PDA

Επιστροφή στο Forum : SOS ΕΡΩΤΗΣΗ - ΕΠΕΙΓΟΝ!



athosss
10-02-07, 01:47
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

Μήπως ξέρει κανείς αν είναι εφικτό να στάλεί μέσω internet (από κάποιο hacker site) μήνυμα σε κινητό από το νούμερο που θα επιλέξουμε?
Δηλαδή, μπορώ να στείλω εγώ μήνυμα σε κάποιον, αλλά να επιλέξω εγώ ποιός θα φαίνεται ως αποστολέας???
Και αν ναι, υπάρχει κάποιο site να δω? Χρεώνεται ο αποστολέας που επέλεξα? Θα φανεί στον αναλυτικό λογαριασμό του?

Δε ρωτάω για να κάνω λαδιά...Ρωτάω για να δω μήπως μου έχουν κάνει λαδιά...!

Παρακαλώ πολύ, είναι επείγον - αν ξέρει κάτι κάποιος, θα το εκτιμούσα πολύ να μου δώσει πληροφορίες...

Ευχαριστώ πολύ!

jdm
10-02-07, 02:30
να γινει χρεωσει οχι !!!! να φαινεται οτι το εχει στηλει το ταδε νουμερο ,οπου θα εχεις ορισει εσυ στην σελιδα γινοταν (το εχω κανει) και μαλλον θα υπαρχει και θα γινεται και τωρα .
απο εδω το ειχα κανει http://www.clickatell.com/ ( ειχε 10 μηνυματα free)αλλα νομιζω δεν ειμαι και απολυτα σιγουρος το εκοψε

στον αναλυτηκο θα φανει οποιο νουμερο εχεις επιλεξει εσυ να φενεται οτι το εστηλε

johnkall69
10-02-07, 07:17
Είναι εφικτό να γίνει αλλά δεν χρεώνεσαι εσύ σε καμία περίπτωση (είναι ερώτηση αύτη? :p).

Κάνε αναζήτηση στο google τον αριθμό που σου έρχοντε τα sms και ίσως βρείς και το site.

Απο κεί και πέρα μπορείς να τους ενημερώσεις ότι λαμβάνεις υβριστικά κλπ sms και ίσως κάτι κάνουνε..

@ ADSLgr.com All rights reserved.