PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet αποκωδικοποιητες



durutti
22-10-13, 18:29
Εχω ιντερνετ και τηλ απο φορθνετ εδω και καιρο και μετα απο καποια προσφορα που μου εκαναν ειπα να βαλω και τηλεοραση.
Η ερωτηση μου ειναι (και παρακαλω αν δεν το εχω γραψει σε σωστο σημειο παρακαλω να μεταφερθει)
NovaBox HD PVR 865 δυνατοτητα εγγραφης (σκληρος 320?) αλλα θελει επιπλεον χρηματα
NovaBox HD 831 χωρις εγγραφη και με κλειδωμενα τα usb απ οτι ακουσα και εχω δει. Και δωρεαν.

Η εγγραφη θα μου χρειαστει ισως σπανια.

Μπορει να ξεκλειδωθει το usb?
Εχουν καποια αλλη σημαντικη διαφορα ? πχ αν ειναι ξεκλειδωτος ο 1ος και μπορει να παρει κι αλλες καρτες? Η απλα ο σκληρος ειναι η διαφορα τους

billstamaniac
22-10-13, 21:40
Εχω ιντερνετ και τηλ απο φορθνετ εδω και καιρο και μετα απο καποια προσφορα που μου εκαναν ειπα να βαλω και τηλεοραση.
Η ερωτηση μου ειναι (και παρακαλω αν δεν το εχω γραψει σε σωστο σημειο παρακαλω να μεταφερθει)
NovaBox HD PVR 865 δυνατοτητα εγγραφης (σκληρος 320?) αλλα θελει επιπλεον χρηματα
NovaBox HD 831 χωρις εγγραφη και με κλειδωμενα τα usb απ οτι ακουσα και εχω δει. Και δωρεαν.

Η εγγραφη θα μου χρειαστει ισως σπανια.

Μπορει να ξεκλειδωθει το usb?
Εχουν καποια αλλη σημαντικη διαφορα ? πχ αν ειναι ξεκλειδωτος ο 1ος και μπορει να παρει κι αλλες καρτες? Η απλα ο σκληρος ειναι η διαφορα τους

H μόνη διαφορα τους ειναι ο σκληρος οσο αφορα τις δυνατοτητες . Το usb αν δεν το ξεκλειδωσει η νοβα απλα ξεχασε το και δεν νομιζω να το κανει .
Επειδη εχει τυχει να χρησιμοποιησω και τους 2 ο 865 ειναι αρκετα καλυτερος .
Για μενα αν εχεις την οικονομικη δυνατοτητα και εχεις καποιο πακετο cinema η full παρε 865 γιατι σου δινει κ δωρεαν το ondemand

durutti
22-10-13, 22:47
αθλήτικα θα παρω κυριως.. HD μου δινουν ετσι κι αλλιως
δεν ξεκλειδωνει με τιποτα απο εμας ε?
Καλυτερος σε τι αλλο δηλ μπορεις να μου πεις γιατι απο τα χαρακτηριστικα δεν καταλαβαινω?
Αλλη καρτα στον ακριβο μπορει να μπει? Απ οτι ξερω ο φτηνος ειναι κλειδωμενος με την καρτα της νοβα επισης.
Επισης εγγραφη στο σκληρο μπορω να τη μεταφερω στο πισι επισης? Η σε στικ?'Η μενει στο σκληρο?
Τωρα με το οτετv το παιρνω εντελως δοκιμαστικα επειδη εχω χρονια να βαλω συνδρομητικη.

Ασχετο/σχετικο εχει ανακοινωθει ποιος θα δειξει μουντιαλ το καλοκαιρι?

Επισης στη σελιδα λεει 250 καναλια αλλα μετα που μπαινεις να τα δεις βλεπεις τα κλασσικα http://www.forthnet.gr/media/PayTV/Popup_KANALIA/sports_pack_channels.jpg

@ ADSLgr.com All rights reserved.