PDA

Επιστροφή στο Forum : Wind One



Gouili
12-11-13, 13:50
Καλημέρα, πρι λίγο με πήρανε τηλέφωνο απο τα public και μου είπαν πω μου δίνουν το wind one με 29,90 ευρώ το μήνα... πως σας φαίνεται? απο ταχύτητες τι παίζει γτ δεν ξέρω... μιλάω για ρόδο... τώρα εχω φορθνετ στο σπιτι κ βονταφον στο κινητό...

lex_luthor
12-11-13, 18:42
Καλημέρα, πρι λίγο με πήρανε τηλέφωνο απο τα public και μου είπαν πω μου δίνουν το wind one με 29,90 ευρώ το μήνα... πως σας φαίνεται? απο ταχύτητες τι παίζει γτ δεν ξέρω... μιλάω για ρόδο... τώρα εχω φορθνετ στο σπιτι κ βονταφον στο κινητό...

Είναι πολύ καλό, μόνο και μόνο από άποψη τιμής. Πόσα πληρώνεις τώρα για κινητό και σταθερό; Ούτως ή άλλως σύντομα η Forthnet θα εξαγοραστεί από τη Wind. Οπότε, αν το κάνεις τώρα κερδίζει και χρόνο ;)

techgirl
20-11-13, 16:27
Καλημέρα, πρι λίγο με πήρανε τηλέφωνο απο τα public και μου είπαν πω μου δίνουν το wind one με 29,90 ευρώ το μήνα... πως σας φαίνεται? απο ταχύτητες τι παίζει γτ δεν ξέρω... μιλάω για ρόδο... τώρα εχω φορθνετ στο σπιτι κ βονταφον στο κινητό...

αν σκεφτείς ότι με ενα 30αρι το μήνα θα είσαι κομπλε απο κινητα και σταθερα, ε ναι τότε σουπερ μου φαίνεται!

xatzikiriakos
21-11-13, 14:48
το wind one κάνει 49,90 το μήνα http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/ola-mazi/wind-one/?gclid=CNDZys3m9boCFQhZ3godsHkAjg για 12 μήνο και το κακό είναι ότι με wind θα έχεις συχνές αποσυνδέσεις . οπότε καλύτερα είναι να μέινεις forthnet που με 29,90 έχεις το 3play και σίγουρα και vodafone που έχει καλύτερο δίκτυο και τιμές από wind

sdikr
21-11-13, 14:51
το wind one κάνει 49,90 το μήνα http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/ola-mazi/wind-one/?gclid=CNDZys3m9boCFQhZ3godsHkAjg για 12 μήνο και το κακό είναι ότι με wind θα έχεις συχνές αποσυνδέσεις . οπότε καλύτερα είναι να μέινεις forthnet που με 29,90 έχεις το 3play και σίγουρα και vodafone που έχει καλύτερο δίκτυο και τιμές από wind

Μάλιστα, θα έχει αποσυνδέσεις με wind, το ακούσαμε και αυτό!

christakoss
21-11-13, 17:34
το wind one κάνει 49,90 το μήνα http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/ola-mazi/wind-one/?gclid=CNDZys3m9boCFQhZ3godsHkAjg για 12 μήνο και το κακό είναι ότι με wind θα έχεις συχνές αποσυνδέσεις . οπότε καλύτερα είναι να μέινεις forthnet που με 29,90 έχεις το 3play και σίγουρα και vodafone που έχει καλύτερο δίκτυο και τιμές από wind
Κατατοπιστικότατη και λεπτομερής ανάλυση του ζητήματος.
Gouili πράξε ανάλογα με το τι σε συμφέρει.Στο θέμα ίντερνετ πάνω κάτω στα ίδια επίπεδα θα είσαι.

manila
22-11-13, 01:17
Πολύ καλή τιμή και καλό πακέτο το Wind ONE, όσο για τις αποσυνδέσεις που λέει ο φίλος, ασχολίαστο

techgirl
25-11-13, 15:42
το wind one κάνει 49,90 το μήνα http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/ola-mazi/wind-one/?gclid=CNDZys3m9boCFQhZ3godsHkAjg για 12 μήνο και το κακό είναι ότι με wind θα έχεις συχνές αποσυνδέσεις . οπότε καλύτερα είναι να μέινεις forthnet που με 29,90 έχεις το 3play και σίγουρα και vodafone που έχει καλύτερο δίκτυο και τιμές από wind
καλύτερες τιμές? :D:D:D

lex_luthor
25-11-13, 17:35
το wind one κάνει 49,90 το μήνα http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/ola-mazi/wind-one/?gclid=CNDZys3m9boCFQhZ3godsHkAjg για 12 μήνο και το κακό είναι ότι με wind θα έχεις συχνές αποσυνδέσεις . οπότε καλύτερα είναι να μέινεις forthnet που με 29,90 έχεις το 3play και σίγουρα και vodafone που έχει καλύτερο δίκτυο και τιμές από wind

Και Forthnet να μείνει, είναι σαν να έχει Wind. Μετά από την πρόσφατη εξαγορά της πρώτης από τη δεύτερη :rofl: Σε κάθε περίπτωση αυτό με τις αποσυνδέσεις μήπως είναι λίγο επιστημονική φαντασία;

christakoss
25-11-13, 18:13
Και Forthnet να μείνει, είναι σαν να έχει Wind. Μετά από την πρόσφατη εξαγορά της πρώτης από τη δεύτερη :rofl: Σε κάθε περίπτωση αυτό με τις αποσυνδέσεις μήπως είναι λίγο επιστημονική φαντασία;

Ε αφού ο κάθε πικραμμένος λέει τον πόνο του χωρίς να τον δικαιολογεί. :rolleyes:

Zinc
25-11-13, 20:54
Ε αφού ο κάθε πικραμμένος λέει τον πόνο του χωρίς να τον δικαιολογεί. :rolleyes:

Μια χαρά είναι η Wind, ουδέποτε είχα θέμα με αποσυνδέσεις. Εν τω μεταξύ πως γίνεται οι περισσότεροι που έχουμε Wind να μη γκρινιάζουμε, και όλοι όσοι δεν έχουν να δηλώνουν ότι έχουμε πρόβλημα με τη σύνδεση μας, είναι ένα ερώτημα που το σύμπαν αναρωτιέται...

techgirl
26-11-13, 15:13
Μια χαρά είναι η Wind, ουδέποτε είχα θέμα με αποσυνδέσεις. Εν τω μεταξύ πως γίνεται οι περισσότεροι που έχουμε Wind να μη γκρινιάζουμε, και όλοι όσοι δεν έχουν να δηλώνουν ότι έχουμε πρόβλημα με τη σύνδεση μας, είναι ένα ερώτημα που το σύμπαν αναρωτιέται...


καλά τα λες ! ;)

manila
28-11-13, 00:53
καλά τα λες ! ;)

όντως από γνωστούς που έχουν Wind δεν έχω ακούσει παράπονο αλλά συνεχίζει και υπάρχει στο μυαλό κάποιων πως είναι υποδεέστερη σαν εταιρία κλπ χωρίς λόγο. Η Wind είναι μια χαρά και όπως έχουμε ξαναπεί με αρκετά χαμηλές χρεώσεις

lex_luthor
02-12-13, 18:01
Μια χαρά είναι η Wind, ουδέποτε είχα θέμα με αποσυνδέσεις. Εν τω μεταξύ πως γίνεται οι περισσότεροι που έχουμε Wind να μη γκρινιάζουμε, και όλοι όσοι δεν έχουν να δηλώνουν ότι έχουμε πρόβλημα με τη σύνδεση μας, είναι ένα ερώτημα που το σύμπαν αναρωτιέται...

Kudos στον Zinc και από εμένα. Κανένα πρόβλημα ουδέποτε με Wind, αντιθέτως έχω περάσει πολύ δύσκολες στιγμές με Forthnet, HOL και ΟΤΕ. Για αυτό και δεν αλλάζω με τίποτα πάροχο πλέον.

Helene
03-12-13, 02:13
Καλή η τιμή που σου το δίνουν, κι εγώ Wind έχω και δεν έχω προβλήματα γενικά. Προχώρα :-)

@ ADSLgr.com All rights reserved.