PDA

Επιστροφή στο Forum : Απαντηση ΟΤΕ για χαμηλες ταχυτητες (Ροδος)



memix
14-02-07, 12:24
Εδω και 10 μερες περιπου το Internet σερνεται .Με 1024 ( Ροδος ) γραμμη παραπανω απο 35-40 δεν μπορουσα να κατεβασω.
Οποτε πηρα τηλεφωνο για να δηλωσω βλαβη γιατι δεν ειναι λογικο τετοιες χαμηλες ταχυτητες.
Και εδω ξεκιναει το γελιο .Εχω connex και στην αρχη πηρα την otenet για να ρωτησω αν υπαρχει προβλημα. Η απαντηση που μου δωσανε ειναι οτι δεν μπορουν να με βοηθησουν γιατι εχω connex ( ασχετο που συνδεομαι και εγω μεσω otenet ) πρεπει να παρω τηλεφωνο στο 124 που ειναι του ΟΤΕ.
Περνω στο 124 και μετα απο 15 λεπτα αναμονης ( 20 λεπτα να πιασω γραμμη) απαντανε τους λεω το προβλημα και η απαντηση που μου δινουν, μετα φυσικα απο το εξεδεικευμενο test που κανουν :lol:( να κατεβασω αρχειο απο το ftp του otenet )ειναι οτι δεν φταινε αυτοι και οτι λογικα ταχυτητες κατω απο 70 σε 1024 γραμμη θεωρειται προβλημα.
Καπου ανακουφιστικα γιατι θεωρησα πως ειναι βλαβη και οχι χαμηλες ταχυτητες λογω φορτωμενων γραμμων.
Οποτε μου ειπαν να παρω της βλαβες του ΟΤΕ και να δηλωσω βλαβη για να το κοιταξουν.
Και η ωραια απαντηση ηρθε σημερα το πρωι 2 μερες μετα αφου δηλωσα βλαβη.
Τους λεω παλι τι παιζεται και η απαντηση ειναι οτι σημερα σε μια γραμμη 1024 ο μεσος ορος download ειναι 40-50ΚΒ .:confused:
Τους λεω οτι δεν ειναι λογικο σε μια γραμμη 1024 να θεωρειται λογικο μια ταχυτητα της ταξεως 40-50 , και ποιος ο λογος να πληρωνω για 1024 και δεν περνω μια πιο αργη γραμμη , και λογικα πιο φτηνη.
Και ερχεται η ωραια απαντηση του "Τωρα για 2-3 ευρω διαφορα λετε , δεν ειναι και τοση μεγαλη και δεν φταιμε εμεις για την ταχυτητα εφοσον θελετε( γενικως για τους χρηστες) φτηνο INTERNET"
Αρα το αποτελεσμα ειναι οτι εμεις φταιμε που θελουμε φτηνο INTERNET:lol:

cpu0
14-02-07, 22:13
Εδω και 10 μερες περιπου το Internet σερνεται .Με 1024 ( Ροδος ) γραμμη παραπανω απο 35-40 δεν μπορουσα να κατεβασω.
Οποτε πηρα τηλεφωνο για να δηλωσω βλαβη γιατι δεν ειναι λογικο τετοιες χαμηλες ταχυτητες.
Και εδω ξεκιναει το γελιο .Εχω connex και στην αρχη πηρα την otenet για να ρωτησω αν υπαρχει προβλημα. Η απαντηση που μου δωσανε ειναι οτι δεν μπορουν να με βοηθησουν γιατι εχω connex ( ασχετο που συνδεομαι και εγω μεσω otenet ) πρεπει να παρω τηλεφωνο στο 124 που ειναι του ΟΤΕ.
Περνω στο 124 και μετα απο 15 λεπτα αναμονης ( 20 λεπτα να πιασω γραμμη) απαντανε τους λεω το προβλημα και η απαντηση που μου δινουν, μετα φυσικα απο το εξεδεικευμενο test που κανουν :lol:( να κατεβασω αρχειο απο το ftp του otenet )ειναι οτι δεν φταινε αυτοι και οτι λογικα ταχυτητες κατω απο 70 σε 1024 γραμμη θεωρειται προβλημα.
Καπου ανακουφιστικα γιατι θεωρησα πως ειναι βλαβη και οχι χαμηλες ταχυτητες λογω φορτωμενων γραμμων.
Οποτε μου ειπαν να παρω της βλαβες του ΟΤΕ και να δηλωσω βλαβη για να το κοιταξουν.
Και η ωραια απαντηση ηρθε σημερα το πρωι 2 μερες μετα αφου δηλωσα βλαβη.
Τους λεω παλι τι παιζεται και η απαντηση ειναι οτι σημερα σε μια γραμμη 1024 ο μεσος ορος download ειναι 40-50ΚΒ .:confused:
Τους λεω οτι δεν ειναι λογικο σε μια γραμμη 1024 να θεωρειται λογικο μια ταχυτητα της ταξεως 40-50 , και ποιος ο λογος να πληρωνω για 1024 και δεν περνω μια πιο αργη γραμμη , και λογικα πιο φτηνη.
Και ερχεται η ωραια απαντηση του "Τωρα για 2-3 ευρω διαφορα λετε , δεν ειναι και τοση μεγαλη και δεν φταιμε εμεις για την ταχυτητα εφοσον θελετε( γενικως για τους χρηστες) φτηνο INTERNET"
Αρα το αποτελεσμα ειναι οτι εμεις φταιμε που θελουμε φτηνο INTERNET:lol:

Περίμενες να σου πουν κάτι καλύτερο από αυτές τις γελοιότητες? Μα αφού έχουν άδικο και το γνωρίζουν.. Είδες στο τέλος μας βγαίνουν κ από πάνω!:evil: Εγώ έχω ακόμα χαμηλότερους μέσους όρους στο κατέβασμα, μετανιώνω τελικά που δεν αγόρασα εξαρχής 768..:down: :down:
ΡΕΕΕΕΕΕΕ ξυπνήστε κάποτε εκεί στον πΟΤΕ η μισή Ελλάδα έχει προβλήματα..

l_satsok
15-02-07, 03:02
οτι θελουνε λενε,σε καθε τηλεφωνο που θα παιρνεις θα ακους παντα και απο μια διαφορετικη απαντηση.
τι διαολο,σεμιναρια στη ψευτια και κοροιδια εχουν κανει;

jdm
15-02-07, 03:21
να περνεις τηλ στο 121 και να δηλωνεις βλαβη οσες φορες χρειαστη εμενα χρειαστηκε 7!!και τωρα ( να μην το ματιασω) κατεβαζω με 110 !!! απλα ανα 2 μερες ενα τηλ και αστους σε αυτους πεφτουν τα ποσοστα και ιδικα οταν ειναι απο το ιδιο τηλ η βλαβη!!!!
και δεν μπορουνε να σε κατηγορησουν για ασκοπη μετακινηση αν οντως ειναι χαμηλες οι ταχυτητες
και καθε φορα να τονιζεις ποσες φορες εχεις παρει τηλ.

εμενα την τελευτεα φορα που πηρα βρεθηκε μια κοπελιτσα και μου ειπε κανε καταγγελια επειδη μαλλον το ξερουν και δεν κανουν τιποτα!!!

memix
15-02-07, 09:16
Παντως σημερα το πρωι που εκανα test την γραμμη μεσω του speedtest.com δειχνει οτι κατεβαζει κανονικα( με 110 ).
Δεν εχει προβλημα η γραμμη απλως εχουν δωσει τοσες πολες συνδεσεις αλλα αναβαθμιση με αθηνα δεν εχουν κανει.
Και το βασικοτερο απο ολα ειναι οτι στην Ροδο δεν υπαρχει εναλλακτικος φορεας που να μπορεις να βασιστεις γιατι ολοι ειναι μεσω ΠΟΤΕ (HOL , FORTHNET , TELLAS κτλ) και αν σου τυχει κανενα προβλημα τοτε την εκατσες:lol:.
Ειχα FORTHNET παλια και οταν ειχα προβλημα με την γραμμη περασαν 4 μερες ωσπου να την φτιαξουν γιατι δεν μπορουσα να δωσω βλαβη εγω στον ΠΟΤΕ αλλα στη FORTHNET και αυτη μετα στον ΠΟΤΕ ( εγω το λεω στον σκυλο μου και ο σκυλος στην ουρα του :p)

hulkmania
15-02-07, 23:37
καλα με ταχητυτες 30-40 με συνδεση 1024 σερνεται το λες εσυ??τι να πουμε εμεις στο Dslam κωνσταντινουπολεως στην πατρα(υπαρχει ολοκληρο θεμα σχετικα στο forum)που το μεγαλυτερο μερος της μερας πιανουμε 20-25 με 1024 και αμα πιασουμε 40 κανουμε το σταυρο μας?τοσοι και τοσοι υποφερουν με την κατασταση τοσες καταγγελιες και στον οτε και στην εεττ και τιποτα η κατασταση η ιδια εδω και τρια χρονια.τι να σου κανουν τα τηλεφωνα στο 121 οσες φορες παρεις τοσες δικαιολογιες θα ακουσεις.

MoSKY-7-
19-02-07, 15:08
φίλε τα χριστούγεννα που ήμουν Ρόδο, με 1024 γραμμή και 768 πρόσβαση όλη την μέρα ήμουν κολλημένος στα 92-95kb/s(μέγιστη ονομαστική της πρόσβασης!) και το βράδυ έπιανα και 100άρια..στην Ρόδο κατάλαβα τι θα πει adsl...γιατί στην Πάτρα και το dslam κων/πολεως..........
πόσες μέρες έχεις πρόβλημα? κάποια στιγμή θα κάνουν κάποια αναβάθμιση και θα φτιάξει...

αλλά τα 40-50 που λες δεν είναι τίποτα...άκου τι σου λέει ο hulkmania για το dslam κων/πόλεως..μιλάμε έπιανα 25-30kb/s για 1 χρονο(τι 384, τι 512, τι 1024, τι 768..)..τώρα τις τελευταίες 2 βδομάδες πιάνω 80άρια..ίσως επειδή φύγαν οι φοιτητές λόγω καταλήψεων :P

kerkiss
19-02-07, 15:22
Φίλε memix,
Να συναλλάσεσαι μαζί τους με email και όχι μόνο με τηλέφωνο
Τα γραπτά μένουν (και χρησιμεύουν ως αποδεικτικά στοιχεία) ενώ τα λόγια τα παίρνει ο αέρας
Υπέβαλε το ερώτημά σου γραπτά, προσθέτοντας και όσα σου είπαν στο τηλέφωνο και να δεις τι απάντηση θα σου δώσουν

φιλικά
kerkiss

MoSKY-7-
21-02-07, 02:43
φίλε kerkiss,
δεν πρόκειται να απαντήσουν.. τουλάχιστον αυτό κάνει η forthnet και.. γιατί όχι και οι υπόλοιποι? ποτέ δεν μου απάντησαν με mail...πάντα με έπαιρναν τηλέφωνο μόλις το διάβαζαν...

memix
24-02-07, 02:38
Η αληθεια ειναι οτι μεχρι και 20 μερες πριν δεν υπηρχε προβλημα ταχυτητας , τωρα ειναι ακομα χειροτερα ουτε τα 40 δεν πιανω με το ζορι.
Θα τους ξανακανω παραπονο αλλα δεν νομιζω να βγει τιποτα.

l_satsok
25-02-07, 03:34
θα ηταν πολυ καλο αντι να γκρινιαζουμε συνεχεια να φροντισουμε μιας και ετυχε να αντιμετωπιζουμε αυτη την κατασταση,να διαβασουμε και να μαθουμε δυο τρια
πραγματα για το τι ειναι αυτη η ρημαδα η aDSL.
ειναι λοιπον μεριζομενη συνδεση,πολυ απλα παιρνει ο καθενας οτι BW υπαρχει.
αν δεν λειτουργησει η στατιστικη που λεει οτι ποτε δεν συμβαινει να κατεβαζουν ολοι μαζι η
καλυτερα οτι οι περισσοτεροι σε ενα dslam ειναι αδρανεις,τοτε παντα θα υπαρχει προβλημα.
εγω ειμαι καθετα εναντιον της πολιτικης του ΟΤΕ και των παροχων που στο ονομα του κερδους
δεν λενε την αληθεια,παραπλανουν τον κοσμο και ειδικα τα παιδοπουλα με διαφημησεις του τυπου : θα κατεβαζεις ενα mp3 σε 0,3 λεπτα και τα λοιπα.
αν ελεγαν βεβαια την αληθεια,δηλαδη οτι η 768 ειναι απο 0 εως 768,η 1024 απο 0 εως 1024 και
η 2048 απο 0 εως 2048 τοτε θα ειχαμε 50.000 χρηστες ολο κι ολο στην ελλαδα.

εγω σερνομαι στα 250kbps επι μια εβδομαδα,εχω την ατυχια να βρισκομαι σε mini dslam 48 οπου η στατιστικη δυστυχως δεν λειτουργει,αν σου πετυχουν 3-4 πεινασμενοι χρηστες την εβαψες.
χτες τα μεσανυχτα κοπηκε η γραμμη για κανα πενταλεπτο,πρεπει να ηταν για ολο το δσλαμ,
οταν επανηλθε χτυπαγε 1850kbps,οχι για πολυ ομως,εμεινε ετσι οσο χρειαστηκαν τα μουλαρια
να ξεκινησουν παλι και μεσα σε 20 λεπτα επανηλθα στα φυσιολογικα 300kbps.
βρηκα ομως ποιος ευθυνεται για την απελπισια της τελευταιας βδομαδας,ενας φανταρος που μολις απολυθηκε πριν μια βδομαδα και ο οποιος εχει βαλει 2 pc συνεχεια μερα νυχτα να κατεβαζουν απο τις δυο 2048 συνδεσεις που διαθετει ο μπαμπακας του.
το ανακαλυψα τυχαια,ο ιδιος με καλεσε σημερα να του φτιαξω τη συνδεση μιας και του μπλοκαρισε και δεν ηξερε τι να κανει,και ετσι τα ειδα και το διασταυρωσα.
περιττο να πω οτι οσο ηταν off σημερα το πρωι ημασταν ξεμπλοκαρισμενοι.
εγω τωρα τι να κανω;;;;

δεν πρεπει λοιπον ο κυριος οτε να προστατεψει λιγο τους ελαφρους χρηστες; δεν πρεπει να
κανει κατι να βοηθησει τα real time πρωτοκολλα;
αυτο το ρημαδι το traffic shaping γιατι δεν το χρησιμοποιει;;τωρα ειναι απαραιιτητο και οχι οταν οι ταχυτητες ηταν χαμηλες ουτε οταν θα γινουν πολυ μεγαλυτερες,τωρα γιατι η συντριπτικη
πλειοψηφια των χρηστων θα βαρεθει και οταν τελειωσει η οποια δεσμευση θα την κανει και θα μεινουν στο δικτυο μονο οι p2pακηδες,να δειτε μετα ευρυζωνικοτητα!!

soilwork
25-02-07, 04:14
Μηπως κανουν τιποτα αναβαθμισεις (ταχυτητα-προσβαση διαθεσιμοτητας) γιατι εδω και μια εβδοαμαδα σε ενα φιλο μου που εχει dsl πανω απο απο 40-50 δεν κατεβαζει.

Gio__
26-02-07, 23:28
Αυτό που γίνεται είναι ντροπή.
Και εγώ από Ρόδο , και εγώ τα ίδια. Να σερνομαι με σύνδεση 2048.
Όμως αυτό συμβαίνει εδώ και 10 μέρες περίπου , πρίν απλώς κανένα πρόβλημα.
Πληρωνουμε που πληρωνουμε πολά , ας ήταν όμως και οι ταχύτητες σωστές.
Πέρνω το 1242 και μου λένε πάρε το 121, να στέλνω mail να μου στελνουν:

"Αγαπητέ κύριε Κώστα

Σε συνέχεια του μηνύματός σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι θα χρειαστεί να επικοινωνήσετε με το ADSL HELP DESK του ΟΤΕ στον αριθμό 1242 για την αντιμετώπιση της δυσλειτουργίας που μας αναφέρατε.
Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνιση.

Με τιμή,
Π-------- Χ--------"

Βγάλατε συμπέρασμα ?

Το θέμα είναι ότι δεν έχουμε καμία μα καμία ενημέρωση απο τον οτε για το πότε θα αποκατασταθεί η "βλάβη" του dslam.




Δείτε κι αυτό για να καταλάβετε τι τραβάμε.

[IMG]http://www.speedtest.net/result/91631800.png

[http://www.speedtest.net/result/91631800.png/IMG] (http://www.speedtest.net)

geo7
26-02-07, 23:36
Tο ονομα της κοπελιάς ισως να ειναι καλύτερα να το αφαιρέσεις απο το ποστ σου ;)

hulkmania
27-02-07, 03:31
σχετικα με αυτα που λεει ο l _satsok περι μοιρασματος της γραμμης και αδηφαγων χρηστων εχω να πω το εξης κουφο.μενει ενας φοιτητης απεναντι μου και οποτε περναω απο το παραθυρο τον πετυχαινω απεναντι στο παραθυρο του κολημενο στον υπολογιστη απο το πρωι μεχρι το βραδυ(δεν πρεπει ουτε να τρωει ουτε να κοιμαται)..το θεμα ειναι οτι οποτε ειναι γιορτες και λειπει αυτος απο απεναντι η γενικα οποτε δεν ειναι απεναντι στο παραθυρο εγω πεταω αντιθετα οταν σερνεται η γραμμη μου τρεχω στο πρααθυρο και στοιχηματιζω πριν κοιταξω με τον εαυτο μου οτι παλι θα λιωνει στον υπολογιστη....και παντα πεφτω μεσα.

Gio__
27-02-07, 09:40
ΝΑΙ ΕΝΤΑΞΙ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΜΕΡΑ -ΝΥΚΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ , ΑΛΛΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΤΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ?

Gio__
28-02-07, 19:07
[QUOTE=Gio__;1024229]Αυτό που γίνεται είναι ντροπή.
Και εγώ από Ρόδο , και εγώ τα ίδια. Να σερνομαι με σύνδεση 2048.
Όμως αυτό συμβαίνει εδώ και 10 μέρες περίπου , πρίν απλώς κανένα πρόβλημα.
Πληρωνουμε που πληρωνουμε πολά , ας ήταν όμως και οι ταχύτητες σωστές.
Πέρνω το 1242 και μου λένε πάρε το 121, να στέλνω mail να μου στελνουν:

"Αγαπητέ κύριε Κώστα

Σε συνέχεια του μηνύματός σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι θα χρειαστεί να επικοινωνήσετε με το ADSL HELP DESK του ΟΤΕ στον αριθμό 1242 για την αντιμετώπιση της δυσλειτουργίας που μας αναφέρατε.
Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή διευκρίνιση.

Με τιμή,
Π-------- Χ--------"

Βγάλατε συμπέρασμα ?

Το θέμα είναι ότι δεν έχουμε καμία μα καμία ενημέρωση απο τον οτε για το πότε θα αποκατασταθεί η "βλάβη" του dslam.




Δείτε κι αυτό για να καταλάβετε τι τραβάμε.

[URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.speedtest.net/result/91631800.png

kosmasgr
01-03-07, 10:33
Τα ίδια και στην Κώ φίλος :)

Gio__
02-03-07, 09:16
http://www.speedtest.net/result/93396851.png

Επιτέλους , νομίζω οτι η ταχύτητα είναι και παλι ok.

kosmasgr
02-03-07, 10:14
Και γώ φίλος πιάνω αυτήν την ταχύτητα αλλα κάποιες στιγμές. Οι πιο αδικημένοι χρήστες ειναι αυτοι με 2048. Δεν αντεχουν τα dslam θέλουν διπλάσιο bandwitch αλλα κοιμούνται όρθιοι στον ΟΤΕ

memix
02-03-07, 10:41
Μπα παλι τα ιδια ειναι , κανε το ιδιο τεστ κατα το μεσημερακι να δεις τι ταχυτητες θα πιασεις.

kosmasgr
02-03-07, 10:55
OTE sucks

02/03/2007 09:54:46
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 225.16Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 763.72kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem
Information: Other network traffic is congesting the link

35,8 ευρώ τον μήνα οι απατεώνες

skiabox
02-03-07, 11:07
Οντως τα 2mbit ειναι τα πιο αδικημενα.Εγω απο το σεπτεμβριο που εβαλα 2mbit σερνομουνα για κανα 5μηνο με 50-60 kb/sec.Τωρα τον τελευταιο μηνα κατι παει να γινει αλλα απο το απογευμα και μετα εχω καποιες διακυμανσεις.Δηλαδη βλεπω ανετα 60kb/sec σε κατεβασμα αρχειου και για πολλες ωρες ακομα και τωρα.

kosmasgr
02-03-07, 11:16
OTE sucks απλά :)

kosmasgr
02-03-07, 20:10
Ελα και ενα τέστ απο Κώ

02/03/2007 19:00:18
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 224.46Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 474.94kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem
Information: Other network traffic is congesting the link

Γιαυτά πληρώνουμε 35 ευρώ τον μήνα.

Gio__
02-03-07, 20:18
Λυπάμε αλλα εχετε δικιο...
Απλα ενθουσιαστικα αργά χθες βράδυ ο κακομοιρος.
Τα ίδια σ_ _ _ ά. Μία απο τα ίδια.

kosmasgr
02-03-07, 20:21
Και γώ φίλος το πρώι 8 είχα ταχύτητα 1,81mb. τι ψάχνεις τώρα. Γενικά δωδεκάνησα ήταν καλά απο ταχύτητες. Μόνο στην 2mbit έχουμε πρόβλημα :)

Gio__
02-03-07, 20:36
http://www.speedtest.net/result/93598187.png (http://www.speedtest.net)

ΝΤΡΟΠΗΗΗΗ.

Τριτικοσμική κατάσταση , όχι μονο στο internet αλλα και σε πολούς άλλους τομείς.:down:

kosmasgr
02-03-07, 21:13
ΕΛεος δεν λες τίποτα. 243 αντι για 2048 :)

kosmasgr
05-03-07, 11:36
Τι θα γίνει ρε παιδιά επιτέλουςςςςςς???? Σε όλη την Ελλάδα τα ίδια. Τι να πώ έλεος αυτός ο ΟΤΕ

petrogazz
05-03-07, 11:59
Μία είναι η λύση, 768!

savvas
23-05-07, 00:37
Δε ξερω αν επρεπε να το γραψω, γιατι με τοσα που εχω διαβασει, απογοητευθηκα...

Ειχα για 2 χρονια σχεδον adsl 384, και μετα μας την εκαναν 786 οπως ξερετε (πΟΤΕ) και κατεβαζα με 60~70 kb.

Πριν 1,5 μηνα την εκανα 2mb και για 2~3 μερες κατεβαζα με ταχυτητα πανω απο 200kb.
Μετα απο αυτές τις 2~3 μερες και μεχρι σημερα κατεβαζω με 50~60kb.

Πηρα το 121 για να δηλωσω βλαβη και εκεινοι με παρέπεμψαν στο 1242 το οποιο καλώ εδω και 2 μερες και ακουω μονο το μηνυμα του τηλεφωνητη.

Τι να κανω?
Μάλλον θα μου πείτε: "Welcome to the club".... :sorry:

no_logo
23-05-07, 00:46
Πηρα το 121 για να δηλωσω βλαβη και εκεινοι με παρέπεμψαν στο 1024 το οποιο καλώ εδω και 2 μερες και ακουω μονο το μηνυμα του τηλεφωνητη.


μάλλον δεν ακούς καλά, αλλά για αυτό δεν σου φταίει κανένας ;)

το 1024 που λες αν το πήρες βγαίνει τηλεφωνητής που λέει ότι ο αριθμός δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή. Είναι συνεπώς αδύνατον να σου δώσανε αυτόν τον αριθμό και θεωρώ ότι είναι αδιανόητο να παίρνεις ένα νούμερο που δεν υπάρχει για 2 συνεχόμενες μέρες.
Αν είσαι σε connX εχεις μπερδέψει τα πράγματα και το νούμερο είναι το 1242

savvas
23-05-07, 00:56
sorry men, το 1242 καλω, απο λαθος μου εγραψα το παραπανω αριθμο.
Θα το κάνω "έντιτ"...

@ ADSLgr.com All rights reserved.