PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερώτηση για λογαριασμό



superalex405
25-01-14, 11:21
Καλημέρα σε όλους/ες. Είμαι στον ΟΤΕ και περίπου 2 μήνες. Η ερώτηση είναι η εξής: Ενώ έχει περάσει αρκετός καιρός δεν μου έχει έρθει κανένας λογαριασμός. Αρχίζω να σκέφτομαι μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος στη διεύθυνση. Αν πράγματι έχει γίνει κάτι τέτοιο δεν κινδυνεύω να μείνω χωρίς υπηρεσίες; Πιστεύετε ότι πρέπει να πάρω τηλέφωνο να τους το πω. Γιατί η οδός που μένω έχει πολύ περίεργο όνομα. Πολοί την μπερδεύουν. :oops:

goku
25-01-14, 11:43
Δεν χάνεις τίποτα να τους πάρεις ένα τηλέφωνο, αλλά αν ήταν έτσι πως ήξεραν που να έρθουν για να στο συνδέσουν στην αρχή; Λες ότι είσαι περίπου 2 μήνες, είσαι λιγότερο ή περισσότερο από 2 μήνες; ο λογαριασμός βγαίνει στους 2 μήνες ακριβώς, βάλε και μερικές μέρες για να έρθει με το ταχυδρομείο.

superalex405
25-01-14, 13:18
Μα ο λογαριασμός δεν είναι κάθε μήνα?

qaz031
25-01-14, 14:10
Δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς.
Και εγώ έκανα νέα σύνδεση 5/9/13 και ο πρώτος λογαριασμός μου ήρθε στις 25/11/13.
Θα σε συμβούλευα μόλις εκδοθεί ο πρώτος λογαριασμός με τη χρήση του «κωδικού λογαριασμού» να κάνεις εγγραφή στη σελίδα του ΟΤΕ για να παρακολουθείς τις κλήσεις και φυσικά τους νέους λογαριασμούς σου μόλις αυτοί εκδοθούν.

- - - Updated - - -


Μα ο λογαριασμός δεν είναι κάθε μήνα?
Όχι είναι κάθε 2 μήνες, εκτός εάν θέλεις να καταργήσεις τον έντυπο λογαριασμό και να σου έρχεται ηλεκτρονικά μέσω email κάθε μήνα.

superalex405
25-01-14, 17:38
Οk τότε. Ευχαριστώ! :oneup:

@ ADSLgr.com All rights reserved.