PDA

Επιστροφή στο Forum : Πάρτυ



Dp9
03-01-14, 10:59
Γειά σας. Θέλω να κάνω πάρτυ γενεθλίων και επειδή κάτι τέτοιο δεν παίζει να γίνει σπίτι μου , ψάχνω κάποιον οικονομικό χώρο ενοικίασης. Δεν με απασχολεί να έχει Dj , ή οποιαδήποτε άλλη πολυτέλεια.ενδιαφέρομαι κατα κύριο λόγο μόνο για το χώρο αφού τα υπόλοιπα μπορώ να τα διαθέσω εγώ. Ωστόσο οποιαδήποτε πρόταση είναι δεκτή. Εκτός από οικονομικό χώρο ενοικίασης , θα ενδιαφερόμουν και για κάτι κοντά στο περιστέρι ,δηλαδή την περιοχή μου, ή ακομη και στο κέντρο Αθήνας το πολύ.ξέρετε τίποτα??:hmm:

Atermon
03-01-14, 14:10
Ενοίκιαση χώρων για εκδηλώσεις υπάρχουν αρκετοί με ένα γκουγκλάρισμα. Αλλά είναι συνήθως ακριβοί. Τωρα δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι οικονομικό με 4 τοίχους μόνο.

Dp9
03-01-14, 20:31
Googlara αλλα μου βγαζει οντως κατι πανακριβους χωρους για γαμους κλπ ή παιδοτοπους :/ γι αυτο ζηταω και βοηθεια..

DSLaManiaC
03-01-14, 20:42
Βρες ένα φίλο σου απ τους τόσους που χεις και χρειάζεσαι χώρο για να σου διαθέσει το σπίτι.

Dp9
04-01-14, 15:26
το θεωρω ασχημο να ζητησω για το δικο μου παρτυ σπιτι αλλουνου.εδω δεν μπορω να διαθεσω εγω το δικο μου σπιτι,γιατι να το ζητησω απο καποιον αλλο?

walterhubbs
08-01-14, 11:06
don't really know much...

@ ADSLgr.com All rights reserved.