PDA

Επιστροφή στο Forum : Θέμα με λογαριασμό



GSF
26-01-14, 02:55
δυστυχώς ανοίγω καθε φορά καινουριο τοπικ αφου κλειδώνεται το προηγούμενο. στις 29/01 λήγει η προθεσμία πληρωμής του λογαριασμού μου που ανέφερα στο http://www.adslgr.com/forum/threads/790209-%CE%A0%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%BC%CF%8C
θα ηθελα να ξερω τι να κάνω για να μην βρεθώ με κομμένο το τηλέφωνο / ιντερνετ. το ποσό που αναγράφεται στον λογαριασμό ειναι περίπου 15 ευρώ πάνω απο το ποσό που θα πρεπε να πληρώσω.
να περιμένω να ερθει ο καινούριος λογαριασμός? :hmm:

Forthnet.Nova.Rep1
27-01-14, 13:43
Καλημέρα GSF,

δεν χρειάζεται να ανοίξετε καινούριο τοπικ για το ίδιο θέμα αφού μπορείτε να μας στείλετε και pm. Όπως σας απάντησε ο συνάδελφος, ο λογαριασμός που εκδόθηκε είναι με βάση τα προηγούμενα δεδομένα και όταν εκδοθεί ο επόμενος θα έχει μέσα τις απαραίτητες διορθώσεις από την μετατροπή. Οπότε συνιστούμε να πληρώσετε κανονικά αυτό το λογαριασμό.


ευχαριστούμε
Νίκος, Forthnet support

GSF
27-01-14, 15:44
ο λογαριασμός δεν ειναι συμφωνα με τα προηγούμενα δεδομένα. ειναι με τα δεδομένα του τι θα γινοταν αν δεν ανανέωνα ποτε το συμβολαιο. και όπως εχω γράψει εχει εκδοθει 2 μέρες μετα την ανανέωση που έκανα. θελετε να μου πειτε οτι αυτό το δίμηνο θα χρεωθω 15 ευρώ παραπάνω? και για μια υπηρεσια που δεν εχω αφου εδω και 14 μέρες ειμαι χωρίς vdsl. τον επόμενο μήνα δηλαδή θα αφαιρεθούν αυτα τα 15 ευρώ απο τον λογαριασμό? αν ναι, να τον πληρώσω.

οσο για το pm, το νόημα του forum ειναι να βλέπουν και οι άλλοι τι γίνεται, τι εξυπηρέτηση δίνει μια εταιρία και πως αντιμετωπίζει τους πελάτες της. γιαυτο το χρησιμοποιώ αλλιώς θα έπαιρνα τηλέφωνο. τα γραπτά μένουν.

Forthnet.Nova.Rep5
27-01-14, 16:42
Καλησπέρα GDF,

Φυσικά και οι συγκεκριμενες μερες θα αφαιρεθούν απο τον επομενο λογαριασμό. Οταν ολοκληρωθεί η μετατροπή σε vdsl, καλό θα ήταν να μας στείλετε και ένα pm για να προωθήσουμε και την ανάλογη πίστωση άμεσα.

GSF
01-02-14, 02:54
απο σήμερα το μεσημερι εχει επανελθει η VDSL μου, για τον λογαριασμό θα συνενοηθώ με την κοπέλα που με πήρε τηλεφωνικά. ας κλειδωθεί το θέμα, ευχαριστώ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.