PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με Facebook Λογαριασμό



DVader
14-01-14, 00:25
Έκανα αλλαγή κωδικού πρόσβασης και όταν πάτησα μετα την επιβεβαίωση του κωδικού " συνέχεια " μου έβγαλε μια καρτέλα για επιβεβαίωση αριθμού κινητού ...μου έστειλαν ένα κωδικο με sms και όταν πάτησα εισαγωγή κωδικού πετάει αυτό το λάθος συνεχώς
Error Updating EmailΣυγγνώμη, έχουμε πρόβλημα στην ενημέρωση της διεύθυνσης email σας. Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά αργότερα.

Ιδέα γιατί ? Ο λογαριασμό είναι γνωστού μου και δεν βγάζω άκρη τι έγινε ? Heeeeeeeeeeeep ree που λέει και ο σφίνος (http://www.youtube.com/watch?v=8NQPbMnFuE0)

Subaru
14-01-14, 11:25
Μήπως δεν λειτουργεί το email; Έχει να το χρησιμοποιήσει καιρό και δε μπορεί το fb να στείλει email επαλήθευσης;

DVader
14-01-14, 12:48
Μήπως δεν λειτουργεί το email; Έχει να το χρησιμοποιήσει καιρό και δε μπορεί το fb να στείλει email επαλήθευσης;



Το email έρχετε κανονικά και πάλι τα ίδια ! Από όπου και να πάρεις τον κωδικό κάνει τα ίδια !

Υπάρχει supoprt για το facebook να στείλω mail ή να πάρω τηλέφωνο ?

Subaru
14-01-14, 14:22
Support έχει, αλλά είναι γ.τ.π.κ., οπότε κάνε εσύ τον κόπο να στείλεις mail και αν είσαι τυχερός μπορεί να σου απαντήσουν. Εγώ μια φορά χρειάστηκε να στείλω mail για βοήθεια και δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση. Σίγουρα πάντως θα βρεις λύση αν googlάρεις το πρόβλημά σου... ;)

DVader
14-01-14, 14:56
Support έχει, αλλά είναι γ.τ.π.κ., οπότε κάνε εσύ τον κόπο να στείλεις mail και αν είσαι τυχερός μπορεί να σου απαντήσουν. Εγώ μια φορά χρειάστηκε να στείλω mail για βοήθεια και δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση. Σίγουρα πάντως θα βρεις λύση αν googlάρεις το πρόβλημά σου... ;)

E..Δεν έχω βρεί ! Για αυτό το ψάχνω !

@ ADSLgr.com All rights reserved.