PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα σταθερότητας στον Πειραιά



vinilios
18-02-07, 16:26
Εδω και 1-2 βδομάδες έχει αρχίσει να πέφτει η σύνδεση κάθε 3 και λίγο,
απο τι παρατηρώ στο εικονιδιάκι του sagem (έχω αυτο το μικρό το sagem ακόμα δυστιχός) γίνεται reset η γραμμή και μετά απο λίγο επανέρχεται, βέβαια πρέπει να κάνω 5-6 reconnect μεχρι να μπεί αφου μου βγάζει msg για λάθος username και password (μάλλον μέχρι να κάνει timeout η προηγούμενη σύνδεση).

Καμία βοήθεια ??

nnn
18-02-07, 20:42
Otenet έχεις ?
Έχουν αναφερθεί προβλήματα authentication το τελευταίο διάστημα.

vinilios
19-02-07, 00:44
ναι ΟΤΕΝΕΤ

nnn
19-02-07, 02:04
Υπάρχει ένα σχετικό θέμα με προβλήματα authentication στο Otenet subforum.

ssp13
23-02-07, 21:58
μένω γλυφάδα και έχω 1024 vivodi με γραμμή οτε απο αρχές φεβρουαρίου ξεκινησαν τα προβληματα στην αρχή αποσυχρονιζοταν κάθε 5 λεπτά και μετα μερικες φορες δε συχρονιζοταν ποτε.αρχίζω παίρνω vivodi ,που απλα δε υπαρχει αυτη η εταιρία ειναι αίσχος 40 λεπτα αναμονη και 60 τι ειναι αυτα και να χρεωνεσαι και απο πάνω..απατεωνες.Παίρνω οτε δηλωνω βλαβη παιρνω το 1242 μου κανει ναι εχετε προβλημα με θωρυβο στη γραμμή και οντως ειχα προβλημα .μετα απο καμια βδομαδα ερχονται τα κοιτανε ολα μου λενε ειναι προβλημα απο τη μεριά μας θα το κοιτάξουμε ..την επομενη μέρα παλι αποσυνδεσεις παιρνω 121 μου λενε το συνεργειο ειπε οτι το φτιαξε ..!!. τους λεω τι το φτιαξε αφου δε δουλέυει.:hmm: παρεπιμπτωντος εχω δυο μοντεμ το jetspeed intracom 520i kai to F200 Crypto ...Τώρα απλα δε αποσυνδεεται αλλα καθε 10-15 λεπτά σταματανε να δουλεουν όλα στο δικτυο ουτε ping oute web kai meta apo ligo epanerxetai
οταν παιζω games ομως crasharoyn ta panta.....
τι να κανωωω helpp
φταινε τα modem???ftaei i vivodi??? kai me acn pou dokimasa ta idia
o oteee ftaiei???:hmm:

@ ADSLgr.com All rights reserved.