PDA

Επιστροφή στο Forum : Προβλημα με το τηλεφωνο,μικροφωνιζει.



Prince Of Persia
21-12-13, 14:49
Ανοιγω αυτο το θεμα για να σας πω το προβλημα μου,απο τον ιουλιο που εχω βαλει την forthnet εχω προβλημα με το τηλεφωνο μου (το ιντερνετ ειναι οκ).Μικροφωνιζει,οποτε με παιρνουν τηλεφωνο η τους παιρνω ακουνε την φωνη τους και δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε,εχω παρει απειρα τηλεφωνηματα στο τεχνικο τμημα και μου λενε συνεχεια το ιδιο πραγμα,το παρακολουθουμε στενα και το προβλημα ειναι γενικο και οτι θα φτιαχτει,αυτο το ακουω εδω και 6 μηνες και τιποτα δεν εχει γινει.Ρε παιδια εχει και κανενας αλλος αυτο το προβλημα η το λενε ετσι απλα για να με ξεφορτωθουνε;

djpar
23-12-13, 10:36
στειλε το προβλημα και στο support τμημα του forum. Εγω δεν εχω αυτο το προβλημα

cranky
23-12-13, 10:40
Μικροφωνιζει,οποτε με παιρνουν τηλεφωνο η τους παιρνω ακουνε την φωνη τους και δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε, ...
Αυτό λέγεται «επιστροφή ήχου».

apto
23-12-13, 12:51
Ανοιγω αυτο το θεμα για να σας πω το προβλημα μου,απο τον ιουλιο που εχω βαλει την forthnet εχω προβλημα με το τηλεφωνο μου (το ιντερνετ ειναι οκ).Μικροφωνιζει,οποτε με παιρνουν τηλεφωνο η τους παιρνω ακουνε την φωνη τους και δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε,εχω παρει απειρα τηλεφωνηματα στο τεχνικο τμημα και μου λενε συνεχεια το ιδιο πραγμα,το παρακολουθουμε στενα και το προβλημα ειναι γενικο και οτι θα φτιαχτει,αυτο το ακουω εδω και 6 μηνες και τιποτα δεν εχει γινει.Ρε παιδια εχει και κανενας αλλος αυτο το προβλημα η το λενε ετσι απλα για να με ξεφορτωθουνε;

μπορεί να είναι και λόγω κακού splitter . Ρώτα και το forthnet support για να είσαι σίγουρος .

Prince Of Persia
24-12-13, 15:34
Τους εχω ενημερωσει και μου λενε τα ιδια πραγματα,περιμενω να κλεισει ο χρονος για να φυγω πλεον αφου πεφτει κοροιδια.

apto
24-12-13, 16:37
Τους εχω ενημερωσει και μου λενε τα ιδια πραγματα,περιμενω να κλεισει ο χρονος για να φυγω πλεον αφου πεφτει κοροιδια.

Μέχρι τότε δοκίμασε να αλλάξεις splitter για να μην ταλαιπωρείσαι άδικα

Prince Of Persia
24-12-13, 17:08
Μέχρι τότε δοκίμασε να αλλάξεις splitter για να μην ταλαιπωρείσαι άδικα

Δεν κανει τιποτα φιλε,εχω δοκιμασει τα παντα δεν κανει διαφορα,την αλλη φορα μου ελεγαν να βγαλω το ενα να βαλω το αλλο αλλα και παλι τιποτα.Μου ειπαν οτι ειναι γενικο το προβλημα και οτι το εχουν αρκετοι και οτι χρειαζονται ενα υλικο που δεν υπαρχει αυτη την στιγμη εδω και περιμενουν να τους το φερουν.Παραμυθια της χαλιμας.

karetsos
24-12-13, 17:22
Δεν κανει τιποτα φιλε,εχω δοκιμασει τα παντα δεν κανει διαφορα,την αλλη φορα μου ελεγαν να βγαλω το ενα να βαλω το αλλο αλλα και παλι τιποτα.Μου ειπαν οτι ειναι γενικο το προβλημα και οτι το εχουν αρκετοι και οτι χρειαζονται ενα υλικο που δεν υπαρχει αυτη την στιγμη εδω και περιμενουν να τους το φερουν.Παραμυθια της χαλιμας.

ζήτα τους να σου πουν τι υλικό είναι αυτό που τους λείπει να πας το να το βρεις μόνος σου και αν τους το φέρεις, μπας και αποκαταστήσουν το πρόβλημα....

έλεος...τι άλλο θα ακούσουμε πια :twisted:

εκτός να ψάχνουν για kryptonite ή adamandium οπότε κομματάκι δύσκολο!

Prince Of Persia
24-12-13, 17:50
ζήτα τους να σου πουν τι υλικό είναι αυτό που τους λείπει να πας το να το βρεις μόνος σου και αν τους το φέρεις, μπας και αποκαταστήσουν το πρόβλημα....

έλεος...τι άλλο θα ακούσουμε πια :twisted:

εκτός να ψάχνουν για kryptonite ή adamandium οπότε κομματάκι δύσκολο!

Αστα φιλε,μολις μου ειπαν αυτο το πραγμα απο την τσαντιλα μου μου ηρθε να τους βρισω αλλα συγκρατηθηκα,ελεγα τι αλλο θα ακουσω.Οχι,μου ειπαν οτι δεν υπαρχει στην ελλαδα και οτι περιμενουν να τους το φερουν απο εξω.

@ ADSLgr.com All rights reserved.