PDA

Επιστροφή στο Forum : φιλτρο....!!!



balandis
17-12-13, 19:43
παιδες θελω να παρω ενα καλο φιλτρο τηλεφωνου δεν με νοιαζει αν ειναι λιγο ακριβο!!
πηρα απο το πλαισιο ενα φιλτρο-turbo x- ελεος με το turbo x!!!!:evil:
μολις το βαζω στη γραμμη ακουω θορυβο!!!τοσο χαλι??
που μπορω να βρω καποιο καλο οχι μεσω internet αλλα απο καποιο καταστημα???

NetM
17-12-13, 19:56
Σε οποιοδήποτε κατάστημα που πουλάει ηλεκτρολογικά θα μπορέσεις να βρεις φίλτρο.

sweet dreams
17-12-13, 20:13
παιδες θελω να παρω ενα καλο φιλτρο τηλεφωνου δεν με νοιαζει αν ειναι λιγο ακριβο!!
πηρα απο το πλαισιο ενα φιλτρο-turbo x- ελεος με το turbo x!!!!:evil:
μολις το βαζω στη γραμμη ακουω θορυβο!!!τοσο χαλι??
που μπορω να βρω καποιο καλο οχι μεσω internet αλλα απο καποιο καταστημα???

Θα πρέπει να πάρεις ένα φίλτρο απο κατάστημα που ασχολήται με υπολογιστές.

balandis
17-12-13, 20:34
οκ θενκς παιδες!!

Atermon
19-12-13, 17:57
Κι εγώ έψαχνα ένα καλό, αλλά από ό,τι κατάλαβα, επειδή η δουλειά που κάνουν τεχνικά είναι πάρα πολύ απλή, δεν έχει διαφορά το φτηνό με το ακριβό. Ό,τι και να πάρεις, το ίδιο θα είναι.

balandis
19-12-13, 18:07
θα παρω ενα αυριο γιατι τα εχω αρκετο καιρο...και το turbo x βγηκε μαπα!!

sweet dreams
19-12-13, 20:21
Κι εγώ έψαχνα ένα καλό, αλλά από ό,τι κατάλαβα, επειδή η δουλειά που κάνουν τεχνικά είναι πάρα πολύ απλή, δεν έχει διαφορά το φτηνό με το ακριβό. Ό,τι και να πάρεις, το ίδιο θα είναι.

Oσο απλό και να είναι έχει σημασία από τι υλικά έχει κατασκευαστεί. Δεν πουλάνε μόδα αλλά ποιότητα (http://www.vdsl2splitter.com/) κατασκευής, και όπως λέει και ο σοφός λαός '' ότι πληρώνεις παίρνεις''.

balandis
19-12-13, 20:30
στο πλαισιο δεν εχει εκτος turbo x.....
στα puplic δεν εχει ,,,εχει τελειωσει το αποθεμα...
μαλλον να ρωτησω καλυτερα σε μαγαζι με υλεκτρολογικα..μπριζες-καλωδια και τετοια????

sweet dreams
19-12-13, 20:36
στο πλαισιο δεν εχει εκτος turbo x.....
στα puplic δεν εχει ,,,εχει τελειωσει το αποθεμα...
μαλλον να ρωτησω καλυτερα σε μαγαζι με υλεκτρολογικα..μπριζες-καλωδια και τετοια????

Oπως σου γράφω και ποιό πάνω καλύτερα σε κατάστημα με υπολογιστές. Κάτι ξέρουν παραπάνω, από τους άλλους, για τα πράγματα που έχουν στο μαγαζί τους .

balandis
19-12-13, 21:03
ok!!!:)

@ ADSLgr.com All rights reserved.