PDA

Επιστροφή στο Forum : i moni lisi gia ADSL apo Vivodi



Crosstalk
12-08-02, 11:56
Paidia,
vrethike i moni lisi na exoume ADSL apo Vivodi.........
:arrow: :arrow: METAKOMIZOUME OLOI STIN YDRA!!!!!!
Koitaxte: http://www.vivodi.gr/ekd05072002.htm
Oti kai ne leme pleon einai perito!!!!!
X-talk

DRKLABS
20-08-02, 18:33
Η ελλας ειναι ενα απεραντο φρενοκομειο....vivodi φρενοκομειο !!!!!!

Crosstalk
20-08-02, 22:28
Re DRKLABS,
esy tin eixes tin VIVODI gia "kali" kai agapimeni....ti egine twra? :P

MaGaS
21-08-02, 00:13
ade figame paidia pame oloi stin ydra re metakomizoume bas kai broume ekei adsl giati edw mallon skoura...

22-08-02, 12:15
Re DRKLABS,
esy tin eixes tin VIVODI gia "kali" kai agapimeni....ti egine twra? :P


crosstalk συγνωμη αλλα πανω στον ενθουσιασμο μου χαρηκα και εγω και νομισα οτι κατι θα γινει, αλλα τελικα εαν δεν κλεισει ο οτε δεν νομιζω να δουμε adsl στην ελλαδα , οπως θα ειδες στο forum εχω γραψει στο VIVODI NEWS οτι τα νεα δεν ειναι καθολου ευχαριστα και οτι το εμποδιο σε ολες της εταιριες ειναι ο ΟΤΕ και τιποτε παραπανω.Μεσα απο την VIVODI
εμαθα οτι το ραδιοτηλεποικινωνιακο συμβουλιοδηλαδη ο πΟΤΕ εχει επιβαλλει στις ιδιωτικες εταιριες μεγαλη χρεωση οποτε δεν συμφερει να πουλανε adsl, ετσι απλα...
οποτε μην περιμενετε τιποτα τουλαχιστον απο οτι εμαθα μεχρι να μπουμε στο 2003 και παλι τοτε χλωμα τα πραγματα.Ζητω συγνωμη αν βιαστηκα να βγαλλω συμπερασματα.

MaGaS
23-08-02, 00:56
nai mallon etsi einai o pOTE einai olo to problima ara....kai tou xronou paidia....a kai akoma o pOTE na afisei ta noumera opos tha eprepe na eixe kanei e?! foritothta arithmou kai ta loipa....an de to apofasisei o pOTE de tha doume aspri mera...!

@ ADSLgr.com All rights reserved.