PDA

Επιστροφή στο Forum : Δράμα - δραματική η κατάσταση



swampthing
14-02-07, 00:03
Έχω connex 1024 και πριν από 1 βδομάδα περίπου οι ταχύτητες περιορίστικαν δραματικά του επιπέδου 256.Μήπως γνωρίζετε άμα γίνεται καμιά αναβάθμιση στη περιοχή της ανατολικής Μακεδονίας γιατί διαβάζω παρόμια posts και από μέλη που βρίσκονται στην Καββάλα και τις Σέρρες. Το να πάρω τηέφωνο στον οτε το βρίσκω τελέιως άσκοπο γιατί ή μ@@ θα μου πούν ή θα μακλωσω μαζί τους και δεν έχω καμία όρεξη.

Ευχαριστώ

grandstyle
14-02-07, 01:14
καλα και αν δεν παρεις τηλ πως περιμενεις να λυθει το προβλημα? αν επαιρναν ολοι τηλ και γκρινιαζανε δεν θα υπηρχαν τοσα προβληματα.. βρισκουν και κανουν ...

leftyx
19-03-07, 15:44
Είχες καμμιά αλλαγή αυτές τις μέρες φίλε;
Εγώ πριν μια εβδομάδα αναβάθμισα τη γραμμή μου απο 768 σε 2048 (ΟΤΕΝΕΤ) και τις πρώτες 2 μέρες δεν είχα αλλαγή στην ταχύτητα. Πήρα την Τρίτη στην ΟΤΕΝΕΤ και δήλωσα βλάβη. Μου είχαν πει ότι θέλει 48 ώρες για να ολοκληρωθεί ο ελεγχος κλπ. Παρασκευή δεν είχε πάλι καμμία αλλαγή. Κατέβαζα με 20-25 όπως και με την 768.
Σάββατο ήμουν εκτος και χτες, Κυριακή βράδυ που γύρισα, έτριβα τα μάτια μου. Κατέβαζα απο rapidshare με 200! 5 πάνω 5 κάτω έπαιζε η ταχύτητα. Σήμερα έτσι πάει πάλι. Έχω βέβαια τη φοβία ότι από τη μια στιγμή στην άλλη θα πέσει πάλι, γιατί έτσι μας έχουν μαθημένους. :P

@ ADSLgr.com All rights reserved.