PDA

Επιστροφή στο Forum : Εντυπώσεις από Forthnet 2play



chronisc
23-02-07, 11:21
Καλησπέρα σε όλους. Δημιουργώ αυτό το θέμα για να γράψουν αυτοί που έχουν ενεργοποιηθεί στο 2play εντυπώσεις από ταχύτητες, σταθερότητα, κλπ. Παιδιά εσείς που έχετε ήδη το 2play δώστε μας τα φώτα σας :) να δούμε τι θα κάνουμε και οι υπόλοιποι!

sgourak
23-02-07, 13:08
πλακα μας κανεις?

πέρα απο την πλακα καλα έκανες και το ανοιξες για να δουμε ποτε θα έρθει ο πρωτος

civil
23-02-07, 15:12
Ειδα τον τιτλο του νηματος και προς στιγμη το πιστεψα....
Κοντος ψαλμος αλελλουια παντως....

kuti
23-02-07, 15:30
καλα μπορει να εχουν ενεργοποιηθει καποιοι αλλα να μην μπαινουν στο forum δεν το εχουν ολοι must:p

civil
23-02-07, 15:46
καλα μπορει να εχουν ενεργοποιηθει καποιοι αλλα να μην μπαινουν στο forum δεν το εχουν ολοι must:p

Δικιο εχεις.
Πρεπει για την ενεργοποιηση να γινει ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ η εγγραφη ΚΑΙ ενημερωση του φορουμ!!!
:p :p :p
:lol: :lol: :lol:

adynaton
23-02-07, 15:57
Εγώ προβλέπω ότι την 1η Απριλίου θα έχουμε πολλές ενεργοποιήσεις σε όλους τους εναλλακτικούς.:lol:

chronisc
23-02-07, 21:53
Δεν ξέρω τι να πω... σήμερα μιλούσα με Forthnet με μια ξινή υπάλληλο, η οποία επέμενε ότι έχουν ενεργοποιηθεί άτομα στην Αθήνα. Μάλιστα τη ρώτησα σε πόσες μέρες γίνεται η ενεργοποίηση και μου είπε τουλάχιστον σε 1 μήνα!!! Στην ερώτησή μου αν θα κοπεί τελικά το adsl μου, μου είπε ότι δεν ξέρει σίγουρα! ΕΛΕΟΣ

tidol
23-02-07, 22:53
Δεν ξέρω τι να πω... σήμερα μιλούσα με Forthnet με μια ξινή υπάλληλο, η οποία επέμενε ότι έχουν ενεργοποιηθεί άτομα στην Αθήνα. Μάλιστα τη ρώτησα σε πόσες μέρες γίνεται η ενεργοποίηση και μου είπε τουλάχιστον σε 1 μήνα!!! Στην ερώτησή μου αν θα κοπεί τελικά το adsl μου, μου είπε ότι δεν ξέρει σίγουρα! ΕΛΕΟΣ


Ε Ε ΕΡΧΕΤΑΙ!

atlasjd
23-02-07, 22:56
Δεν ξέρω τι να πω... σήμερα μιλούσα με Forthnet με μια ξινή υπάλληλο, η οποία επέμενε ότι έχουν ενεργοποιηθεί άτομα στην Αθήνα. Μάλιστα τη ρώτησα σε πόσες μέρες γίνεται η ενεργοποίηση και μου είπε τουλάχιστον σε 1 μήνα!!! Στην ερώτησή μου αν θα κοπεί τελικά το adsl μου, μου είπε ότι δεν ξέρει σίγουρα! ΕΛΕΟΣ

Εχει ενεργοποιηθει η βλαμμενη της διαφημισης!!!!!!!!!!!

nnn
24-02-07, 00:51
Συνεχίστε στο http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=70995 μέχρι να έχουμε τον πρώτο ενεργοποιημένο στο Forum.

:lock:

@ ADSLgr.com All rights reserved.