπονο για λογαριασμό μου (που προφανώς ΚΑΝΕΙΣ!!! δεν θα διαβάσει).
Μήπως κάποιος έχει προχωρήσει πιο πάνω και ξέρει κάτι που μπορεί να με βοηθήσει; Εννοώ αν ξέρετε κάποια τηλέφωνα για πληροφορίες ή για διαμαρτυρίες;
Όπως λέει και ο πατέρας μου "αν το μωρό δεν κλάψει ,δεν το βυζαίνει η μάνα του"
Και όσο πιο πολλοί διαμαρτυρηθούν , τόσο πιο πολλές πιθανότητες έχουμε να γίνει κάτι.
Κουράγιο σε όλους μας !!

L.s.k.
14-07-04, 10:28
29/6/04 Εκανα αιτηση στο 134 και με ενημερωσαν πως υπαρχουν 18 ποτρες διαθεσιμες και οτι σε 12 μερες θα ειμαι ΟΚ!
14/7/04 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!! :twisted:

"Όπως λέει και ο πατέρας μου "αν το μωρό δεν κλάψει ,δεν το βυζαίνει η μάνα του" "
ΣΩΣΤΟΣ :lol:

Βασίλης
14-07-04, 11:27
Λοιπόν παιδιά .....
Μετά από επίμονα τηλεφωνήματα σε διάφορα νούμερα ...ΕΝΑ σας λέω..
Η κατάσταση ειναι ΤΡΑΓΙΚΗ !!
Σεπτέμβριο και αν ....δεήσει ο ΠΟΤΕ !!
Είναι πράγματι λυπηρό αυτό που συμβαίνει στην πατρίδα μας .....
Γιαυτό κάναμε σαν τρελλοί που πήραμε το EURO ....
δεν υπάρχει και κάτι άλλο να μας κάνει να χαρούμε ...
Είναι κάποιες φορές που ντρέπομαι που είμαι Έλληνας...και όσο και να θυμώνω όταν μου το λέει ένας ξένος φοβάμαι πως μέσα μου ξέρω πως έχουν δίκιο όταν μας θεωρούν τριτοκοσμικούς...
Λυπάμαι ...........

aesir
14-07-04, 11:33
Βασίλης, Σεπτέμβριο (και αν) θα κάνουν αναβαθμίσεις, και τον ίδιο καιρό θα δώσουν και σε μας που είμαστε σε οπτικές ίνες. Για την ώρα χαλάρα και δέξου την κατάσταση όπως είναι.

euri
14-07-04, 11:40
Εδώ υπήρξαν και υπάρχουν ακόμα άτομα που περίμεναν/περιμένουν μήνες για να βρεθεί κάποια πόρτα...και εσείς διαμαρτύρεστε στον 1,5 μήνα; Κάτσε να διαβάσει ο PReD το πόστ αυτό και θα ακούσετε τα εξ αμάξης :twisted:

Υπομονή παιδιά, μόνο αυτό μπορείς να κάνεις πλέον εδώ στο Ελλαδιστάν.

Βασίλης
14-07-04, 11:54
Λοιπόν !! εχω μιά ιδέα ....
στη σελίδα http://www.primeminister.gr/gr/press_office.asp
αναφέρονται τα εξής¨:
Το Γραφείο Τύπου του Πρωθυπουργού εδρεύει στο Μέγαρο Μαξίμου.

Σκοπός του Γραφείου Τύπου είναι η πληροφόρηση των Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης σχετικά με τις δραστηριότητες του Πρωθυπουργού κ. Κώστα Καραμανλή.

Επίσης, στα καθήκοντα του Γραφείου Τύπου περιλαμβάνεται η παρακολούθηση, μελέτη και ποιοτική ανάλυση των ειδήσεων που δημοσιεύονται ή μεταδίδονται με στόχο την έγκαιρη, πλήρη και έγκυρη ενημέρωση του Πρωθυπουργού και των συνεργατών του.

Διευθυντής του Γραφείου Τύπου του Πρωθυπουργού είναι ο δημοσιογράφος κ. Ιωάννης Ανδριανός.



Επικοινωνήστε με το Γραφείο Τύπου του Πρωθυπουργού.

Στείλτε μας την επιστολή σας στη διεύθυνση:

Ηρώδου Αττικού 19 Μέγαρο Μαξίμου Τ.Κ. 106 – 74 Αθήνα

Με τη σημείωση: Για το Γραφείο Τύπου

ή στείλτε μας e-mail στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση: pressoffice@primeminister.gr


Τι θα λέγατε να ετοιμάσουμε ενα ωραίο email και να το στείλουμε ? και μάλιστα με κοινοποίηση και στα ΜΜΕ?
Μια μαζική αποστολή του ίδιου email θα "ταρακούναγε" ίσως κάποιους !!

aesir
14-07-04, 11:54
euri, Εγώ σε οπτική ινα, περιμένω και μου υπόσχονται από πέρυσι... ασε να μην το συνεχίσουμε...

euri
14-07-04, 12:44
aesir, το ξέρω, και εγώ παραλίγω να την πατήσω. Μας έφερε ο ΟΤΕ στην εταιρεία οπτική ίνα επειδή έχουμε πάρα πολλές συνδέσεις και ήθελαν να περάσουν ΚΑΙ τις γραμμές του DSL. Ευτυχώς που τους πρόλαβα και άφησαν αυτές τις γραμμές απ'έξω...αλλιώς θα έτρεχα ακόμα :evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.