PDA

Επιστροφή στο Forum : NOVA GO σε 3play (πρωην Christmas Pack) ?



BARKOULETOS
25-10-13, 04:47
Kαλοριζικη η νεα μορφη επικοινωνιας!

Θα ηθελα να ρωτησω αν η εταιρια προτιθεται να δωσει το Nova Go και στους χρηστες του απλου 3play, τουλαχιστον σε αυτους που ηρθαν απο το Christmas Pack. Για μενα ηταν πολυ βολικη υπηρεσια και την ειχα κανονικα στο Christmas, με την αλλαγη σε 3play κοπηκε, παροτι μου λεγατε οτι με την αλλαγη δεν θα αλλαξει κατι απλα θα εχω κινητα με χρεωση σταθερου και δεν θα εκιδιδεται λογαριασμος.

Για εμενα αυτο, οσο ελκυστικα και αν ειναι τα πακετα, ειναι αιτια αλλαγης παροχου με την ληξη συμβολαιου. Kυριως λογω συμπεριφορας της εταιριας αφου θεωρω οτι εξαπατηθηκα, αφου εαν γνωριζα οτι θα κοβοταν το Νοva Go ουδεποτε θα αλλαζα το προγραμμα. Ενω παρα και τις πολλες επικοινωνιες με τεχνικο τμημα και εξυπηρετησης πελατων δεν εγινε τιποτα. Μεχρι και email ηρθε οτι το αιτημα μου εγινε δεκτο αλλα τελικα ακομα δεν μου επιτρεπει να δημιουργησω νεο λογαριασμο, ενω ο παλαιος παραμενει ανενεργος. Και ειναι κριμα η ολη ιστορια γιατι μεχρι τοτε δεν ειχα κανενα παραπονο απο την εταιρια και την συνηστουσα σε γνωστους και φιλους...

Forthnet.Nova.Rep1
25-10-13, 09:57
Καλημέρα BARKOULETOS

στείλτε μας σας παρακαλούμε ένα προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο για να δούμε τι συμβαίνει με το δικό σας θέμα.

Γενικότερα η υπηρεσία NovaGO παρέχεται δωρεάν σε συνδρομητές με υπηρεσία:
Nova 3Play (με Novacinema & Novasports)
Nova 3Play (με Novasports)
Nova 3Play (με Novacinema)
Nova Full Pack
Nova Sports Pack
Nova Cinema Pack

και το περιεχόμενο είναι παρόμοιο με αυτό που βλέπει και στο δορυφορικό του πακέτο. Δηλαδή ο συνδρομητής με υπηρεσία Nova 3Play (με Novasports) δεν θα έχει στη διάθεσή του κανάλια ή βιβλιοθήκη με ταινίες.
Περισσότερες πληροφορίες για την υπηρεσία NovaGO μπορείτε να δείτε εδώ (http://www.forthnet.gr/ServicesDefault.aspx?a_id=6449)

Νίκος, Forthnet support

@ ADSLgr.com All rights reserved.